Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя
Популярний

Таємниці Кам'яної Могили

Ціна від
255
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Мелітополь
Василівка
Мирне
Терпіння
Тривалість туру
1 день
Програма туру
Вартість
Екскурсійне обслуговування
Історико - культурний заповідник "Кам'яна Могила"

Десятки тисяч туристів прагнуть відвідати унікальний пам'ятник первісного мистецтва - Кам'яну Могилу, що розташована у заплаві річки Молочна, поблизу селища Мирне Мелітопольського району Запорізької області. На Кам’яній Могилі сконцентроване доісторичне скельне мистецтво, датування якого охоплює проміжок часу від палеоліту до середньовіччя. Комплекс петрогліфів, виявлених на пам’ятці, перевищує тисячу одиниць і відзначається різноманітністю образів і стилів їх виконання. Фактично кожна історична спільність, що мешкала у Північному Причорномор’ї, зафіксувала на плитах Кам’яної Могили власну ідеологію та мистецьку традицію.

Показати зображення
Не додавати до оплати
Увімкнено
Джерела с. Терпіння
Терпіння - це неординарна назва села, відвідавши яке, ви знайдете ключ до здоров'я. Частина села розташована на горі заввишки 45 метрів над рівнем моря. На ній знаходиться невеликий парк. Майже на вершині з породи б'ють 12 джерел з холодною і надзвичайно приємною на смак водою. Вода стікає між каменів і утворює невелике озеро. За складом вона нагадує "водохресну" воду, та має унікальну властивість зберігатися через присутність в ній іонів срібла.
Не додавати до оплати
Увімкнено
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Приватний зоопарк Пилишенко
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
Це місце де пліч-о-пліч з людьми живуть дивовижні істоти – грізні і зворушливі, люті і водночас дуже лагідні та беззахисні леви. Ми почуємо історії про знаменитих мешканців зоопарку Самсона і Катю, подивимося на колишніх міністерських тигрів Чіпу і Чапу, почастуємо варенням і яблуками клишоногих ведмедиків Мішу, Машу, Коливана, Шпунтика і їх нову сусідку Симону. Зоопарк Пилишенко неможливо порівнювати зі звичайним зоопарком, тут панує атмосфера тепла, любові та турботи. Побувавши лише одного разу хочеться повертатися сюди знову і знову .
Не додавати до оплати
Увімкнено
Страусина ферма "Страус-Юг"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
Ферма займається виведенням великих птахів з 2002 року. За цей час тут встигли випробувати та обрати найсучасніші методи, ґрунтовані на технологіях і досвіді світових експертів. Екскурсія проводиться найцікавішими місцями, і повірте, подивитися є на що. Величезні загони, розташовані на декількох гектарах, приручені птахи, які не бояться людей. Вони точно знають, що відвідувачі принесли їм щось смачненьке і тому охоче підходять до огорожі.
Не додавати до оплати
Увімкнено
ГРУПА (ЧОЛ) 44 + 4 40 + 8 30 + 3 34 + 6 27 + 3 15 + 2
1 день 255 грн 280 грн 310 грн 295 грн 315 грн 360 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми тура
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Обід
  • Супровід медпрацівником