Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпропозиція

Свято Трійці на морі! (Асканія-Нова, Кам'яна могила, Арабатські ТЕРМИ, Запоріжжя)

Ціна від
3150
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Мелітополь
Генічеськ
Асканія-Нова
Запоріжжя
Тривалість туру
3 дня
2 ночі
Дата туру
19.06.2021
Про подорож
Програма туру
Вартість

Ми зустрінемо кожного туриста на залізничному вокзалі м. Запоріжжя. 

О 8 годині вирушаємо до унікального пам'ятника первісного мистецтва - Кам'яна Могила, одного з 7 природних чудес України! Далі ми продовжемо нашу подорож на узбережжя Азовського моря, де у Вас буде можливість відвідати термальні басейни "Арабатські ТЕРМИ". 

km3-1

Другий день не менш насичений. Ми відвідаємо Біосферний заповідник "Асканія-Нова" імені Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна. Асканія Нова - це найстаріший степовий резерват миру, і такаож ще одне з 7 природних чудес України, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети... А також ви зможете відправиться на міні-сафарі вглиб заповідника та познайомиться з напіввільним утриманням диких тварин.

askan
askan

 

На третій день на Вас чекає місто козацької слави - Запоріжжя. Під час екскурсії ви  побачите основні визначні пам'ятки: проспект Соборний - одну з найдовших вулиць Європи та центральну артерію міста, своєрідний музей під відкритим небом - "Фонтан Життя" на пл. Маяковського, годинник закоханих на бульварі Шевченка, а також греблю ДніпроГЕСу - шедевр промислової архітектури та символ індустріального Запоріжжя.

 Трансфер на залізнични вокзал Запоріжжя 21.06 орієнтовно о 20:00 годині. 

Для наших гостей із Києва, рекомендуємо наступні поїзди:

Київ-Запоріжжя: поїзд № 38,  поїзд № 72 або поїзд № 12.

Запоріжжя-Київ поїзд № 38поїзд № 12 або поїзд № 10.  

 

1 ДЕНЬ ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Історико - культурний заповідник "Кам'яна Могила"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 45 грн
Десятки тисяч туристів прагнуть відвідати унікальний пам'ятник первісного мистецтва - Кам'яну Могилу, що розташована у заплаві річки Молочна, поблизу селища Мирне Мелітопольського району Запорізької області. На Кам’яній Могилі сконцентроване доісторичне скельне мистецтво, датування якого охоплює проміжок часу від палеоліту до середньовіччя. Комплекс петрогліфів, виявлених на пам’ятці, перевищує тисячу одиниць і відзначається різноманітністю образів і стилів їх виконання. Фактично кожна історична спільність, що мешкала у Північному Причорномор’ї, зафіксувала на плитах Кам’яної Могили власну ідеологію та мистецьку традицію.
Термальний комплекс "Арабастькі ТЕРМИ"
Вартість відвідування
Дорослі: 200 грн
Інші умови: діти до 12 років

Оздоровчий комплекс "Арабастькі ТЕРМИ" - це термальна купальня та міні-басейни з термальною водою, що має лікувальні властивості, тому що містить різноманітні мінерали та мікроелементи. В них є як холодна, так і гаряча вода. ЇЇ джерело розташоване на глубині понад 1500 м. Термальні води басейну мають на гирлі до 72 °C і охолоджуються до комфортної температури (37-40 °C). Вода термального джерела сприяє відкриттю пор, максимальному проникненню мінералів і ферментів, очищує організм від шлаків та токсинів, поліпшує кровообіг. 

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Біосферний заповідник "Асканія - Нова"
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 90 грн

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" ім. Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна - найстаріший степовий резерват миру, одне з 7 природних чудес Україна, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети ... До складу заповідника входять дендрологічний парк загальнодержавного значення і зоопарк, колекція тварин якого є національним надбанням України.

Екскурсія "Ретрофотосафарі"
Вартість відвідування
Діти: 250 грн
Дорослі: 250 грн

Це екскурсія на автомобілі, яка продовжується біля 2 годин. Екскурсанти знайомляться з напіввільним утриманням диких тварин. Для їх утримання відведено 2320 гектарів. Ви зможете побачити сайгаків, бізонів, оленів, зебр, антилоп канна, муфлонів, страусів та багато інших тварин.

3 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія
Під час екскурсії ви побачите головний проспект Запоріжжя, пл. Маяковського, парк "Веселка", бул. Шевченка, о. Хортиця, панорама ДніпроГЕС. Відвідаєте оглядовий майданчик, з якого відкривається прекрасний вид на Дніпровську гідроелектростанцію. З верхньої частини греблі відкривається панорамний вид на колиску українського козацтва – о. Хортиця, оточений скелястими острівцями та залишками Дніпровських порогів.
Історико-культурний комплекс "Запорозька Січ"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 60 грн

Так хто ж такі були запорозькі козаки? Розбійники або степові лицарі? Чому кошового при вступі на "посаду" посипали землею? Хто такі гречкосії та навіщо вони приручали видр? На нашій екскурсії вас чекає багато цікавих фактів та відкриттів. Наша Січ – це узагальнений образ  столиці Вольностей Війська Запорозького Низового. До вашої уваги представлені  житло та господарські будівлі козаків, побут та звичаї запорожців. Як дорослі, так і діти відкриють для себе щось нове та цікаве з історії нашого краю. І тільки тут ви відчуєте дух козацької доби. Байдужим не залишиться ніхто!

Козацький бойовий герць
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн
Біля ІКК "Запорізька Січ" історичні реконструктори відомого в Україні колективу "Січові козаки" пропонують туристам інтерактивні програми, показують козацькі поєдинки, на власному прикладі виступають живими носіями запорозьких традицій.
Прогулянка на теплоході по Дніпру Маршрут № 3
Вартість відвідування
Діти: 160 грн
Дорослі: 180 грн

Річковий вокзал "Дубовий гай" - вздовж лінії Набережної - шлюз - Запорізький річковий порт (тривалість 1 год. 30 хв.).

ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
3 дня / 2 ночі 3150 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми
  • Проживання (2 ночі, двомісні та тримісні номери з усіма зручностями)
  • Сніданки
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки
  • Додаткове харчування