Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя
Популярний

Український кремль

Ціна від
210
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Василівка
Малокатеринівка
Тривалість туру
1 день
Програма туру
Вартість
Екскурсійне обслуговування
Садиба Попова
Садиба збудована у 1894 р. в стилі неоромантизму з елементами готики та бароко і нагадувала середньовічні європейські замки. У головному корпусі був бальний зал, дзеркальні кімнати, бібліотека з рідкісними книгами. Збереглися зубчасті стіни з воротами, два флігелі, каретна, стайня та дозорна вежа.
Не додавати до оплати
Увімкнено
Галерея народної творчості Н. Річки
Галерея - це затишний куточок для спілкування з прекрасним. Тут виставлені картини Н. Річки, які виконані в різних жанрах, техніці та напрямку, а також роботи інших майстрів народної творчості. Художниця постійно бере участь у виставках, які організовуються в замку "Садиба Попова", Художньому музеї (м.Запоріжжя) і т.д. Є сувенірна крамниця: забавні іграшки, сувеніри, обереги, керамічний посуд та ін.
Не додавати до оплати
Увімкнено
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Підземелля садиби Попова
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 70 грн
Підземелля "Садиби Попова" виявили ще в 2015 році. Передбачається, що всього підземних кімнат - чотири. Існує версія, що кімнати служили підвалом, проте її не можна вважати остаточною через виявлені при розкопках останки коня і двох собак. Також підземні приміщення, що знаходяться на глибині чотирьох метрів, обладнані вентиляцією.
Не додавати до оплати
Увімкнено
Приватний зоопарк Пилишенко
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
Це місце де пліч-о-пліч з людьми живуть дивовижні істоти – грізні і зворушливі, люті і водночас дуже лагідні та беззахисні леви. Ми почуємо історії про знаменитих мешканців зоопарку Самсона і Катю, подивимося на колишніх міністерських тигрів Чіпу і Чапу, почастуємо варенням і яблуками клишоногих ведмедиків Мішу, Машу, Коливана, Шпунтика і їх нову сусідку Симону. Зоопарк Пилишенко неможливо порівнювати зі звичайним зоопарком, тут панує атмосфера тепла, любові та турботи. Побувавши лише одного разу хочеться повертатися сюди знову і знову .
Не додавати до оплати
Увімкнено
Кінна школа "Centaur"
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 90 грн
"Centaur" — найбільш розвинений кінно-спортивний комплекс в Запорізькій області. Це простора стайня, відкрите поле і критий манеж для тренувань в будь-який час року.
Не додавати до оплати
Увімкнено
ГРУПА (ЧОЛ) 44 + 4 40 + 8 30 + 3 34 + 6 27 + 3 15 + 2
1 день 210 грн 230 грн 250 грн 255 грн 265 грн 330 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми тура
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Обід
  • Супровід медпрацівником