Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпропозиція

Дивовижні парки Чернігівщини

Ціна від
695 грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Качанівка
Тростянець
Тривалість туру
1 день
Про подорож
Програма туру
Вартість

Наша неймовірна подорож розпочинається! Ми зустрінемо кожного туриста на Південному вокзалі в м. Києв та вирушемо у нашу подорож о 7 годині. Туристи також зможуть приєднатись до нас від станціі метро Чернігівська. 

Спочатку на нас чекає Качанівка з її архітектурно-парковим ансамблем – унікальною пам'яткою к. ХVІІІ – п. ХХ століть. Створена на основі палацового ансамблю і парку, дворянська садиба була зведена однією з перших на Лівобережній Україні в 70-х роках ХVІІІ століття. Сьогодні це єдина садиба, яка зберегла цілісність планувального рішення ансамблю та свою стильову єдність. 

Далі ми відвідаємо пам'ятку садово-паркової архітектури середини XIX століття - дендрологічний парк "Тростянець". Парк був створений в 1834-1864 р.р. зусиллями видатного українського мецената і культурного діяча – Івана Михайловича Скоропадського (діда гетьмана Павла Скоропадського) і нині розташований на площі 204,7 га. Усі куточки парку є неповторними і зачаровують багатством природи. Тростянецький дендропарк є справжнім музеєм природи, в якому відчувається дух минулих століть, вважається одним з найкрасивіших та видатних ландшафтних парків України.

Ми повернемось у Київ орієнтовно о 22 годині.   

ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Національний історико-культурний зповідник "Качанівка"
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 60 грн

Знаменитий палац з парком у селі Качанівка на березі річки Смош – один з найбільших у Європі палацово-паркових ансамблів (протяжність паркової дороги сягає 60 км), який зможе докладно розповісти про життя українських можновладців та культурної еліти позаминулого століття (історія Качанівки пов’язана з іменами Шевченка, Гоголя, Глінки, Гулака-Артемовського, Рєпіна, Врубеля, Ге, Щепкіна та інших відомих діячів). Загальна площа Національного історико-культурного заповідника "Качанівка" складає понад 500 га. Будівлі, що збереглися: палац з флігелями (XVII-XX ст.), водонапірна вежа XIX ст., службовий флігель (XVIII-XX ст.), альтанка М.Глінки XVIII ст., будинок електростанції XX ст., будинок електротехніка (XIX-ХX ст.), Георгіївська церква (1816-1828 рр.).

Державний дендрологічний парк "Тростянець"
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 15 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 250 грн

Один з найкрасивіших ландшафтних парків України створено в XIX в. представником старовинного гетьманського роду І. Скоропадським. Проект розробив садівник К. Шлінглоф. На плоскій ділянці землі були насипані штучні гори (висота до 30 м), що нагадують Альпи, котловани перетворені в ставки. Спочатку були посаджені дерева місцевих порід: сосна, ялина, береза, дуб. Потім в штучно створеному ландшафті були висаджені екзотичні види: сосна Веймутова, сибірська ялина, кедр сибірський, сосна чорна, тсуга, ялівець та ін. Всього - 623 видів. Роботи тривали до смерті Скоропадського в 1887 р. Він похований на території парку, на пам'ятнику викарбувані слова: "Любий друже! Сад, в якому ти гуляєш, посаджений мною, він служив мені втіхою в моєму житті. Якщо ти помітиш безлад, що веде до знищення його, то скажи про це хазяїну саду: ти зробиш добру справу ".

ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
1 день 695 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Зустріч педставником фірми на Південному  вокзалі м. Київ
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Супровід представником фірми
  • Трансфер на залізничний вокзал м. Київ
  • Страхування
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки
  • Харчування