Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
Популярний

Блискучий вікенд: Запоріжжя+Галушківка-Петриківка

Ціна від
1650
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Запоріжжя
Петріківка
Гречане
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Про подорож
Програма туру
Вартість

Блискучий вікенд розпочинається! Ми зустрінемо кожного туриста на залізничному вокзалі м. Запоріжжя. Наша екскурсійна програма розпочнеться о 8 годині з оглядової екскурсії містом. 

Під час екскурсії ви  побачите основні визначні пам'ятки: проспект Соборний - одну з найдовших вулиць Європи та центральну артерію міста, своєрідний музей під відкритим небом - "Фонтан Життя" на пл. Маяковського, годинник закоханих на бульварі Шевченка, а також греблю ДніпроГЕСу - шедевр промислової архітектури та символ індустріального Запоріжжя.

 

А далі ми вирушемо на о. Хортиця - одне з чудес України, унікальний природний та історичний оазис в серці промислового міста, відвідаємо справжню Запорізьку Січ, побачимо театралізовану виставу Запорізьких казаків, насолодимось прогулянкою на теплоході по Дніпру вздовж Набережної через шлюз.  

Другий день - не менш насичений. На нас чекає Центр народного мистецтва "Петриківка", де Ви зможете відвідати майсер клас з Петріківського розпису, кінний завод, а також етно-хутір "Козацька Січ".

Для наших гостей буде організовано трансфер на залізничний вокзал м. Дніпро о 16 годині. Ми повернемось у Запоріжжя орієнтовно о 19 годині.

Для наших гостей із Києва, рекомендуємо наступні поїзди:

тур 31.10:

Київ-Запоріжжя: поїзд № 72поїзд № 38 або поїзд № 12

Дніпро-Київ поїзд № 732

 

тур 21.11:

Київ-Запоріжжя: поїзд № 72поїзд № 38 або поїзд № 12

Дніпро-Київ поїзд № 732

 

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія по Запоріжжю

Під час екскурсії ви побачите головний проспект Запоріжжя, пл. Маяковського, парк "Веселка", бул. Шевченка, о. Хортиця, панорама ДніпроГЕС. Відвідаєте оглядовий майданчик, з якого відкривається прекрасний вид на Дніпровську гідроелектростанцію. З верхньої частини греблі відкривається панорамний вид на колиску українського козацтва – о. Хортиця, оточений скелястими острівцями та залишками Дніпровських порогів.

Показати зображення
Історико-культурний комплекс "Запорозька Січ"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 60 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 330 грн

Так хто ж такі були запорозькі козаки? Розбійники або степові лицарі? Чому кошового при вступі на "посаду" посипали землею? Хто такі гречкосії та навіщо вони приручали видр? На нашій екскурсії вас чекає багато цікавих фактів та відкриттів. Наша Січ – це узагальнений образ  столиці Вольностей Війська Запорозького Низового. До вашої уваги представлені  житло та господарські будівлі козаків, побут та звичаї запорожців. Як дорослі, так і діти відкриють для себе щось нове та цікаве з історії нашого краю. І тільки тут ви відчуєте дух козацької доби. Байдужим не залишиться ніхто!

Прогулянка на теплоході по Дніпру
Маршрут № 3
Вартість відвідування
Діти: 145 грн
Дорослі: 165 грн
Річковий вокзал "Дубовий гай" - вздовж лінії Набережної - шлюз - Запорізький річковий порт (тривалість 1 год. 30 хв.).
Музей ретро автомобілів і військової техніки "Фаетон"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 80 грн
В експозиції музею знаходяться унікальні експонати минулого століття: військова техніка періоду Другої світової війни, невіддільна частина історії міста – "ЗАЗ - 965 А" - в народі іменований "Запорожець" 1964 року випуску і багато інших шедеврів епохи. Також в музеї представлена колекція матеріалів з історії Другої світової війни: газети, ордени, медалі, нагрудні знаки, відмінності радянської та німецької армій.
Приватна виноробня Villa del Vino + дегустація вин
Вартість відвідування
Дорослі: 250 грн

Любов до хорошого вина, природи та краса рідних місць привели власника виноробні Руслана Лопатко до заснування виноробні. Все почалось з висадки виноградної лози з подальшою метою продажу винограду в маленькому селі Бабурка, що знаходиться у Запорізькій області. ​Але обставини склались таким чином, що почали виробляти вина та пригощати своїх знайомих і друзів. Згодом це захоплення переросло у бізнес в який вкладено душу. На території екопоселення Villa del Vino створений дегустаційний зал. Госпоодарі запрошують своїх відвідувачів на дегустації червоних та рожевих вин власного виробництва, з різними крафтовими смаколиками на фоні казкової природи. Ці всі аспекти роблять виноробню привабливим туристичним етнопродуктом. 

Показати зображення
ВІДВІДУВАННЯ ОДГОГО З ОБ'ЄКТІВ на о. Хортиця (в залежності від розкладу вистав):
Кінний театр "Запорозькі козаки"
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн
У південній частині острова Хортиця, біля "Музею судноплавства", ви можете подивитися виступи Кінного театру "Запорозькі козаки". Яскраві виступи артистів не залишать байдужими навіть найвибагливіших гостей: майстерне виконання трюків на конях, що біжуть, красені вершники в козацькому обмундируванні, ігри, танці та пісні - це незабутнє видовище.
Козацький бойовий герць
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн
Біля ІКК "Запорізька Січ" історичні реконструктори відомого в Україні колективу "Січові козаки" пропонують туристам інтерактивні програми, показують козацькі поєдинки, на власному прикладі виступають живими носіями запорозьких традицій.
2 день. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВВУВАННЯ
Центр народного мистецтва "Петриківка"
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 25 грн
Петриківський розпис - це мистецтво, що являє собою унікальний релікт безперервної націоноальної традиції, що делегує в сучасний світ самобутню культуру Придніпров’я - історичної колиски Запорізького козацтва. Під час екскурсії Ви познайомитеся з технікою розпису, символікою малюнків і квітів, особливостями композиції орнаментів, які несуть в собі глибокий символічний зміст.
Козацький хутір "Галушківка"
Вартість відвідування
Діти: 210 грн
Дорослі: 260 грн
Козацький хутір "Галушківка" заснований в кінці XVIII століття запорізьким козаком на ім'я Галушка. Він являє собою єдиний комплекс, де розташовані 3 сільських двори-садиби, побудовані у другій половині 19 століття. У першій садибі розташовується етнографічний музей з експозицією предметів сільського побуту та музей Хреста. Друга - це садиба художника. У третій садибі розташовується майстерня, де проводяться майстер-класи з петриківського розпису та гончарної справи. В етнографічному музеї представлена ​​експозиція, присвячена сільському побуті регіону, а велика частина предметів передана жителями села
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
2 дня / 1 ніч 1650 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
 • Зустріч педставником фірми на залізничному вокзалі м. Запоріжжя
 • Оглядова екскурсія по Запоріжжю
 • Проживання в готелі "Венеція", 2-3-х. містні номери економ
 • Сніданок
 • Транспортне обслуговування по маршруту
 • Супровід представником фірми
 • Трансфер на залізничний вокзал м. Дніпро та м. Запоріжжя.
Додатково оплачується
 • Вхідні квитки
 • Додаткове харчування
 • Доплата за одномісне розміщення
 • Доплата за номери вищої категорії