Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпропозиція
Новорічні та різдвяні тури

Новорічні Подольскі передзвони із Києва

Ціна від
3650
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Кам'янець-Подільський
Бояни
Чернівці
Хотин
Меджибіж
Тривалість туру
3 дня
2 ночі
Про подорож
Програма туру
Вартість

Ми вирушаємо в нашу святкову подорож з Південного вокзалу м. Києв о 06:00 ранку .

В новорічні свята міста оживають в прикрасах, ароматах і легендах!
Королівський Кам'янець вже дожидається гостей. Вони от-от пройдуться старовинною бруківкою через міст і аж до замку. Десь тут починається магія.

А попереду, ще таємнича Хотинська фортеця і місто байок Чернівці.
Чи не занадто чародійства? Можливо, але, при бажанні, пару стрімких спусків на лижах швидко повернуть до реальності, де чекає сніг, ковзанки і гарячий глінтвейн!

Ми повернемося у Київ орієнтовно о 23:00. 

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія Кам'янець-Подільським
Оглядова екскурсія Кам'янець-Подільським: фортифікаційний комплекс Старого Кам'янця, культові споруди Кам'янця XII-XIX ст, Старий і Новий замки
Кам’янець-Подільський замок
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 60 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 200 грн
Один із найвідоміших замків в Україні. Його перші фортифікаційні об’єкти було закладено в кінці XIІ – першій половині ХІІІ ст. Стара фортеця складається з 11 веж, які з'єднані оборонними стінами, на території розташовані казарми і осадовий колодязь. Зі Старої фортеці три рази з в'язниці втік народний герой Устим Кармелюк. Папська вежа, в якій він перебував, тепер носить його ім'я, там влаштовано виставку. У Східному бастіоні розміщено експозицію легкої метальної зброї. Стара фортеця часто є декорацією для численних фестивалів та історичних реконструкцій.
ЗУСТРІЧ НОВОГО 2021 РОКУ!

За бажанням

Новорічна програма (Бояни)
Вартість відвідування
Діти: 750 грн
Дорослі: 1500 грн
Інші умови: діти до 12 років
Зустріч довгоочікуванного Нового 2021 року!
2 ДЕНЬ. ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ

За бажанням можна відвідати Гірськолижний комплекс "Сонячна долина" (самостійно). На Вас чекає катання на лижах, сноутюбах, ковзанка та інші розваги.

ФАКУЛЬТАТИВНЕ ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ (МІНІМАЛЬНА ГРУПА 15 ОСІБ)
Факультативна екскурсія
Вартість відвідування
Діти: 260 грн
Дорослі: 300 грн
На Вас чекає оглядова екскурсія містом. Чернівці - одне з найкрасивіших міст України, що розкинулося на берегах Прута, найбільші патріоти воліють величати "маленьким Парижем". Його образ формували покоління видатних зодчих, втілюючі архітектурні смаки свого часу. Чарують унікальні за гармонійністю споруди кафедрального собору Святого Духа, Вірменської церкви, костелу Святійшого Ісусового Серця, залізничного вокзалу, міської ради та міського театру. З часів феодалізму стоїть Миколаївська церква (1607р.) - пам’ятка дерев’яної архітектури, Вознесенська дерев’яна церква (XVII ст.) з дзвінницею та Георгієвська церква (1766р.) з давніми фресками на внутрішніх стінах. Під час екскурсії ви також завітаєте до перлини Чернівців - унікальної за гармонійністю споруди колишньої резиденції митрополитів Буковини та Далмації (автор - чех Йозеф Главка), збудованої у 1864-1882 р.р. Нині це головний корпус Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, занесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у 2011 році. А також прогуляєтеся чернівецьким скансеном - музеєм народної архітектури та побуту.
3 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Хотинська фортеця
Вартість відвідування
Діти: 35 грн
Дорослі: 70 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 250 грн
Хотинська фортеця XI-XIX ст. – чудовий зразок середньовічної оборонної архітектури України, один з найзначніших пам'ятників архітектури Буковини. У корпусі казарм відкриті музейні експозиції: історія артилерії, облогові знаряддя, нумізматика, картинна галерея. На території працює сувенірна крамниця.
Меджибізька фортеця
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 100 грн
Головною визначною пам'яткою Меджибожа є Замок 1362-1540 років. Початок будівництва цієї унікальної споруди було покладено князями Коріатовичами. Замок був неприступною фортецею, що відображала напади татар. Назва «Білий лебідь» пішла в ті часи, коли стіни замку білили, а в відображенні річки можна було побачити силует лебедя. За часів володіння фортецею князів Чарторийських до величі даної споруди додалася і розкіш. Але це не єдине, чим цікаве це селище. Відоме воно, як і центр Хасидизму. Саме тут знаходиться могила, джерело і синагога Бешта – духовного лідера євреїв і кабаліста, який провів тут близько 20 років свого життя. На височині біля великої фортеці гордо стоять руїни Троїцького костелу 1632 року від якого так і віє відлунням минулого. Ви можете заглянути в історичний музей, який в 1846 році відвідував Тарас Шевченко.
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
3 дня / 2 ночі 3650 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в готелі 2-3-х містні номери
  • Сніданок
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки
  • Додаткове харчування
  • Доплата за одномісне розміщення
  • Факультативна програма 2й день
  • Новорічна програма (за бажанням)