Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя
Популярний

Запоріжжя - пізнаємо рідний край разом!

Ціна від
140
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Запоріжжя
Тривалість туру
1 день
Програма туру
Вартість
ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ
Оглядова екскурсія по Запоріжжю
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 50 чол.: 400 грн

Під час екскурсії ви побачите головний проспект Запоріжжя, пл. Маяковського, парк "Веселка", бул. Шевченка, о. Хортиця, панорама ДніпроГЕС. Відвідаєте оглядовий майданчик, з якого відкривається прекрасний вид на Дніпровську гідроелектростанцію. З верхньої частини греблі відкривається панорамний вид на колиску українського козацтва – о. Хортиця, оточений скелястими острівцями та залишками Дніпровських порогів.

Показати зображення
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ НА о. Хортиця
Історико-культурний комплекс "Запорозька Січ"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 60 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 330 грн

Так хто ж такі були запорозькі козаки? Розбійники або степові лицарі? Чому кошового при вступі на "посаду" посипали землею? Хто такі гречкосії та навіщо вони приручали видр? На нашій екскурсії вас чекає багато цікавих фактів та відкриттів. Наша Січ – це узагальнений образ  столиці Вольностей Війська Запорозького Низового. До вашої уваги представлені  житло та господарські будівлі козаків, побут та звичаї запорожців. Як дорослі, так і діти відкриють для себе щось нове та цікаве з історії нашого краю. І тільки тут ви відчуєте дух козацької доби. Байдужим не залишиться ніхто!

Кінний театр "Запорозькі козаки"
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн
У південній частині острова Хортиця, біля "Музею судноплавства", ви можете подивитися виступи Кінного театру "Запорозькі козаки". Яскраві виступи артистів не залишать байдужими навіть найвибагливіших гостей: майстерне виконання трюків на конях, що біжуть, красені вершники в козацькому обмундируванні, ігри, танці та пісні - це незабутнє видовище.
Козацький бойовий герць
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн
Біля ІКК "Запорізька Січ" історичні реконструктори відомого в Україні колективу "Січові козаки" пропонують туристам інтерактивні програми, показують козацькі поєдинки, на власному прикладі виступають живими носіями запорозьких традицій.
Музей судноплавства
Вартість відвідування
Діти: 18 грн
Дорослі: 36 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 330 грн

Тут можна ознайомитися з Козацьким човном 1736-1739 рр., Дніпровської дюбель-шлюпкою 1737г., Бригантиною 1736-1739 рр. - військовими суднами XVIII століття, Байдаком XIX століття - вантажне судно, човном-довбанкою тощо. А також, на вас чекає найбільша колекція якорів в Україні, яка налічує близько сотні експонатів. Найдавніші з них датуються Х століттям. На захоплюючій екскурсії ви дізнаєтеся про історію створення козацького флоту, про конструкцію кораблів і їх призначення, навіть про консервації та реставрації судів, а також зробите оригінальні фото на пам'ять.

ЕКСКУРСІЇ НА о. ХОРТИЦЯ
Екскурсія "Рослини у козацькі часи та сьогодні"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 30 чол.: 480 грн
Під час екскурсії ви дізнаетесь про дерева та чагарники, що були властивими для доби козацтва, почуєте цікаві легенди і факти. Крім того, ви ознайомитесь із рослинами, що були завезені на острів.
Екскурсія "Джури - маленькі козачата"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 30 чол.: 480 грн
Тематичний інтерактивний ранок для дітей старшого дошкільного і молодшого шкільного віку. На дітей чекають народні ігри та розваги, в процесі та за допомогою яких маленькі джури знайомляться з історією свого краю.
Екскурсія "Священна Хортиця"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 30 чол.: 600 грн
Сутність Хортиці як "острова святилищ" розкриває екскурсія, присвячена історії мегалітичних пам’яток епохи міді-бронзи. Ви побачите курганні насипи та кам’яні закладки прадавніх часів. Для наших пращурів вони були не тільки релігійними об’єктами, але і своєрідними обсерваторіями для спостереження за небесними світилами. Не дарма Хортиця у багатоьох народів вважалась місцем священним. Чи чули ви про загадковий чорний камінь та енергетику хортицьких святилищ? Може перевірите? Попереджаємо, це довготривала пішохідна екскурсія по пересіченій місцевості, розрахована на фізично міцних, здорових людей. Але воно того варте!
Екскурсія "Тарасова стежка"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 30 чол.: 300 грн
Пішохідна екскурсія спеціально облаштованою стежкою біля Музею історії запорозького козацтва. Екскурсія присвячена перебуванню молодого поета Т.Г. Шевченка на Хортиці влітку 1843 року. Вона супроводжується уривками з творів Великого Кобзаря, де згадується Хортиця, пороги Дніпра, Великий Луг Запорозький та запорозьке козацтво.
Екскурсія "Протовче"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 50 чол.: 600 грн

Меморіально-туристичний комплекс, розташований на місці середньовічного поселення Протовче, на порозі плавневих озер, в самому серці заповідної природи острова Хортиця. Середньовічне поселення Протовче було знайдено археологами в 1976 році, при дослідженні було виявлено декілька культурних шарів поселення, що датуються IV-XVI століттями. Тут зібрані історичні пам'ятки різних періодів, а також відтворена атмосфера козацького зимівника XVIII століття. З внутрішнього двору МТК "Протовче" починається туристична стежка, що веде в заповідні плавні – країну казкових лісів, проток, озер, боліт та лугів. Протовче – це одне з найкращих місць на Хортиці для єднання з природою.

Показати зображення
Екскурсія "Острів Хортиця на Дніпрі"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 30 чол.: 540 грн

Пішохідна екскурсія північно-східним узбережжям острова Хортиця. Ви отримаєте загальну інформацію про Хортицю,  дізнаєтесь про Дніпрові пороги та будівництво Дніпргесу, побачите ймовірне місце загибелі Святослава Хороброго та скіфське городище, відвідаєте стародавнє святилище та лінію укріплень – редутів XVIII ст., а також погуляєте Тарасовою стежкою з видами на оповиті легендами хортицькі скелі (1 година).

Показати зображення
Екскурсія "Там, де закінчуються пороги"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 30 чол.: 480 грн
Маршрут пролягає над мальовничими кручами північного узбережжя Хортиці. Ви побачите скелясті острови, що нагадують про колись грізні Дніпрові пороги, дізнаєтесь про історію створення ДніпроГЕСу, почуєте перекази і легенди від часів «батька історії» Геродота до козацької доби.
Екскурсія "Стежками заповідної Хортиці 2"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 20 чол.: 900 грн
Довготривала пішохідна екскурсія по пересіченій місцевості, розрахована на фізично міцних, здорових людей. 1 варіант – від Музею історії запорозького козацтва північно-східною частиною острову до "ЦИМЕЖу" 2 варіант – від МТК "Протовче" південною частиною острову до селища Старий Дніпро. Маршрут проходить двома частинами острова і являє собою подорож, яка ознайомить туристів із найбільш цікавими пам’ятками історії та природи Хортиці. Маршрут включає як проходження заповідними стежками острову та екскурсії по туристичним об’єктам, так і відвідування місць відпочинку (4 години).
ПРОГУЛЯНКИ ПО ДНІПРУ
Прогулянка на козацькій чайці по Дніпру
Вартість відвідування
Інші умови: (за дод. плату 100-170 грн./ос.)
Унікальна можливість поринути в козацькі часи та пройти водами сивого Дніпра-Славутича, як колись наші предки – запорізькі козаки.
Прогулянка на теплоході по Дніпру
Маршрут № 1
Вартість відвідування
Діти: 160 грн
Дорослі: 185 грн
Запорізький річковий порт - шлюз - навколо о-ва Хортиця - річковий вокзал "Дубовий гай" (тривалість 2 год. 15 хв.).
Прогулянка на теплоході по Дніпру
Маршрут № 2
Вартість відвідування
Діти: 140 грн
Дорослі: 165 грн
Річковий вокзал "Дубовий гай" - навколо о-ва Хортиця - річковий вокзал "Дубовий гай" (тривалість 2 години).
Прогулянка на теплоході по Дніпру
Маршрут № 3
Вартість відвідування
Діти: 145 грн
Дорослі: 165 грн
Річковий вокзал "Дубовий гай" - вздовж лінії Набережної - шлюз - Запорізький річковий порт (тривалість 1 год. 30 хв.).
МУЗЕЇ
Краєзнавчий музей
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 200 грн

Запорізький обласний краєзнавчий музей був заснований 1921 року за ініціативою Я. П. Новицького, який став його першим директором. У 1991 році експозиція музею відкрилася в будівлі колишньої Земської управи (1915 р.), в якій перебуває і дотепер. Зібрання Запорізького краєзнавчого музею налічує понад 140 тис. одиниць зберігання. Основна експозиція представляє історію краю з найдавніших часів до сьогодення, показує його природу, життя і побут запорозьких козаків. Велику історичну цінність мають археологічні, етнографічні, нумізматичні колекції, гербарії, стародруки. Серед колекцій: палеонтологічні залишки тварин неогенового та антропогенового періодів, археологічні знахідки із Запорізького кургану, сарматські прикраси, колекції комах, чучела рідкісних птахів, зброя й предмети побуту запорозьких козаків. Окрема виставкова зала ("Запоріжжя на зламі імперій") присвячена подіям Української революції 1917–1921 років у степах Запоріжжя. Подіям сучасності присвячені виставки "Майдан — початок незалежності" та "АТО — війна за незалежність".

Музей історії зброї
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 40 грн
Приватна колекція музею налічує понад 4 тис. екземплярів. Тут є зброя, що брала участь, якщо не в троянській війні, то в інших війнах того періоду і на тій території. Серед іншого, зброя половців і шведів, шотландців і індусів, народів Африки та Кавказу, скіфів і сарматів, російська зброя часів козацтва, та зброя козаків, а також озброєння першої й другої світових воєн. Багата колекція не залишить байдужим жодного відвідувача.
Музей історії запорізької поліції
У музеї запорізької поліції ви дізнаєтеся багато цікавого про історію розвитку правоохоронних органів в області. Також у вас буде можливість детально ознайомитися з матеріалами, експонатами, історичними документами експозиції та отримати змістовні відповіді на запитання, які вас цікавлять.
Музей Біологічного факультету ЗНУ
Вартість відвідування
Діти: 8 грн
Дорослі: 10 грн
Зоологічний музей біологічного факультету ЗНУ було відкрито в 1991 році. Експозиція музею розташована в чотирьох залах. На даний момент тут експонуються близько 80 опудал ссавців, понад 300 птахів, близько 90 риб, понад 70 рептилій та амфібій. В музеї також наявні дві великі колекції, придбані за допомогою меценатів у приватних осіб. Це колекція пташиних гнізд та яєць, що нараховує близько 300 кладок майже 200 видів птахів і колекція комах та павукоподібних, що налічує майже 7000 екземплярів, більшу частину яких складають метелики.
Музей експериментів
Вартість відвідування
Діти: 90 грн
Дорослі: 90 грн
Хочете перевірити швидкість своєї реакції, підняти на стільці свого друга однією рукою, побачити оптичні ілюзії, нарешті запалити лампу прямо в руках? Може, мрієте пройти лазерним лабіринтом і викрасти діамант? Все це можна зробити в Музеї Експериментів. Музей експериментів - це науково розважальний центр для дітей та дорослих, присвячений механіці, фізиці, оптиці, магнетизму та іншим наукам.
Музей в'язниці
Експонати, що представлені в музеї, зображують історію тюремного відомства від дореволюційних часів до сучасності. У музеї можна побачити популярні у в'язницях XVIII ст. колодки, які одягалися на руки або ноги в'язнів під час сну, а також численні тюремні тайники, пристосування та інше.
Музей медичного інституту
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 10 грн
Музей музичних інструментів Барабанза
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 50 грн
"БарабанЗА" було створено у 2011 році у м.Запоріжжя на базі громадської організації "Центр розвитку бізнес-технологій та культури". Спочатку це був просто етно-музичний клуб, на базі якого збиралися та музикували поцінувачі барабанної музики. У 2016 році організація започатковує одноіменний музей - Музей історії музичних інструментів "БарабанЗА". Тут відвідувачі отримують інтерактивні екскурсії як про українські народні інструменти, так і про сучасні незвичайні інструменти, створені під час арт-резиденції Sound Art Space . Вам представлять найцікавіші експонати музейної колекції, продемонструють гру та навіть дадуть пограти на деяких з інструментів.
Музей Науки у Фліка
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 100 грн
Це історія юного робота, який поставив собі за мету зрозуміти, як влаштований світ навколо нас. Йому кортить поділитися всім, що він дізнався. Робить це Флік у вигляді захоплюючого квесту, де доведеться натрапити на дивовижні експерименти, інтерактивні експонати, пізнавальні мультфільми та незвичайні завдання. Тут ви не тільки весело проведете час, але і дізнаєтеся багато корисних лайфхаків.
Музей пожежної справи
Музей пожежної справи знайомить з історією її розвитку, з сучасною пожежною технікою та засобами пожежогасіння, з науково-технічним прогресом в цій галузі.
Музей ретро автомобілів і військової техніки "Фаетон"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 80 грн
В експозиції музею знаходяться унікальні експонати минулого століття: військова техніка періоду Другої світової війни, невіддільна частина історії міста – "ЗАЗ - 965 А" - в народі іменований "Запорожець" 1964 року випуску і багато інших шедеврів епохи. Також в музеї представлена колекція матеріалів з історії Другої світової війни: газети, ордени, медалі, нагрудні знаки, відмінності радянської та німецької армій.
Музей Техніки Богуслаєва
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 10 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 65 грн
В експозиції мезею представлені авіаційні двигуни виробництва ВАТ "Мотор Січ", від перших поршневих зіркоподібних авіамоторів, до сучасних турбореактивних двигунів, а також моделі перших верстатів підприємства, мініатюрні моделі літаків і вертольотів, 26 моделей ретро-мотоциклів, товари народного споживання та ін. На території музею під відкритим небом представлені дивізійні гармати ЗІС-3 і Д-44, протитанкові гармати МТ-12 і 45-мм зразка 1942 р БМ-13 "Катруся", БМ-21 "Град", гаубиці "Гвоздика" 2С1 і "Акація" 2С3, зенітний комплекс "Шилка" і ін. Передбачається розмістити ще більшу кількість зразків військової техніки.
Музей-галерея прикладної кераміки та живописної творчості Іллі та Олексія Бурлай
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 50 грн
Музей має наукову, творчу та культурно-педагогічну спрямованість. Відвідавши його, можна дізнатися, як він створювався, чим живе сьогодні, побачити старовинну фортецю родини Хілтманн побудови 18 ст. на глибині 5 метрів. В колекції музею – матеріали, пов'язані з історією та першими будівлями Запоріжжя, старовинні карти та фотодокументи, колекція старовинної черепиці і цегли. Також колекція безперервно поповнюється цікавими експонатами.
Художній музей
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 15 грн
Сьогодні музей гідно репрезентує образотворче мистецтво ХІХ-ХХ століть. Окрасою колекції стали твори таких визначних митців живопису, як: І. Айвазовський, О. Боголюбов, О. Маковський, М. Пимоненко. Перлиною музейної колекції є збірка творів українського народного декоративно-ужиткового мистецтва.
Музейні студії "Місто за порогами"
Вартість відвідування
Діти: 18 грн
Дорослі: 36 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 330 грн
"Де є бої – там є герої. Українському козацтву присвячується…" Виставка присвячена славетній історії українського козацтва та її найяскравішому епізоду – Національно-визвольній війні під проводом Богдана Хмельницького. Цю експозицію створювали, надихаючись полотнами Давіда Тенірса молодшого із зображенням Брюсельської галереї Ерцгерцога Леопольда Вільгельма. На виставці представлені картини різноманітних жанрів: портрети, батальні полотна й пейзажі. Проте провідним обрали натюрморт, створений з музейних предметів. Колекція налічує понад 1000 експонатів періоду запорозького козацтва – це предмети зброї та побуту, картини та скульптури. Більшість з них унікальні.
Музей історії архітектури
Це перший крафтовий музей, створений у Запоріжжі, який дає можливість взаємодіяти із історією по-іншому, відійти від застиглих форм, поглянути на архітектурну красу старого Олександрівська у безпосередній близькості. Відтепер візит до музею перетворюється на класну пригоду, а позначка "не торкатися експонатів" зникає. У Музеї історії архітектури зібрано експонати, які не лише допомагають побачити розвиток міста, але і відчути його через предмети, що зберігають настрій, характер та розповідають про ритм життя і звички містян. Музей розповідає про архітектуру міста через "живу", інтерактивну експозицію, яка демонструє міський розвиток від першої Олександрівської фортеці до сучасних мікрорайонів.
Підприємства
"Запоріжсталь"
Один із найбільших і найпотужніших металургійних комбінатів України проводить екскурсії для всіх любителів індустріального туризму. Під час екскурсії можна дізнатися та побачити, як працює найбільший металургійний агрегат комбінату, чому він потрапив до Книги рекордів України, як працює найекологічніша лінія з виробництва запоріжсталівського прокату та як можна побачити з будь-якої точки світу роботу сталеливарного цеху, а також відвідати найнетиповішу для промислового комплексу локацію. Екскурсія на "Запоріжсталь" – це повне занурення в індустріальний світ, подорож у саме серце підприємства, де яскраво і захопливо відбувається народження металу. Ескурсії проводяться по буднях, для дітей 3 класу й старше.
"Лускунчик - Смакунчик"
Лідер продажів в Запоріжжі та області. Екскурсія на підприємство де смажать і фасують насіння. Під час екскурсії на підприємство, діти познайомляться з технологією виготовлення фасованого соняшникового насіння.
LOL & POP
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 50 грн
LOL & POP - це родинний бізнес з виготовлення карамелі. Під час майстер-класа ви матимете можливість побачити процес виготовлення карамелі, починаючи з цукрового сиропу до готового льодянику та скуштувати смачні цукерки.
Міжнародний аеропорт Запоріжжя
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 50 грн
Авіація. Є в цьому слові щось зачаровуєче, цікаве і незвідане до кінця. Відвідавши екскурсію, юні пасажири почують історію вітчизняної авіації, відкриють для себе багато нового, адже аеропорт - це не тільки місце, де злітають і сідають літаки. Ви дізнаєтеся, що аеропорт - це величезна структура, де працює велика кількість служб, які функції виконує кожна з них. Прослухаєте передпольотний інструктаж і дізнаєтеся, чому авіація по праву вважається найбезпечнішим видом транспорту. В кінці екскурсії ви побуваєте в справжньому літаку і зможете зробити фото, сидячи в кріслі пілота.
ТОВ "Урожай"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 30 грн
Екскурсія захоплює школярів і оригінальною напівігровою формою, і цікавим виробничим змістом: на власні очі діти побачать, як щойно замішане тісто перетворюється в хрусткі та запашні хліб чи булочку, як виріб загортається в екологічну упаковку і відправляється до продовольчої крамниці. А улюблені круасани? Їхня овіяна легендою поява, нинішній спосіб випікання і наповнення солодкою начинкою підсилять яскраві дитячі враження і залишать незабутні спогади.
Дніпровська ГЕС
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 15 грн
Дніпровська ГЕС - це перша ГЕС, яка збудована на річці Дніпро, та п’ята (передостання) ступінь Дніпровського каскаду гідроелектростанцій. Довжина споруди становить 1300 метрів, а висота 60 метрів. Після зведення греблі рівень води в Дніпрі піднявся на 37,5 метрів, а об'єм басейну, що утворився, складає понад 3 мільярдів кубічних метрів. Гребля створює перепад рівня води, а турбіни, встановлені в машинних залах, виробляють електроенергію. Встановлена потужність станції на початку 2020 року складає 1553,8 МВт. Дніпровська ГЕС складається з двох електростанцій: Дніпровської ГЕС-1 та Дніпровської ГЕС-2, які утворюють єдиний комплекс гідротехнічних споруд, розташованих під однією греблею. Екскурсії проводяться по буднях до 14:00.
"Пряня"
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 60 грн
Майстер-клас з виготовлення та розпису пряників
Фабрика порцеляни
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 25 грн
На фабриці ви побачите процес створення порцелянових виробів від підготування глини, створення форми, випалу в печі, до нанесення малюнка й декору, та дізнаєтеся багато цікавих фактів.
Фабрика порцеляни, майстер-клас
Вартість відвідування
Діти: 35 грн
Дорослі: 35 грн
Майстер-клас з декорування порцелянової чашки.
Метеостанція
Вартість відвідування
Діти: 12 грн
Дорослі: 12 грн
ІНШІ ОБ'ЄКТИ
Ботанічний сад
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Запорізький міський дитячий ботанічний сад – це фантастичний парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва, який завжди приносить екскурсантам незабутні враження і приємний відпочинок. Ботанічний сад було засновано в 1958 році, а на сьогодняшній день він входить до складу природно-заповідного фонду України. Школярів ботанічний сад приваблює можливістю відвідувати різні екологічні гуртки. Оранжереї ботанічного саду в будь-який час року заворожують гостей неімовірною красою екзотичних рослин – це "Зимовий сад", "Кактусарій", "Лимонарій" та інші.
Дитяча залізниця
Вартість відвідування
Діти: 15 грн
Дорослі: 37 грн
Запорізька дитяча залізниця – одна з найкращих і найбільших в Україні. Побудована в 1972 році. Загальна довжина колій - 9,4 км. На сьогодні це єдина дитяча залізниця в Україні, на якій здійснюється рух поїздів цілий рік. Обов'язки провідника, машиніста, чергового по станції, начальника поїзду, диктора, вагонника та інших залізничних професій виконують юні залізничники віком від 11-16 років. Переконатися в цьому ви зможете, поїхавшись на потязі.
Зимовий сад, дитяча залізниця
Вартість відвідування
Діти: 7 грн
Дорослі: 30 грн
Можна побувати і в зимовому саду, де ростуть рідкісні види дерев, квітів і кущів.
Акваріумна зала, дитяча залізниця
Вартість відвідування
Діти: 7 грн
Дорослі: 30 грн
У акваріумній залі можна побачити як мешканців наших водоймищ, так і тропічних риб з різних куточків світу.
Зоокуток, дитяча залізниця
Вартість відвідування
Діти: 15 грн
Дорослі: 37 грн
На території дитячої залізниці з 1976 року діє зоокуток, в якому мешкають багато тварин та птахів, серед яких: ведмеді, вовк, олень, страуси, павліни, лисиці, дикобрази, нутрії, поні та багато інших.
Кінологічний центр
Вартість відвідування
Діти: 15 грн
Дорослі: 20 грн
Кінологічний центр - це розплідник службово-розшукових собак МВС, а також дресирувальний центр МВС «К-9». У розпліднику, починаючи з 1998 року, проводиться планове племінне розведення службових собак. Це в більшості німецькі вівчарки, а так само бельгійські вівчарки - малінуа. Під час екскурсії ви дізнаєтесь як проводиться підготовка та дресирування собак для силових відомств. Екскурсії проводяться по буднях.
Планетарій
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 50 грн
Стадіон "Славутич - Арена"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 40 грн
Відвідування школи ФК «Металург» Запоріжжя
Майстер-клас з приготування піци
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Екскурсія до театру ляльок з виставою
Вартість відвідування
Діти: 65 грн
Дорослі: 65 грн
Відвідавши екскурсію за лаштунки театру ляльок, Ви маєте унікальну можливість потрапити до галереї ляльок, які були виготовлені за довгі роки існування театру. Також ви матимете змогу потрапити до майстерні, де народжуються герої казок.
Обсерваторія (для старших класів, вечірній час)
Вартість відвідування
Діти: 70 грн
Дорослі: 70 грн
Під час вечірньої екскурсії до приватної обсерваторії, ви зможите побачити зірки через великий телескоп, почуєте цікаві історії про планети та зірки і гарно проведете час на свіжому повітрі. Екскурсія проводиться в безхмарну погоду.
РОЗВАГИ
Боулінг "Капіталіст"
Вартість відвідування
Інші умови: (за дод. плату 209/359 грн. за доріжку на 5-6 ос. + 5 грн. носки)
ДРЦ "FLYKIDS"
Вартість відвідування
Інші умови: (за дод. плату від 150 грн./ос.)
ДРЦ "Вулкан"
Вартість відвідування
Інші умови: (за дод. плату)
Кінно-спортивний клуб "Патріот"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
В КСК "Патріот" не буває нудних екскурсій, тому що тільки тут найбільше поголів'я тварин, різних мастей і порід. Ви побачите не тільки коней і поні ексклюзивних порід, але й інших тварин.
Лазертаг
Вартість відвідування
Інші умови: (за дод. плату від 90 грн./ос. за 1 год.)
Лазертаг
Вартість відвідування
Інші умови: (за дод. плату від 90 грн./ос. за 1 год.)
Роллердром
Вартість відвідування
Інші умови: (за дод. плату від 60 грн./ос. за 1 год.)
Квеструми
Вартість відвідування
Діти: 120 грн
Пірати, реанімація, навколо світу і багато іншого (з 14 років).
Театр ім. В.Г. Магара
Вартість відвідування
Інші умови: (за дод. плату від 50 грн./ос.)
Вистава
ГРУПА (ЧОЛ) 44 + 4 40 + 8 30 + 3 34 + 6 27 + 3 15 + 2
1 день 140 грн 155 грн 165 грн 170 грн 180 грн 215 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування із Запоріжжя (5 годин)
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Огладова екскурсія або тематична екскурсія
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Супровід медпрацівником