Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпропозиція
Новорічні та різдвяні тури

Новий рік в Одесі-Мамі!

Ціна від
3600
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Запоріжжя
Маршрут
Одеса
Тривалість туру
3 дня
2 ночі
Про подорож
Програма туру
Вартість

А як що до туру в епіцентр новорічного і коловорот святкового? Шопінг, їжа, музика, море... ну то й що, що зимове? Зануритеся в обійми гостинної Одеси і не відчуєте жодних холодів.

Ніц серйозного! Замість музеїв — нумо торгуватися на ринок, замість типових екскурсій — скоріше за подарунками для своїх. Та й самі без сюрпризів не лишитеся, бо візьмете участь в гастро-турі, кульмінацією якого стануть призи!

Отже, реєстрацію на найвідірваніший тур року оголошуємо відкритою!

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

"Привіт тобі, Одесо-Мамо!"

Прибуття в Одесу. Тепла зустріч на пероні з черговими по Мамі, і відразу їдемо в готель. Нас там дуже чекають!

З нагоди Вашого приїзду вже готовий особливий Welcome lunch - прелюдія до знайомства з кулінарною Одесою
Легка інтелектуальна розминка перед 3-денним гастрономічним пробігом "Одеса на тарілці". Якщо хочете поїхати з Одеси з шикарним призом поставтеся до неї якомога ретельніше! Умови "пробігу" надихаючі, правила дуже прості: при великому бажанні учасник туру публікує в Facebook об'єктивні пости про готель і враження про заклади і страви, які стали причиною гастрономічного оргазму (або зовсім навпаки!). Самих плідних авторів чекають карколомні призи.
А тепер, приємне з корисним: екскурсія, поєднана з шопінгом
Так це робиться в Одесі: дивимося все найкрасивіше в цьому прекрасному місті і починаємо... полювання за подарунками. Навіть якщо ви вже приготували щось особливе для неї (нього) під ялинку, перебору в цьому випадку бути не може. Та й про себе варто подбати! Пам'ятні подарунки, сувеніри, предмети мистецтва та старовини, останні "писки" моди, всіляка смакота... Вередуйте, вибирайте, а ми допоможемо.
Обід в затишному одеському ресторанчику
Їжа, обслуговування і ціни точно залишать враження. Яке? Самі скажете... А, можливо, і захочете описати?! Так, ви правильно зрозуміли: гастрономічний пробіг розпочався. Натхнення! Смачного! На ситий шлунок веселіше дивитися як Одеса готується до Нового року. Дерибасівська, Приморський бульвар кишать людьми і задоволеннями! Але не сильно захоплюйтеся, - найцікавіше ще попереду.
ЗУСТРІЧ НОВОГО 2021 РОКУ!

Новорічна вечеря в готелі (за додаткову плату)

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Автобусно-пешохідна екскурсія зі смачною зупинкою
Бути в Одесі і не побачити моря... це можна пережити?! А погодувати білочок у парку, а Французький бульвар, Аркадія, Ланжерон? Акуратненько доставимо. І не бурчимо на погоду. Одеса зігріє, Одеса нагодує.

Обід самостійно

Вільний час
Одеса - один з лічених міст на землі, що має власну кухню. Та ще й яку! Одеська кухня, як писав один місцевий гурман і гуляка, - "это избранные произведения кухонь всех времен и народов. Ее приправленные восточной экзотикой и украинским чесночком романо-эллинские корни дали благоуханные плоды на черноморских черноземах. Что ж удивляться, что к поддержанию жизнедеятельности организма здесь относятся с таким же энтузиазмом, как и к продолжению рода человеческого…" Вам не потрібно віддалятися від готелю більш ніж на пару кварталів, щоб скуштувати делікатесів одеської, української, грецької, французької, італійської, турецької, кавказької, мексиканської і навіть японської кухні. Єдина проблема: знайти місця, де в кращому вигляді представлено одеське кулінарне диво. Ми для вас її вже вирішили - пробуйте Одесу на смак! Набирайте вагу, набирайте бали учасника гастро-пробігу.
Вечірні посиденьки з глінтвейном
3 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Щоб злегка скрасити майбутнє прощання, йдемо «скуповуватися» смачним і корисним для себе улюбленого і тих, хто залишився вдома.

Мета № 1 - Новий ринок
Це не ринок, а суцільна пам'ятка. Новий він тільки за назвою, а в реальності найстаріший з працюючих в сучасній Одесі, закладений ще в 1810 році за проектом першого штатного архітектора міста Франца Боффо. Колони і арки тих історичних будівель дочекалися зустрічі з вами. Місцеві господині знають, що на Новому дають "свіжак" і краща в місті вага. Вимагайте пробу і торгуйтеся: і вам, і продавцеві треба зігрітися.
Мета № 2 - ударно завершити гастрономічний пробіг по закладам одеської кухні
Прямо цікаво: хто ж залишиться у нас погостювати ще день?
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
3 дня / 2 ночі 3600 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
 • Зустріч групи на залізничному вокзалі
 • Ночівля в Бутік-готелі в центрі міста
 • Welcome lunch
 • 2 сніданки
 • Екскурсійне обслуговування
 • 5 екскурсій
 • Гастро-тур
 • Вечірній глінтвейн
Додатково оплачується
 • Додаткове харчування
 • Особисті витрати
 • Новорічна вечеря