Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпропозиція
Новорічні та різдвяні тури

Новорічні Подольскі передзвони із Києва

Ціна від
3950
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Кам'янець-Подільський
Чернівці
Бояни
Хотин
Меджибіж
Тривалість туру
4 дня
3 ночі
Про подорож
Програма туру
Вартість

Ми вирушаємо в нашу святкову подорож з Південного вокзалу м. Києв о 06:00 ранку .

В новорічні свята міста оживають в прикрасах, ароматах і легендах!
Королівський Кам'янець вже дожидається гостей. Вони от-от пройдуться старовинною бруківкою через міст і аж до замку. Десь тут починається магія.

А попереду, ще таємнича Хотинська фортеця і місто байок Чернівці.
Чи не занадто чародійства? Можливо, але, при бажанні, пару стрімких спусків на лижах швидко повернуть до реальності, де чекає сніг, ковзанки і гарячий глінтвейн!

Ми повернемося у Київ орієнтовно о 23:00.

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія Кам'янець-Подільським
Оглядова екскурсія Кам'янець-Подільським: фортифікаційний комплекс Старого Кам'янця, культові споруди Кам'янця XII-XIX ст, Старий і Новий замки
Кам’янець-Подільський замок
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 60 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 200 грн
Один із найвідоміших замків в Україні. Його перші фортифікаційні об’єкти було закладено в кінці XIІ – першій половині ХІІІ ст. Стара фортеця складається з 11 веж, які з'єднані оборонними стінами, на території розташовані казарми і осадовий колодязь. Зі Старої фортеці три рази з в'язниці втік народний герой Устим Кармелюк. Папська вежа, в якій він перебував, тепер носить його ім'я, там влаштовано виставку. У Східному бастіоні розміщено експозицію легкої метальної зброї. Стара фортеця часто є декорацією для численних фестивалів та історичних реконструкцій.
2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія Чернівцями
Чернівці - одне з найкрасивіших міст України, що розкинулося на берегах Прута, найбільші патріоти воліють величати "маленьким Парижем". Його образ формували покоління видатних зодчих, втілюючі архітектурні смаки свого часу. Чарують унікальні за гармонійністю споруди кафедрального собору Святого Духа, Вірменської церкви, костелу Святійшого Ісусового Серця, залізничного вокзалу, міської ради та міського театру. З часів феодалізму стоїть Миколаївська церква (1607р.) - пам’ятка дерев’яної архітектури, Вознесенська дерев’яна церква (XVII ст.) з дзвінницею та Георгієвська церква (1766р.) з давніми фресками на внутрішніх стінах. А перлиною Чернівців є унікальна за гармонійністю споруда колишньої резиденції митрополитів Буковини та Далмації (автор - чех Йозеф Главка), збудованої у 1864-1882 р.р. Нині це головний корпус Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, занесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у 2011 році.
Чернівецький музей народної архітектури та побуту
Вартість відвідування
Діти: 15 грн
Дорослі: 30 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 100 грн
Це музей просто неба у Чернівцях. Нині діюча експозиція складається з двох архітектурно-етнографічних зон: "Хотинщина" та "Західне Подністров'я" (9,3790 га). Планується спорудження ще двох зон: "Гуцульщина", "Прикарпаття" (6,4559 га) та археологічного сектора давньої Буковини. На території експозиції музею відтворено понад 35 архітектурних експонатів — характерних зразків народного зодчества другої половини XVII — першої половини XX ст. Серед них — житлові та господарські споруди (хати, комори, кошниці, карники, курники, стайня, стодола тощо), виробничі та громадські споруди (вітряки, кузня, корчма, сільська управа, церква, дзвіниця). Архітектурні пам'ятки доповнені традиційними інтер'єрами. У музеї відтворено також напівземлянку VIII ст. (старослов'янське житло) — перший археологічний об'єкт. Більшість споруд розташовано у сформованих садибах. У фондах музею зберігається понад 8000 предметів основного та науково-допоміжного фонду.
Екскурсія в Чернівецький університет
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 80 грн
При університеті є ряд дослідницьких установ: ботанічний сад, заснований 1877 році, біологічна дослідницька база у Жучці, лабораторії фізики напівпровідників і термодинаміки, експериментальний рибзавод, сейсмічна і метеорологічна станції, 4 музеї – зоологічний, ботанічний, геологічний та історії університету. Наукова бібліотека університету налічує 11 відділів
ЗУСТРІЧ НОВОГО 2021 РОКУ!

За бажанням

Новорічна програма (Бояни)
Вартість відвідування
Діти: 750 грн
Дорослі: 1500 грн
Інші умови: діти до 12 років
Зустріч довгоочікуванного Нового 2021 року!
3 ДЕНЬ. ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ
Гірськолижний комплекс "Сонячна долина"
На Вас чекає катання на лижах, сноутюбах, ковзанка та інші розваги
4 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Хотинська фортеця
Вартість відвідування
Діти: 35 грн
Дорослі: 70 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 250 грн
Хотинська фортеця XI-XIX ст. – чудовий зразок середньовічної оборонної архітектури України, один з найзначніших пам'ятників архітектури Буковини. У корпусі казарм відкриті музейні експозиції: історія артилерії, облогові знаряддя, нумізматика, картинна галерея. На території працює сувенірна крамниця.
Меджибізька фортеця
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 100 грн
Головною визначною пам'яткою Меджибожа є Замок 1362-1540 років. Початок будівництва цієї унікальної споруди було покладено князями Коріатовичами. Замок був неприступною фортецею, що відображала напади татар. Назва «Білий лебідь» пішла в ті часи, коли стіни замку білили, а в відображенні річки можна було побачити силует лебедя. За часів володіння фортецею князів Чарторийських до величі даної споруди додалася і розкіш. Але це не єдине, чим цікаве це селище. Відоме воно, як і центр Хасидизму. Саме тут знаходиться могила, джерело і синагога Бешта – духовного лідера євреїв і кабаліста, який провів тут близько 20 років свого життя. На височині біля великої фортеці гордо стоять руїни Троїцького костелу 1632 року від якого так і віє відлунням минулого. Ви можете заглянути в історичний музей, який в 1846 році відвідував Тарас Шевченко.
ГРУПА (ЧОЛ) 0 + 0
4 дня / 3 ночі 3950 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в готелі 2-3-х містні номери
  • Сніданок
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки
  • Додаткове харчування
  • Доплата за одномісне розміщення
  • Новорічна програма (за бажанням)