Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпропозиція
Популярний
Новорічні та різдвяні тури

Фотосафарі та Міжрічинський парк з ароматом глінтвейну

Ціна від
875
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Отрохи
Тривалість туру
1 день
Про подорож
Програма туру
Вартість

Наша неймовірна подорож розпочинається! Ми зустрічаємось біля станції метро "Мінська" та вирушемо у нашу подорож о 8 годині.  

Спочатку на нас чекає музей лісових промислів, після цього - цікава прогулянка стежками Міжрічинського регіонального ландшафтного парку та пізнавальна розповідь про тваринний та рослинний світ місцевості. Потім ми зігріємось смачним трав'яним чаєм та ароматним глінтвейном.

Далі ми відвідаємо незабутьнє фотосафарі та спробуємо "вполювати" на наші фотокамери дивовижних диких тварин. А, якщо, ви прихопите з собою смаколиків, лами-гарнюні будуть безмежно вам вдячні.

Ми повернемось у Київ орієнтовно о 20 годині.   

ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Міжрічинський регіональний ландшафтний парк
Міжрічинський парк — це величезна територія соснових лісів, піщаних дюн льодовикового походження, унікальних непрохідних боліт, заплавних лук, ділянок вікових дубів, вересових пустищ, ковилового степу, заростей оленячого та ісландського лишайників. Під час екскурсії ви прогуляєтеся однією з екологічних стежок, що прокладені через цікаві природні об’єкти. Дізнаєтеся про багатий рослинний і тваринний світ парку. Можливо, саме вам пощастить побачити когось з його мешканців, аджек це не так легко, бо, зазвичай, тварини дуже боязко ставляться до людей. Також ви відвідаєте музей традиційних лісових промислів Полісся, де познайомитесь з поліськими ремеслами. Це той самий музей, де експонати треба рухати, приміряти і одягати, дудіти в ріг, фотографуватись зі зброєю, тощо. Рекомендуємо взяти бутерброди, термос з чаєм, або інші напої.
Фотосафарі
Запрошуємо Вас відвідати приватне господарство, де в природному середовищі можна побачити та, звичайно, сфотографувати благородних оленей, лам та шотландських високогірних корів. Тут по-справжньому дбають про лісових мешканців: створюють гарну кормову базу та підгодовують диких тварин взимку.
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
1 день 875 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Супровід представником фірми
  • Екскурсійне обслуговування
  • Вхідні квитки
  • Ароматний глінтвейн та чай
  • Страхування
Додатково оплачується
  • Особисті витрати