Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя

Родзинки Києва

Ціна від
350
грн
Тип туру
ЖД
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Київ
Тривалість туру
1 день
2 дня
1 ніч
3 дня
2 ночі
Програма туру
Вартість
ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія Киевом
Під час оглядової екскурсії містом познайомитеся з історією столиці України та побачите головні пам'ятки Києва: Михайлівський собор, пам'ятники княгині Ользі, Золоті ворота, Хрещатик, Софіївську площу, пам'ятник Б. Хмельницькому, скляний міст і багато іншого. Пройдете крізь вікову історію міста з давніх часів до сучасності.
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Аптека-музей на Подолі
Аптека вперше відчинила свої двері в далекому 1728 році. Того часу її власником був німець, Йоган Гейтер. Це була перша приватна київська аптека. У 1986 році старовинна аптека перетворилася на музей, для якого збирали експонати з усієї України. Таким чином, експозиція присвячена не лише історії саме цього місця, а і розвитку фармацевтичної справи в країні загалом. Наразі тут понад 2 тисяч унікальних експонатів XVIII-XIX століть. Є старовинні меблі, аптекарська книга, склянки з парфумами та чорнилами, зубний порошок, крем й пудра, різні лікарські засоби багатого та бідного покупця, заспиртовані у банках змії й краби, з яких колись, нібито, робили лікарські препарати.
Архітектурно-історичний заповідник Софія Київська
Вартість відвідування
Діти: 70 грн
Дорослі: 70 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 250 грн
"Софійський музей" знаходиться у центрі Києва. На території заповідника, площею 5 гектарів, розташована чудової краси пам'ятка вітчизняної архітектури XI-VIII ст. Найцінніше спорудження заповідника Софійський собор – всесвітній пам'ятник архітектури та монументального живопису XI ст. Він велично височіє в центрі ансамблю.
Ботанічний сад ім. М. М. Гришка
Вартість відвідування
Діти: 300 грн
Дорослі: 300 грн
Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка НАН України входить до природно-заповідного фонду України. Це об'єкт комплексної охорони й належить до земель природного та історико-культурного призначення, що охороняються як національне надбання держави. Колекція Ботанічного саду налічує близько 12000 видів, різновидів, форм і сортів рослин.
Виставка бойової техніки та озброєння
Вартість відвідування
Діти: 170 грн
Дорослі: 145 грн
На території Національного музею Великої Вітчизняної війни розташована велика виставка військової техніки, в експозиції зібрані унікальні зразки озброєнь Червоної Армії від довоєнних часів до 70-х років минулого сторіччя.
Водно-інформаційний центр "Музей ВОДИ"
Вартість відвідування
Діти: 135 грн
Дорослі: 135 грн
"Музей Води" - один з найпопулярніших музеїв Києва. Експозиція відображає кругообіг води в природі. Створено умови для подорожі по континентах, під час яких можна побачити водоспад, виверження гейзера, як тануть льодовики, йде дощ. У фонді музею зразки давніх труб, макети водонапірних веж і систем каналізації, представлено багато наочних посібників, повідомляють масу цікавих подробиць про те, що відбувається з прісною водою на Землі (жива черга).
Зоопарк
Вартість відвідування
Діти: 35 грн
Дорослі: 45 грн
Кіностудія FILM.UA
Вартість відвідування
Діти: 75 грн
Дорослі: 75 грн
Екскурсія на кіностудію групи компаній FILM.UA дозволить вам повністю зануритися у світ кіно. Дивовижна прогулянка розкриє всі секрети кіновиробництва від зародження ідеї фільму до втілення її на екрані у будь-якій точці планети, зі спецефектами та об'ємним звуком. На студії знімалися відомі фільми та серіали, а також усіма улюблені передачі "Україна має талант", "Х-фактор", "Топмодель по-українськи" і багато інших.
Музей іграшок
Вартість відвідування
Діти: 75 грн
Дорослі: 100 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 150 грн
Основою музейних зборів є унікальна колекція іграшок, відлік часу якої йде з 30-х років минулого століття і до наших днів. Загальна кількість експонатів складає понад 15 000 найменувань. Серед них: промислові зразки іграшок 30-х – 90-х років ХХ ст., неповторні авторські зразки іграшок, єдині в Україні збори настільно-друкарських ігор. У трьох виставкових залах представлені близько 2 тисяч різноманітних іграшок, об'єднаних трьома темами: "Історія іграшки", "Українська народна іграшка", а також зал змінної експозиції.
Музей історії Туалету
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 60 грн
Музей туалету в Києві розповідає історію появи і зміни цієї важливої частини нашого життя. Територія музею розділена на кілька секторів, що показують історію розвитку туалету - від горщиків, які спустошувалися прямо у відкриті вікна до унітазів з сенсорним управлінням. Саме тут ви дізнаєтеся, що таке туалет "три в одному", лотріна, клоака і так далі. До слова, мета у музею дуже благородна - нести ідею гігієни та культурного життя в маси.
Меморіальний будинок-музей Т.Г. Шевченко
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 40 грн
Третій за часом відкриття музей, пов'язаний з життям Тараса Шевченка в Києві і другий меморіальний. Хата на вулиці Вишгороду в київському районі під назвою "Пріорка" побудована на початку 1850-х. Шевченко жив тут два тижні в серпні 1859 року у свій останній приїзд в Київ й Україну. Нині в музеї зібрані предмети побуту того часу: посуд, широко представлені глиняні вироби, національні костюми, фотографії та картини із зображеннями Кобзаря, предмети меблів й начиння.
Музей історичних коштовностей України
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 100 грн
Музей, більш відомий як "Музей скіфського золота" – філія Національного музею історії України. Розташований на території Києво-Печерської Лаври. Відвідувачі побачать чаші та культові вази скіфської епохи з царських курганів. Головний скарб колекції – славетна "Золота пектораль" (царська нагрудна прикраса) із зображенням сцен з життя скіфів-кочівників, знайдена в 1971 р. в кургані Товста могила, в Дніпропетровській області. До числа експонатів музею також входять старовинні східні золоті прикраси з поховання сарматської цариці, вироби староруських ювелірів, майстрів XIV-XVI ст. Колти, сережки, підвіски, браслети вражають різноманітністю форм, сюжетів і тонкістю роботи. Унікальною є золота діадема, прикрашена різнокольоровою перегородчастою емаллю.
Музей О. Пушкіна
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 125 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 90 грн
Музей Пушкіна знаходиться у будинку, в якому колись жив інший великий письменник М. Булгаков. Заснований він в 1999 році, в період святкування двохсотріччя поета. Експозиція спирається на колекції киянина-пушкініста Якова Бердичівського. Від'їжджаючи в Німеччину, він подарував її місту за умови, що буде створений музей. Тут ви дізнаєтеся про життя поета, познайомитеся з унікальними рукописними творами, та політичним й культурним життям того часу.
Музей Гетьманства
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 300 грн
Це державний культурно-освітній і науково-дослідний заклад історичного профілю, центр пам'яток матеріальної та духовної культури, пов'язаних з історією і традиціями козацько-гетьманського періоду. Музей розташований у будинку відомому як "будинок Мазепи" – пам'ятці архітектури кінця XVII ст. з надбудовами XIX ст.
Музей видатних діячів української культури
Вартість відвідування
Діти: 45 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 100 грн
Музей видатних діячів української культури розташований в центрі Києва, на території району з незвичайною назвою Паньківщина. Саме тут, поруч, навмисно оселилися сім'ї київської інтелігенції – Тетеруки (сім'я Лесі Українки), Старицькі, Лисенки. Ці сім'ї об'єднував інтерес до української ідеї, завдяки чому вони створили на цій території культурну зону, яку представники українського руху того часу називали українським Парнасом (вартість кожного з музеїв).
Музей залізничного транспорту
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Інші умови: 5 грн. за кожну наступну людину
Музей історичного рухомого складу Південно-західної залізниці працює з 2011 року на вокзалі "Киев-Пассажирский". Він освітлює різні етапи розвитку залізничного транспорту в Україні: дореволюційний, радянський і сучасний. Тут представлені три паровози (серії Л, Ер, СО17), чотири пасажирських і чотири вантажні вагони, водяна колонка і семафор. Найцікавіше – пасажирські вагони класу "люкс", з кухнею, ванною кімнатою, конференц-залом і багато іншого, що можна побачити своїми очима, адже всередину вагонів й паровозів пускають без проблем. Величезний інтерес викликає устаткування вагонів-салонів для вищих чиновників: особистий вагон першого секретаря ЦК КПУ В. Щербицкого (1957 р.) і вагон прем'єр-міністра Російської імперії П. Столипіна (1910 р.), на якому він прибув в Київ в 1911 р., де і був убитий.
Національний музей історії України у Другій світовій війні
Комплекс охоплює територію понад 10 гектарів і налічує близько 400 тисяч експонатів, німих свідків багатьох війн, від Великої вітчизняної в афганській. Над будівлею музею височіє 102-метровий монумент "Батьківщина-Мати" вагою в 530 тонн. Сам музей має 5 поверхів, кожен з яких присвячений певній темі. Серед них зал Бойової Слави, в центрі якого ви побачите орден Перемоги діаметром в п'ять метрів.
Музей Київська фортеця
Національний історико-архітектурний музей "Київська фортеця" – це унікальний музейний комплекс загальною площею завбільшки 10 га, створений на базі Госпітального укріплення Київської фортеці. Музей включає наступні експозиції: експозицію "Історії вітчизняної фортифікації", експозицію "Історії використання споруджень Київської фортеці", а також експозицією просто неба з оборонними валами, кріпосною стіною й капоніром та найбільший в Європі Лисогірський форт, площею 118,7 га в Голосіївському районі Києва.
Музей книги та друкарства
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 30 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 100 грн
Музей розташований в старовинній архітектурній пам'ятці Києво-Печерської Лаври – будинку монастирського видавництва, яке функціонувало безперервно понад 300 років – з початку XVII століття до початку XX століття. У Музеї зібрані унікальні скарби книжкової культури українського народу. Експозиція висвітлює історію вітчизняної книги та видавничої справи з часів Київської Русі й до наших днів.
Музей М. Булгакова
Літературно-меморіальний Музей Михайла Булгакова – місце, просотане атмосферою творчості. У цьому будинку письменник ріс разом зі своєю сім'єю, й саме цей будинок став "героєм" в "Днях Турбіних". Саме тут історії реальної сім'ї Булгакових та персонажів книг письменника переплітаються в єдине ціле. Кожна кімната розповідає окремий епізод з життя Михайла, в цьому будинку приховано безліч таємниць. До експозиції музею увійшли 2500 експонатів, пов'язаних з життям і творчістю письменника. А ще будинок увійшов до 20 кращих літературних музеїв світу!
Музей мікроскопічної мініатюри майстра Миколи Сядристого
Вартість відвідування
Діти: 55 грн
Дорослі: 70 грн
Розташований на території Києво-Печерської Лаври. У колекції музею представлені роботи тільки одного автора і не дивно – талантом та умінням підкувати блоху володіють не багато людей. Особливістю творчості М. Сядристого є те, що усі свої твори він виготовляє власноруч, за технологією, яку винайшов особисто, для кожної з робіт. Тільки у Музеї мініатюри у Києві можна побачити унікальні твори, що вражають талантом творця, точністю виконання і, звичайно ж, більш ніж дрібними розмірами. Мікромініатюри з колекції музею, розширюють уявлення про межі людських можливостей. Руками Сядристого був створений найменший у світі електромотор, він діє і має розмір 1/20 мм3. Цей прилад майже у 20 разів менше макового зернятка. Частина колекції знаходиться в музеї Андорри, частина в московському Політехнічному інституті, 15 робіт в угорському Сентендре — відомому містечку художників.
Музей медуз
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 90 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 78 грн
Медузи – загадкові й неймовірно красиві. Ви познайомитеся наживо з колекцією медуз і дізнаєтеся про них безліч цікавих та корисних фактів: скільки мешкає на планеті відомих людині медуз, які смертельно отруйні, та яка з них єдина безсмертна істота на планеті.
Музей під відкритим небом "Україна в мініатюрі"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 50 грн
Територія парку відносно невелика, так що втомитися ви не встигнете, але позитивні враження забезпечені. Тут в усій красі Києво-Печерська Лавра, Андріївська церква та Хрещатик, Будинок з Химерами та Михайлівський собор, міжнародний аеропорт Бориспіль і багато іншого. Загалом в музеї знаходяться близько 50 експозицій, а лялькове населення «маленького Києва»; складає понад 700 осіб.
Музей пожежної справи
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 50 грн
Інші умови: (за дод. плату 100-500 грн./ос.)
Музей знаходиться на території пожежної частини, найбільшої в Україні та одній з найбільших в Європі . Тут розташований навчальний центр пожежників, де складають іспити й проводять змагання, та гуртожиток. Експонати зображують усі етапи розвитку пожежної справи в Києві. Познайомитися з пожежною технікою можна не лише по фотографіях на стендах, але і в масштабі 1:1 у вигляді реальних відреставрованих і працездатних зразків. Ви дізнаєтеся як виглядала пожежна техніка протягом останніх 100 з гаком років. Деякі з них не мають аналогів й перебували на озброєнні виключно київського гарнізону.
Музей популярної науки та техніки "ЕКСПЕРИМЕНТАНІУМ"
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 80 грн
Музей "Експериментаніум" – це навчально-розважальний центр для людей та дорослих. Постійна експозиція налічує понад 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму та акустиці. Окрім цього тут є анатомічний відділ, відділи “Таємниці води” і “Новітні технології”. Також в музеї ви знайдете оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти.
Електричне "Тесла шоу" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 65 грн
Дорослі: 65 грн
Фізичне шоу "Екстремал" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 150 грн
Дорослі: 180 грн
Хімічне "Реактив шоу" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 80 грн
Шоу "Експерименти на кухні" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 65 грн
Дорослі: 65 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 200 грн
Шоу "Кріо-лабораторія" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 85 грн
Дорослі: 85 грн
Шоу "Лабораторія звуку" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 65 грн
Дорослі: 65 грн
Музей сиру
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 30 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 150 грн
Музей сиру – це місце, де ви не лише дізнаєтеся про сироваріння в Україні та світі, але й спробуєте "сирну історію" на смак. У експозиції музею побачите старовинні інструменти для приготування сиру – прес, унікальну колекцію сирних ножів і багато інших "сирних" родзинок.
Музей телебачення
Вартість відвідування
Діти: 120 грн
Дорослі: 170 грн
Музей створений працівниками українського телебачення – тими, хто стояв коло джерел професійного телевізійного мовлення в Україні; хто вперше в країні ставав біля телекамер на Хрещатику 26; хто першим натиснув кнопку "ефір" в 1951 році; хто від першої цеглини зводив теперішній телецентр на Сирці по вул. Мельникова 42. Експозиція музею налічує понад 800 експонатів. Серед них унікальні раритети: телевізор зі збільшувальною лінзою КВН- 49, кіно і телевізійні камери, радіоприймачі довоєнних часів, галерея ескізів декорацій телепередач та макети студій.
Музей фотоілюзій
Вартість відвідування
Діти: 160 грн
Дорослі: 250 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 80 грн
Це новий формат музею, в якому фотографування не лише не заборонена, але і невід'ємна частина чарівного дійства. Відвідувачі музею не просто глядачі, а повноправні учасники полотен. Тут кожен знайде щось особливо близьке саме йому, адже картини охоплюють найцікавіші для людства теми (1 зал).
Національний музей "Чорнобиль"
Вартість відвідування
Діти: 140 грн
Дорослі: 160 грн
У музеї "Чорнобиль" ви познайомитеся з історією ядерної аварії на Чорнобильській АЕС – найважчій катастрофі ХХ століття, наслідки якої не мають аналогів і відрізняються від інших відомих природних і техногенних катастроф.
Національний музей історії України
Вартість відвідування
Діти: 15 грн
Дорослі: 45 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 150 грн
У Музеї історії України ви побачите процес розвитку суспільства на території України від стародавності до сьогодення. Серед експонатів – предмети побуту перших трипільських поселень, зброя й обладунки древніх половців, матерія періоду Київської Русі. Тут висвітлена й епоха Радянської влади та періоду незалежності.
Національний музей медицини України
Вартість відвідування
Діти: 12 грн
Дорослі: 24 грн
У музеї представлений розвиток медицини в Україні з прадавніх часів до наших днів. У основу організації музею покладена новітня концепція музеєзнавства, яка дозволила використати науково-методичні й документальні матеріали та експонати в комплексі з архітектурними, художньо-технічними й аудіовізуальними засобами.
Національний музей народної архітектури та побуту в Пирогові.
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 120 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 200 грн
Територія музею є пагористою місцевістю площею 150 гектарів, на якій розташовані понад 300 експонатів, зібраних з усієї території країни. Музей в Пирогові дає можливість прогулятися тихими вуличками унікального українського села, в якому представлені архітектурні форми і побут усіх куточків України
Національний науково-природничий музей НАН України
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 60 грн
Музей налічує 24 зали загальною площею 8000 кв. метрів. Тут зібрані понад 30 тис. експонатів, що розповідають про виникнення, будову та еволюцію Землі, її рослинний і тваринний світ, їх минуле і сьогодення. Знайомлять з історією матеріальної культури племен і народів, які населяли територію України. Центральне місце музею займає комплекс діорам – 24 біогруп та ландшафтних експозицій.
Національний парк Межигір'я
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Донедавна колишня резиденція Януковича вважалася секретною територією. Але з 23 лютого 2014 року у кожної людини є можливість відвідати екскурсії в Межигір'ї та побачити кожен куточок музею корупції своїми очима. Ви дізнаєтеся найцікавіші факти з історії північної місцевості Києва, матимете змогу прогулятися красивими місцями, завітати до «Клубного будинку Хонка» і зоопарку Межигір'я (екскурсія за дод. плату).
НСК "Олімпійський"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 150 грн
Головна спортивна і культурна арена України. З моменту відкриття після останньої реконструкції у 2011 році на стадіоні проведені понад 200 футбольних матчів у рамках Євро 2012, Ліги Європи, Ліги чемпіонів УЄФА, кваліфікації чемпіонату Європи та Кубку світу і Української Прем'єр-ліги. 26 травня 2018 НСК "Олімпійський" приймав Фінал Ліги Чемпіонів УЄФА. Тут відбулися успішні концерти популярних українських і світових музикантів, серед яких – Океан Ельзи, Мадонна, Red Hot Chili Peppers, Enrique Iglesias та інші. Під час екскурсії дізнаєтеся багато цікавих фактів з історії стадіону й оціните грандіозність і масштабність найбільшої спортивної арени України.
Океанаріум "МОРСЬКА КАЗКА"
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 120 грн
Музей з живими експонатами – мешканцями морів і океанів планети. У океанаріумі ви побачите кораловий комплекс, хижих піраній і крокодилів, доброзичливих морських скатів, та інших представників прісноводних і морських вод. У "Морській казці" ви зануритеся в атмосферу чарівного оточення підводного світу.
Парк "Феофанія"
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 50 грн
Парк "Феофанія" є пам'яткою садово-паркового мистецтва та одним з найкрасивіших місць в передмісті Києва. Це велика територія, з дзеркальними ставками та багатою різноманітною флорою, ідеальне місце для спокійного і затишного відпочинку. Здавна парк Феофанія вважається однією з кращих природних зон для оздоровлення організму та укріплення душевних сил. Однією з пам'яток "Феофанії" є Свято-Пантелеймонівський жіночий монастир.
Парк Київська Русь
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 50 грн
Древній Київ в Князівстві Київська Русь - це повномасштабне середньовічне місто Древній Київ V-XIII ст., столиця величної держави Київська Русь. Саме Древній Київ являється точкою відліку східноєвропейської цивілізації. Саме він за своїм величчям і впливом на людство стоїть в одному ряду з такими з величними древніми містами світу, як: Вавилон, Єрусалим, Рим, Константинополь. Вас чекає справжня подорож у часі на 1000 років назад і можливість побачити ансамбль шедеврів дерев'яного зодчества і середньовічної архітектури (майстер-класи за дод. плату).
Планетарій
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 30 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 400 грн
Київський планетарій – найстаріший і найбільший планетарій в Україні. Сьогодні це унікальний науковий, просвітницький, культурний і розважальний простір для розвитку і відпочинку. У програмі планетарію: сучасні повнокупольні фільми у форматі 360, пізнавальні відео лекції й програми з астрономії та природничих наук.
Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 60 грн
Cтародавня і вагома пам'ятка Києва, яка має величезне історичне, релігійне, культурне і політичне значення. Києво-Печерська лавра втілює тисячоліття становлення, боротьби за незалежність, непохитності і вірності ідеалам нашого народу. Вона є місцем паломництва й однією з головних святинь для православних християн всього світу впродовж багатьох сторічь. Сьогодні на території Заповідника площею 23,36 га розташовані: 144 будівлі, серед яких 2 підземні комплекси, храми, пам'ятки архітектури XI-XIX ст.
Учбовий ангар Національного Авіаційного Університету
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 80 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 200 грн
Запрошуємо вас на екскурсію в навчальний ангар Національного Авіаційного Університету. Ви побачите величезну колекцію літаків, від маленьких планерів до трансконтинентальних пасажирських гігантів, від старовинних моделей, що підкорювали повітря на початку минулого століття, до сучасних гордих красенів. У літаки та вертольоти можна заходити, сидіти за штурвалом, фотографуватися, а в деяких машинах можна натискати на важелі й керувати закрилками й лопатями.
Шоколадна фабрика "ROSHEN"
Вартість відвідування
Діти: 130 грн
Дорослі: 130 грн
Запрошуємо всіх хто бажає відвідати Київську кондитерську фабрику й вирушити у подорож до місця де народжується Шоколад. Під час екскурсії відвідувачі будь-якого віку зможуть пройти інструктаж, завітати у Виробничий цех і відділі Пакування та створити власний дизайн Шоколадного десерту.
Астрономічна обсерваторія Київського університету
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 120 грн
Музей налічує близько 20 000 експонатів, пов'язаних з наукою, технікою і краєзнавчими пам'ятками. Тут також є старі астрономічні інструменти, зокрема: переносний телескоп 1838 року, астрограф 1895 року і меридіанний круг 1870 року. У 1892 році в Києві вперше зі спектроскопом на астрографі отримали спектри Сонця
"Мамаєва Слобода"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 400 грн
Це музей української архітектури і побуту, який розташований відносно недалеко від центру міста. Мамаєва Слобода символізує український побут і дух часів козацтва. На її території 9,2 га розташовані близько 100 об'єктів відтворених козацьких поселень, які побудовані з дотриманням технологій тих часів. Хати, шинок, кузня, церква, все до дрібниць демонструє минулу епоху. Ви опинитеся в справжньому козацькому селищі та зможете насолодитися тутешніми краєвидами.
Дитяча залізниця
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 10 чол.: 200 грн
Київська дитяча залізниця була відкрита в 1953 році, її кільце має протяжність 2,8 км. Від станції "Яблунька" потяг їде до станції "Вишня", потому повертається на головний перон. Потяг провезе вас березовим гаєм, уздовж тінистих алей парку, повз віадук над глибоким яром (довжина віадука - 100 м, а висота - 19,6 м, таку висоту має п'ятиповерховий будинок). Побачите будівлі станцій, залізничні світлофори і дітей – маленьких, але дуже поважних чергових по станції, які подають сигнали потягу, та багато іншого.
Етнографічний комплекс
"Хутір Савки"
Вартість відвідування
Діти: 130 грн
Дорослі: 130 грн
На хуторі представлені дві автентичні садиби: хата заможного селянина і будинок пана. Перша стоїть на своєму місці вже більше двохсот років, друга перевезена з с. Мелені Житомирської області. На території є колодязь, погріб, господарський двір з кухнею і кузнею. Історико-культурна база музею складається з глиняних виробів ХІХ століття (миски, горщики, глечики), побутових предметів ХVІІІ - ХІХ століть (серпи, молоти, молотки, граблі, вила), ремісничих знарядь праці (ткацький та столярний верстати, кузня, гончарний круг). Майстер-класи та частування на вибір за дод. плату за попереднім записом.
Етнографічний музей
"Українське село"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 60 грн
"Українське село" - етнографічний комплекс, де під час захоплюючої екскурсії ви матимете можливість не тільки побачити на власні очі справжні стародавні будинки 19 століття, а й подумки стати господарем кожного з них. Або зможете зайти в усі куточки будинку, сісти за старий стіл, відчути власними руками тяжкість дерев'яного Рубеля і здивуватися від легкості тонкостінної глиняної кераміки. Ви здивуєтеся різноманітності української традиційної вишивки, народного одягу та різновидів натуральних тканин, кераміки, солом'яних і металевих предметів побуту. Також зможете побачити, як всі ці речі розрізняються залежно від регіону їх походження. Музей "Українське село" складається з 6-ти автентичних будинків, дбайливо перевезених з різних регіонів України: Гуцульщини, Півдня, Поділля, Полісся, Середньої Наддніпрянщини та Слобожанщини. Навколо будинків розташовані господарські будівлі, майстерні та домашні тварини. Майстер-класи з народних ремесел на вибір за дод. плату за попереднім записом.
Зоопарк "XII місяців"
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 90 грн
Зоопарк ХІІ місяців займає територію 16 га та побудований за сучасними технологіями. Тут ви побачите більше, ніж 100 видів тварин. Серед його мешканців - білий лев Людвиг, львиці Іванна та Аіша, білий тигр Шерхан, чорний ягуар, червоні вовки Вогник та Арія, гепард генерал Ернст і його супутниця- Мадам Каррі, пума Паріс, гієни Жужа й Шашлик, камчатські ведмеді, різноманітні мавпи, верблюд Льоша, Його Величність носоріг Арчибальд Арчибальдович, антилопа канна, бізони, альпаки Ніна, Надін та Едуард, а також багато-багато інших тварин, знайомих нам з мультфільмів, багатьох з яких можна годувати з рук (вартість включає екскурсією зоопарком).
Зоопарк EKZOland
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
ЕКЗОЛЕНД - це новий зоопарк де ви побачите всю різноманітність дикої природи в мініатюрі, такими як вольєр "міні джунглі" з кумедними Едіповим Тамарін (різновид мавпи), водойма з піраньями, астронотусамі і скатам, вольєр з лемурами, найменшу мавпочку в світі - карликову мармозетки , мавпочок игрунок, папуг, пітонів і інших екзотичних тварин
Квест "Золото гетьмана" на території Софійського монастиря
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 17 чол.: 425 грн
У далекому ХVІІІ ст. було заховано скарб. Про це написав у своєму листі відомий київський митрополит. Лист цей зберігся фрагментарно, його частини розкидано по багатьох будівлях монастиря. У гравців квесту буде можливість відновити цей лист, дізнатись про його автора і знайти скарб.
Київ
Ігровий дитячий центр Kidlandia
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 80 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 300 грн
Кідланд - дитячий парк професій. Тут більше 40 ігрових станцій. Кожна станція знайомить дітей з різними видами діяльності (близько 100 спеціальностей). Діти весело і з користю проведуть час, багато чому навчаться і збережуть яскраві, незабутні враження.
РЕКОМЕНДУЄМО ТЕМАТИЧНІ ЕКСКУРСІЇ
Тематична екскурсія "Булгаківськими місцями"
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 120 грн
Тематична екскурсія "Легенди старих Липок"
Тематична екскурсія "Православ'я в Києві"
ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
1 день 350 грн 400 грн 420 грн 500 грн
2 дня / 1 ніч 930 грн 1010 грн 1050 грн 1165 грн
3 дня / 2 ночі 1600 грн 1715 грн 1770 грн 1950 грн
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 499 грн 682 грн
Дорослий 564 грн 807 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскусійне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в хостелі (для туру 2 дні / 1 ніч та 3 дні / 2 ночі)
  • Харчування (1 обід для туру 1 день; 1 завтрак, 2 обіди для туру 2 дні / 1 ніч; 2 завтраки, 3 обіди для туру 3 дні / 2 ночі)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею
  • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти
  • Тематичні екскурсії
  • Проїзд в громадському транспорті (50-60 грн.)
  • Автобусне обслуговування в Києві