Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпропозиція
Популярний

Осінні фарби Харкова: Парад хризантем+Краснокутський дендропарк

Ціна від
1580
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Харків
Краснокутськ
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Дата туру
Інші дати
10.10
24.10
Про подорож
Програма туру
Вартість

Ми зустрінемо кожного туриста на залізничному вокзалі м. Запоріжжя та вирушемо у нашу подорож о 6 годині.

На Вас чекає квіткова феєрія хризантем у Фельдман Екопарку, шоу фонтанів у саду ім. Т. Шевченка та парк Горького. А під час оглядової екскурсії Харковим, ви побачите головні пам'ятки міста та дізнаєтесь безліч історичних фактів і красивих легенд про місто.

Другий день - не менш яскравий. Ми відвідаємо один із найстаріших дендропарків України - Краснокутський, що вважається одним з найцікавіших зразків садово-паркової архітектури України XVIII століття.

Ми повернемось у Запоріжжя орієнтовно о 19:30 годині.

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Парад хризантем
На Вас чекає квіткова феєрія хризантем у Фельдман Екопарку! Ви станете учасниками фантастичного квіткового шоу, а токож зможете поринути в затишний куточок живої природи, сучасний зоопарк з рідкісними хижаками та контактний зоопарк.
Оглядова екскурсія по м. Харків
Під час оглядової екскурсії Харковим ви побачите унікальний вигляд міста, безліч пам'ятників Слобожанщини, прогуляєтеся Університетською гіркою, побачите Успенський і Благовіщенський собори, пам'ятник Т.Г.Шевченку, площу Свободи, національний університет і будівлю Держпрому. А також почуєте безліч історичних фактів і красивих легенд про місто.
Сад им. Т. Шевченко
Сад імені Т. Шевченка – міський парк Харкова, створений на основі природного дубового гаю. Особливої уваги у саду Шевченка заслуговують фонтани – це справжні архітектурні витвори Харкова. Та звичайно ж улюбленець харківчан та й усіх українців - величний фонтан "Каскад".
Парк Горького
Парк Горького – унікальний, один з найбільших в Європі розважальних центрів просто неба. На його доглянутій території, що займає близько 130 га, розташовані новітні атракціони від провідних європейських виробників, фонтани та озера, скульптури та екзотичні рослини.
2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Краснокутський дендропарк
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 35 грн
Парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Краснокутський" - один із найстаріших дендропарків України, історія якого налічує понад 200 років. За однією з версій, парк заснований у 1793 році та розташований у мальовничій місцевості Харківської області. Краснокутський дендропарк вважається одним з найцікавіших зразків садово-паркової архітектури України XVIII століття.
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
2 дня / 1 ніч 1580 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Зустріч педставником фірми на залізничному вокзалі м. Запоріжжя
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в готелі 2-3-х. містні номери
  • Сніданок
  • Супровід представником фірми
  • Страхавка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки
  • Додаткове харчування