Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпропозиція
Популярний

А ми на морe! (Асканія Нова, Кам'яна могила + відпочинок на морі)

Ціна від
1885
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Генічеськ
Мелітополь
Асканія-Нова
Тривалість туру
3 дня
2 ночі
Дата туру
Про подорож
Програма туру
Вартість

Ми зустрінемо кожного туриста на залізничному вокзалі м. Запоріжжя.

Орієнтовно о 7 годині вирушемо до унікального пам'ятника первісного мистецтва - Кам'яна Могила, одного з 7 природних чудес України! Далі ми продовжемо нашу подорож до Біосферного заповідника "Асканія-Нова" імені Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна. Асканія Нова - це найстаріший степовий резерват миру, і такаож одне з 7 природних чудес України, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети ...

km3-1
km2-1.jpg
askan

Ми також проведемо незабутній відпочинок на узбережжі Азовскького моря, де у Вас буде унікальна можливість відвідати справжній гейзер, рожеве озеро та солоне озеро. 

askan

Повернемось на залізнични вокзал Запоріжжя 24.08 орієнтовно о 22 годині. 

Для наших гостей із Києва, рекомендуємо наступні поїзди:

Київ-Запоріжжя: поїзд № 38 або поїзд № 116.

Запоріжжя-Київ поїзд № 10 або поїзд № 116.  

 

Екскурсійне обслуговування
Рожеве озеро

Рожеве озеро - місце з неймовірними червоно-рожевими марсіанськими пейзажами, що знаходиться біля самого початку Арабатської стрілки у селі Приозерне. Також біля озера знаходяться залишки зруйнованого солезаводу.

Це солоне озеро лиманного походження, яке наповнюється водою з Сивашу, є найбільшим у Генічеському районі. Площа його поверхні 9.2 км². Солоність влітку досягає 22-26%. Раніше на озері видобували сіль, тому воно розділене дерев’яними стовпчикам на сектори — чеки, між ними вільно циркулює насичений соляний розчин (рапа), з якого осідає на дно сіль. Чим посушливіше літо, тим насиченіший колір озера, і навпаки, після сильних дощів яскравість озера зменшується. На дерев'яних стовпчиках виростають білі та рожеві химерні соляні друзи кристалів, та відламувати їх на сувеніри немає сенсу, вони дуже крихкі.

Фантастичний колір озеро має завдяки мікроводорості Dunaliella salina, що здатна жити у дуже солоній воді. Вона виробляє каротиноїди, які не лише надають воді червоно-рожевих відтінків, а й мають корисні властивості. Крім того, у воді міститься велика кількість мікроелементів. Тому сіль та рапа з озера вважаються лікувальними. Між чеками може бути багнюка (теж корисна), але ходити можливо (краще босоніж). За чеками під рожевою водою, густою, наче сироп (але зовсім іншого смаку), лежить товстий шар солі, там теж можна ходити, глибина не досягає навіть коліна, але будьте дуже обережні, під сіллю знаходиться мул, а соляна корка може подряпати шкіру.

Показати зображення
Солене озеро

На Арабатській Стрілці є декілька солоних озер, одне з них вже отримало назву в народі "Мертве" озеро. Майже як Мертве Море тільки в Україні і трошки поменше.

Концентрація солі в цьому озері на стільки велика, що люди, які не вміють плавати, з легкістю тримаються на поверхні озера. Всі ці чудеса природи відбуваються через солі, що сильно підвищують щільність води. Цікаве відчуття можна випробувати - коли лежиш у воді і не тонеш.

Після таких процедур люди отримують масу задоволення, також помічено що подряпини і рани, заживають швидше. Лікувальні властивості солоного озера пов'язано також зі збільшеним вмістом йоду.

Не дивуйтеся, якщо Ви побачите біля озер безліч людей обмазаних гряззю. Це лікувальна і дуже корисна грязь.

Рекомендовані об'єкти
Історико - культурний заповідник "Кам'яна Могила"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 45 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 350 грн

Десятки тисяч туристів прагнуть відвідати унікальний пам'ятник первісного мистецтва - Кам'яну Могилу, що розташована у заплаві річки Молочна, поблизу селища Мирне Мелітопольського району Запорізької області. На Кам’яній Могилі сконцентроване доісторичне скельне мистецтво, датування якого охоплює проміжок часу від палеоліту до середньовіччя. Комплекс петрогліфів, виявлених на пам’ятці, перевищує тисячу одиниць і відзначається різноманітністю образів і стилів їх виконання. Фактично кожна історична спільність, що мешкала у Північному Причорномор’ї, зафіксувала на плитах Кам’яної Могили власну ідеологію та мистецьку традицію.

Показати зображення
Біосферний заповідник "Асканія - Нова"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 70 грн

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" ім. Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна - найстаріший степовий резерват миру, одне з 7 природних чудес Україна, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети ... До складу заповідника входять дендрологічний парк загальнодержавного значення і зоопарк, колекція тварин якого є національним надбанням України.

Показати зображення
Екскурсія "Ретрофотосафарі"
Вартість відвідування
Діти: 150 грн
Дорослі: 150 грн

Екскурсія можлива за попереднім замовленням для осіб старше 7 років. Це екскурсія на автомобілі, яка продовжується біля 2 годин. Екскурсанти знайомляться з напіввільним утриманням диких тварин. Для їх утримання відведено 2320 гектарів. Ви зможете побачити сайгаків, бізонів, оленів, зебр, антилоп канна, муфлонів, страусів та багато інших тварин. 

Показати зображення
Гейзер в Геніческу
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 5 грн

Гейзер (гаряче або термальне джерело) - це розігріті до високої температури підземні води. Їх висока мінералізація і унікальний хімічний склад сприяють загальному оздоровленню, допомагають виліковувати хвороби. Гейзер м. Генічеськ насичений гідрокарбонатом, йодом, сульфатами та іншими корисними сполуками.

Показати зображення
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
3 дня / 2 ночі 1885 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Проживання в пансіонаті на Арабацькій Стрілці (2 ночі, двомісні та тримісні номери з усіма зручностями)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Рекоменовані об'єкти та екскурсії
  • Харчування