Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпропозиція
Популярний
Новорічні та різдвяні тури

Парк "Залісся" та ферма екзотичних рослин

Ціна від
650
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Залісся
Рожни
Тривалість туру
1 день
Про подорож
Програма туру
Вартість

Наша неймовірна подорож розпочинається! Ми зустрічаємось біля станції метро "Мінська" та вирушемо у нашу подорож о 8 годині.  

Спочатку на нас чекає закритий природний парк "Залісся". Ми побуваємо на президентських мисливських угіддях, якщо пощастить, побачимо, місцевих диких мешканців: кабанів, оленів, косуль. А яка дивовижна тут природа! Обов'язково відвідаємо стайню зі скакунами, яких дарували різним українським президентам. Всі бажаючі зможуть покататися верхи. На території парку, серед цієї краси, розташована резиденція Презитента України. 

Рекомендуємо взяти бутерброди, термос з чаєм, або інші напої.

Далі ми відвідаємо екзотичну для наших країв Бананову ферму. Чого тільки немає на "плантаціях" Анатолія Патія: банани, апельсини, папайя, навіть кава. А ще тут можна придбати якийсь з саджанців, щоб виростити смачний фрукт у себе вдома!

Ми повернемось у Київ орієнтовно о 17 годині.   

ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Національний природний парк "Залісся"
Більш як півсторіччя резиденція "Залісся" була цілком закритою для громадськості. Ще у 2014 році її охороняв паркан з колючим дротом по периметру. Офіційно це місце є національним природним парком, але фактично – залишається лісомисливським господарством. Парк розташований на території одразу двох областей – Київської та Чернігівської. Тож площа і кількість цікавинок тут дійсно вражає! "Залісся" є домівкою для великої кількості диких тварин: тут водяться благородний олень, косулі, лань, лосі, дикі кабани і навіть зубри. Не менш унікальна і флора – близько 1700 га тутешніх лісів старші 100 років. Під час екскурсії ви відвідаєте Музей дикої природи, в якому міститься розкішна колекція опудал тварин, що населяють територію заповідника. Це унікальна можливість ознайомитись з тими мешканцями цього регіону, з якими мало кому пощастить зустрітися у дикій природі (вовк, лисиця, лось, бобер...). Також в музеї зберігаються унікальні фотографії парку та його відвідувачів, серед яких такі визначні постаті, як Микита Хрущов, Леонід Брежнєв та Фідель Кастро. Ви побачите стайню з породистими скакунами (усі – подарунки іноземних держав) та, за бажанням, зможете покататися верхи на деяких з них. Рекомендуємо взяти бутерброди, термос з чаєм, або інші напої.
Катання на конях
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Інші умови: 1 коло
Бананова ферма
"Бананова ферма" - оранжерея тропічних рослин в селі Рожни. Власником оранжереї є селекціонер і винахідник Анатолій Васильович Патій. Тут ви побачите, як ростуть екзотичні для України фрукти: ананаси, папайя, банани, кавові і томатні кущі - всього понад 50 сортів тропічних фруктів. Дізнаєтеся, як і чому цвітуть і плодоносять банани, ананаси, апельсини, кумкват і лимони в Києві круглий рік. Ви відчуєте - як це в тропіках, тому що в теплиці відтворені тропіки та субтропіки і сфотографуєтеся під справжнім банановим деревом. Також ви зможете взяти з собою шматочок літа, купивши невелике деревце лимона або апельсина, карликового банана або ананаса і отримавши докладну консультацію по догляду за цими диво-рослинами у себе вдома.
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
1 день 650 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Супровід представником фірми
  • Екскурсійне обслуговування
  • Вхідні квитки
  • Страхування
Додатково оплачується
  • Особисті витрати