Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя
Спецпропозиція

SPO На батьківщину Нестора Махно

Ціна від
310
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Гуляйполе
Пологи
Тривалість туру
1 день
Дата туру
Програма туру
Вартість
Екскурсійне обслуговування
Оглядова екскурсія Гуляйполем
Під час екскурсії ви познайомитеся з центром міста, забудованим архітектурними спорудами к. IX - н. XX ст Всі ці будівлі зберігають історію бурхливих подій, пов'язаних з революційною діяльністю легендарного анархіста, ватажка повстанського руху на півдні України Нестора Махно.
Родинний маєток Нестора Махно
Двір і будинок сім'ї Махно відкрито для відвідувань. Це як і раніше житлова одноповерхова побілена хата. На території двору знаходиться пам'ятник Н. Махно.
Гуляйпільський краєзнавчий музей

Гуляйпільський краєзнавчий музей розташований в історичній будівлі колишнього банку в центрі міста Гуляйполе. Експозиція музею складається з 9 розділів з фондом 17 тис. експонатів, які розповідають про найдавнішу історію цих земель, епоху запорізького козацтва, побут селянського і міщанського житла, ремесла Гуляйпільського краю та ін. Найцікавіша частина експозиції розповідає про життя і діяльності прославленого анархіста, ватажка революційної повстанської армії Нестора Махна. Зокрема, представлена ​​легендарна тачанка - винайдена махновцями рухома вогнева точка на кінній тязі. На подвір'ї встановлено пам'ятник тачанці.

Художньо-керамічна майсерня "ДОБРА ГЛИНА"
Художньо-керамічна майстерня "Добра глина" заснована подружжям Віктора та Лариси Нагурних у 1998 році. Вони об’єднали навколо себе талановитих майстрів, створивши потужний творчий колектив. Результатом їхньої сумлінної діяльності є незліченна кількість робіт: посуд, настінні тарілі, сувеніри, садово-паркова скульптура, пласти. Вся продукція виконана в кращих традиціях українського народу та вражає різноманітністю авторських орнаментів. Неповторний посуд Нагурних використовувався навіть для зйомок художніх стрічок "Тарас Бульба", "Інтерни", "Останній москаль". А керамічні свищики пологівських майстрів занесені до "Каталогу українських народних музичних інструментів", виданого у Німеччині. Роботи родини Нагурних знані як в Україні, так і далеко за її межами.
ГРУПА (ЧОЛ) 10 + 2
1 день 310 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування
  • Екскурсійне обслуговування
  • Вхідні квитки
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Обід
  • Супровід медпрацівником