Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпропозиція
Популярний

Одинь день у Запоріжжі

Ціна від
620
грн
Тип туру
Автобусний
Маршрут
Запоріжжя
Тривалість туру
1 день
Дата туру
Інші дати
13.07
14.07
15.07
16.07
17.07
20.07
21.07
22.07
23.07
24.07
27.07
28.07
29.07
30.07
31.07
Про подорож
Програма туру
Вартість

Наша програма розпочнеться від залізничного вокзала м. Запоріжжя о 8 годині з оглядової екскурсії містом. Під час екскурсії ви  побачите основні визначні пам'ятки: проспект Соборний - одну з найдовших вулиць Європи та центральну артерію міста, своєрідний музей під відкритим небом - "Фонтан Життя" на пл. Маяковського, годинник закоханих на бульварі Шевченка, а також греблю ДніпроГЕСу - шедевр промислової архітектури та символ індустріального Запоріжжя.

zaporizhzhya-1

zaporizhzhya-2

 

zaporizhzhya-3

 

А далі ми вирушемо на о. Хортиця - одне з чудес України, унікальний природний та історичний оазис в серці промислового міста, відвідаємо справжню Запорізьку Січ, побачимо театралізовану виставу Запорізьких казаків, насолодимось прогулянкою на теплоході по Дніпру вздовж Набережної через шлюз.  

zaporizhzhya-4

zaporizhzhya-5

 

zaporizhzhya-6

 

ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія по Запоріжжю

Під час екскурсії ви побачите головний проспект Запоріжжя, пл. Маяковського, парк "Веселка", бул. Шевченка, о. Хортиця, панорама ДніпроГЕС. Відвідаєте оглядовий майданчик, з якого відкривається прекрасний вид на Дніпровську гідроелектростанцію. З верхньої частини греблі відкривається панорамний вид на колиску українського козацтва – о. Хортиця, оточений скелястими острівцями та залишками Дніпровських порогів.

Показати зображення
Історико-культурний комплекс "Запорозька Січ"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 60 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 420 грн

Так хто ж такі були запорозькі козаки? Розбійники або степові лицарі? Чому кошового при вступі на "посаду" посипали землею? Хто такі гречкосії та навіщо вони приручали видр? На нашій екскурсії вас чекає багато цікавих фактів та відкриттів. Наша Січ – це узагальнений образ  столиці Вольностей Війська Запорозького Низового. До вашої уваги представлені  житло та господарські будівлі козаків, побут та звичаї запорожців. Як дорослі, так і діти відкриють для себе щось нове та цікаве з історії нашого краю. І тільки тут ви відчуєте дух козацької доби. Байдужим не залишиться ніхто!

Показати зображення
Прогулянка на теплоході по ДніпруМаршрут № 3
Вартість відвідування
Діти: 145 грн
Дорослі: 165 грн

Річковий вокзал "Дубовий гай" - вздовж лінії Набережної - шлюз - Запорізький річковий порт (тривалість 1 год. 30 хв.).

Показати зображення
ВІДВІДУВАННЯ ОДНОГО З ОБ'ЄКТІВ на о. Хортиця (в залежності від розкладу вистав):
Кінний театр "Запорізькі козаки"
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн

У південній частині острова Хортиця, біля "Музею судноплавства", ви можете подивитися виступи Кінного театру "Запорізькі козаки". Яскраві виступи артистів не залишать байдужими навіть найвибагливіших гостей: майстерне виконання трюків на конях, що біжуть, красені вершники в козацькому обмундируванні, ігри, танці та пісні - це незабутнє видовище.

Показати зображення
Козацький бойовий герць
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн
Біля ІКК "Запорізька Січ" історичні реконструктори відомого в Україні колективу "Січові козаки" пропонують туристам інтерактивні програми, показують козацькі поєдинки, на власному прикладі виступають живими носіями запорозьких традицій.
РЕКОМЕНДУЄМО ВІДВІДАТИ:
Музей історії зброї
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 40 грн
Приватна колекція музею налічує понад 4 тис. екземплярів. Тут є зброя, що брала участь, якщо не в троянській війні, то в інших війнах того періоду і на тій території. Серед іншого, зброя половців і шведів, шотландців і індусів, народів Африки та Кавказу, скіфів і сарматів, російська зброя часів козацтва, та зброя козаків, а також озброєння першої й другої світових воєн. Багата колекція не залишить байдужим жодного відвідувача.
Музей ретро автомобілів і військової техніки "Фаетон"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 80 грн
В експозиції музею знаходяться унікальні експонати минулого століття: військова техніка періоду Другої світової війни, невіддільна частина історії міста – "ЗАЗ - 965 А" - в народі іменований "Запорожець" 1964 року випуску і багато інших шедеврів епохи. Також в музеї представлена колекція матеріалів з історії Другої світової війни: газети, ордени, медалі, нагрудні знаки, відмінності радянської та німецької армій.
Музей Техніки Богуслаєва
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 10 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 65 грн
В експозиції мезею представлені авіаційні двигуни виробництва ВАТ "Мотор Січ", від перших поршневих зіркоподібних авіамоторів, до сучасних турбореактивних двигунів, а також моделі перших верстатів підприємства, мініатюрні моделі літаків і вертольотів, 26 моделей ретро-мотоциклів, товари народного споживання та ін. На території музею під відкритим небом представлені дивізійні гармати ЗІС-3 і Д-44, протитанкові гармати МТ-12 і 45-мм зразка 1942 р БМ-13 "Катруся", БМ-21 "Град", гаубиці "Гвоздика" 2С1 і "Акація" 2С3, зенітний комплекс "Шилка" і ін. Передбачається розмістити ще більшу кількість зразків військової техніки.
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
1 день 620 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Зустріч педставником фірми на залізничному вокзалі Запіріжжя 1
  • Оглядова екскурсія по Запоріжжю (2.5 години)
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Супровід представником фірми
  • Трансфер на вокзал Запоріжжя 1 (о 19:00)
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки
  • Харчування