Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпропозиція
Популярний

Карпатський тиждень

Ціна від
2595
грн
Тип туру
Автобусний
Маршрут
Пилипець
Синевир
Мукачево
Берегово
Ужгород
Косино
Іза
Верховина
Коломия
Буковель
Яремче
Бубнище
Тривалість туру
7 днів
6 ночей
Дата туру
Інші дати
04.07
11.07
18.07
25.07
01.08
08.08
15.08
22.08
29.08
05.09
Про подорож
Програма туру
Вартість

Під час захоплюючого туру на вас чекають мальовничі гори, замки, вина, термальні та мінеральні води, озера, водоспади, давні храми, цікаві музеї та все найкраще, чим багаті наші Карпатські гори.

carpaty
carpaty
carpaty
ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Дегустація мінеральної води
Батьківщина президента Карпатської України Августина Волошина славиться своїм унікальним джерелом природно-газованої мінеральної води "Келечин", яка відноситься до нарзанів із високим вмістом заліза.
Синевирський перевал
Один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів.
Дегустація мінеральної води
Мальовниче карпатське село славиться своїм унікальним джерелом мінеральної води “Соймівська”, яка має найбільший вміст кальцію серед усіх мінеральних вод України та не має аналогів у світі.
Пішохідна екскурсія "Ужгород стародавній та сучасний"
Гуляючи старими вуличках, ви опинитеся в різних історичних епохах, відкриєте невідомі сторінки європейської історії і побачите дивовижне поєднання архітектури різних часів і стилів: вулиця Корзо, Хрестовоздвиженський греко-католицький собор, палац єпископів, хасидська синагога, липова алея, чеський квартал (квартал сакур).
Церква св. Миколая
В надзвичайно помпезному румунському селі Нижня Апша збереглася фантастична дерев’яна церква св. Миколая (1604 р.). Храм є чудовим зразком марамороської готики.
Центр Європи
Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: "Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887".
Пішохідна екскурсія "Яремче — перлина Карпат"
Невелике гірське місто Яремче - це перлина Карпат з дивовижними пейзажами, з унікальним водоспадом «Пробій» на річці Прут, рестораном "Гуцульщина", великим сувенірним ринком, на якому можна придбати як маленькі колоритні карпатські дрібнички, так і предмети декору з гуцульської символікою.
Огляд монастиря
Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737 р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842 р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах.
Скелі Довбуша
Екскурсія до Скель Довбуша - скельний печерний комплекс, що розкинувся на площі в 100 га. Скелі Довбуша здавна вражають людей своїми фантастичними формами, їх називають Карпатськими Сфінксами. Група скельних останців висотою до 80 м розкидана посеред буково-смерекового лісу поблизу села Бубнище. Масив скель пісковика утворився більше 70 млн. років тому на дні теплого моря. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.), як наскельні фортеці та сторожові укріплення (екологічний збір за дод. плату).
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Экскурсия к водопаду "Шипот"
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 10 грн
Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. "морське око", в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава.
Підйом на крісельно-канатній дорозі
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 120 грн
Неподалік від водоспаду Шипіт рекомендуємо здійснити підйом канатно-крісельною дорогою "Боржавські Полонини" на гору Гимба, звідки відкриваються дивовижні карпатські небосхили. Висота гори 1300 метрів над рівнем моря, довжина дороги 1600 метрів, час підйому - 15 хвилин
Реабілітаційний центр для бурих ведмедів
Вартість відвідування
Інші умови: вхідний квиток та екологічний збір за дод. плату
Вольєр реабілітаційного центру розташований в лісі. Тут зроблені 6 кліток та 2 секції для утримання тварин різного віку та за станом здоров'я. Є басейни і штучні барлоги. Також містяться природні плантації чорниці, малини і ожини, які так полюбляють ведмеді. Окрім цього працівники центру спорудили "ігрові конструкції" для пришвидшення адаптації тварин, адже під захист сюди потрапляють тварини, які зазнали жорстокого поводження чи утримувалися у неволі без відповідних умов.
Національний природний парк "Синевир"
Вартість відвідування
Інші умови: вхідний квиток та екологічний збір за дод. плату
Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як "Морське око", воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.
Огляд музеїв
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту "Старе село", музей залізничної справи "Колочавська вузькоколійка" та музей "Колочавський бокораш".
Корчма "У Вольфа"
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 80 грн
Всіх гостей ласкаво запрошуємо до корчми "У Вольфа", де можна почастуватися і побачити забави із музиками і сценки з життя горян.
Замок Шенборнів
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 25 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 200 грн
Замок Шенборнів – найказковіший замок України, романтична резиденція графів Шенборнів. Будівля палацу має своєрідну родзинку: він побудований за астрономічним принципом. Це означає, що кожен елемент будівлі не лише виконує свою практичну функцію, але має і символічне значення
Замок Паланок
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 25 чол.: 150 грн
Замок Паланок - один з п'яти найбільш потужних і укріплених замків Східної Європи. Не дарма найголовнішу реліквію Угорського королівства одного разу зберігали в самому надійному місці королівства - замку Паланок. Замок приховує багато й інших таємниць... Паланок – це дубовий частокіл, яким обнесено рів на замковій горі. За ним колись жили ковалі, теслярі та інші майстри, які працювали у фортеці. Від частоколу походить і назва замку.
Комплекс "Жайворонок"
Вартість відвідування
Інші умови: 220 грн. з ос. - 2,5 год + 20 грн. оренда шафки, за дод. плату
Термальні води басейнів оздоровчого комплексу "Жайворонок" відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Тут розміщений єдиний в Україні унікальний критий басейн з термальною водою. Вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці та, завдяки цьому, гості мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.
Дегустація вин
Вартість відвідування
Дорослі: 60 грн
На вас чекає дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району (екскурсія без дегустації - 30 грн.).
Корчма Деца у Нотаря
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 5 грн

Унікальна корчма-музей, основною концепцією якої став живий народний закарпатський гумор. Заклад етнографічної спрямованості відкрив в 1995 р місцевий історик, сатирик і карикатурист П. Чучка, обігравши кожну деталь інтер’єру зі своїм фірмовим гумором.

Ужгородський замок
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Ужгородський замок розташований в центрі міста на Замковій горі. Це унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях, шедевр романського архітектурного стилю. Споруди фортеці відносяться до XII – XIII ст. Ужгородський замок розташувався на високій горі вулканічного походження, що нависає над річкою Уж. Муроване укріплення було зведено у XIII ст. на місці давньоруського городища IX—XIII ст. Протягом XIII – першої половини XVI ст. замок неодноразово витримував облоги, руйнувався й відбудовувався. Найзначнішою була перебудова замку наприкінці XVI ст., виконана під керівництвом італійських майстрів на основі новітніх досягнень тогочасного фортифікаційного мистецтва. В цей час формується планування системи замкових укріплень, що дійшло до наших днів.
Комплекс "Термальні води "Косино"
Вартість відвідування
Інші умови: 450 грн. з ос. - 3 год, за дод. плату
Косино – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс , розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини. Наявність унікального термального родовища на Берегівщині було виявлено ще в 1988 році. Згодом тут побудували перші "басейни – близнюки", які були копією термальних басейнів міста Егер (Угорщина). З часом комплекс почав активно розбудовуватись. Зараз комплекс налічує сім різних басейнах з термальними та прісними водами. Термальна вода в басейни подається безпосередньо зі свердловини 16Т. Вона не проходить жодної фільтрації, щоб Ви сповна могли відчути її цілющі властивості.
Дегустація сиру з вином
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об’єдналися в "Асоціацію місцевого розвитку", завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника (дегустація 3 сортів сиру).
Оленяча ферма
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 30 грн
Неподалік цієї столиці лозоплетіння України, знаходиться оленяча ферма, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто плямистих оленів.
Дегустація живого пива
Вартість відвідування
Дорослі: 100 грн
Центр закарпатського ліжникарства, здавна славиться своїми "квасними" (кислими) водами. Шанувальників міцніших напоїв ґречно запрошує гуцульська пивоварня, де можна побачити процес виробництва та продегустувати освіжаюче й ексклюзивне пиво, яке вариться із чеських та німецьких інгредієнтів на воді із високогірного карпатського джерела (дегустація 4 сортів пива; екскурсия без дегустації - 20 грн.).
Гуцульська забава
Вартість відвідування
Діти: 130 грн
Дорослі: 130 грн
Інші умови: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають: страви гуцульської кухні (юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав), співи та танці від гуцульської капели "Довбушова тайстра", майстер-класи з гуцульських танців (гуцулка, решето, голубка), гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати, посвята в гуцули і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику (вартість без вечері 70 грн.).
Музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 25 грн
Приватний музей відкрито Романом Кумликом 7 січня 2000 року і розташовано у родинному будинку. Господар збирав матеріали протягом 30 років. Це — предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато цікавого про життя гуцулів. Особливою гордістю музею є колекція музичних інструментів.
Музей "Тіні забутих предків"
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 25 грн
Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму "Тіні забутих предків".
Майстер-клас з ліжникарства
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 15 грн
Мальовниче карпатське село, де збереглися давні традиції виготовлення домотканого вовняного покривала (ліжника) і більшість мешканців займаються ліжникарством. Лише в Яворові можна побачити повний цикл народження ліжника від овечої вовни і до готового продукту, та купити його собі додому за цінами виробників.
Музей Писанки
Вартість відвідування
Діти: 15 грн
Дорослі: 25 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 80 грн
Візитівка Коломиї - унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаний також як "Музей писанки". Він знаходиться в найбільшому яйці в світі (висота 14 м. та діаметр 10 м.) і має експозицію з 12 000 експонатів. Зараз музей володіє колекцією писанок, представлених з переважної більшості областей України (Тернопільської, Львівської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Одеської), а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції та Індії. Деякі експонати були виготовлені ще на межі ХІХ–ХХ ст.
Підйом канатно-крісельною дорогою
Вартість відвідування
Діти: 75 грн
Дорослі: 105 грн
Інші умови: ватртість в обидві сторони
Гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115 м.), з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
7 днів / 6 ночей 2595 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Проживання (в садибах 4 ночі, дво-,три-, чотиримісні номери, зручності на поверсі; готель 2 ночі, дво-,три-, чотиримісні номери зі зручностями)
  • Супровід гіда-екскурсовода
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею до Львова
  • Вхідні квитки
  • Харчування
  • Дегустації
  • Участь в Гуцульській забаві