Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя

Подольскі передзвони № 1

Ціна від
1060
грн
Тип туру
ЖД
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Кам'янець-Подільський
Хотин
Меджибіж
Кривче
Тривалість туру
1 день
1 ніч
2 дня
1 ніч
Програма туру
Вартість
ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія Кам'янець-Подільським
Оглядова екскурсія Кам'янець-Подільським: фортифікаційний комплекс Старого Кам'янця, культові споруди Кам'янця XII-XIX ст, Старий і Новий замки
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Кам’янець-Подільський замок
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 60 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 200 грн
Один із найвідоміших замків в Україні. Його перші фортифікаційні об’єкти було закладено в кінці XIІ – першій половині ХІІІ ст. Стара фортеця складається з 11 веж, які з'єднані оборонними стінами, на території розташовані казарми і осадовий колодязь. Зі Старої фортеці три рази з в'язниці втік народний герой Устим Кармелюк. Папська вежа, в якій він перебував, тепер носить його ім'я, там влаштовано виставку. У Східному бастіоні розміщено експозицію легкої метальної зброї. Стара фортеця часто є декорацією для численних фестивалів та історичних реконструкцій.
Хотинська фортеця
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 200 грн
Хотинська фортеця XI-XIX ст. – чудовий зразок середньовічної оборонної архітектури України, один з найзначніших пам'ятників архітектури Буковини. У корпусі казарм відкриті музейні експозиції: історія артилерії, облогові знаряддя, нумізматика, картинна галерея. На території працює сувенірна крамниця.
РЕКОМЕНДУЄМО ОДИН З ОБ'ЄКТІВ НА ВИБІР (ДЛЯ ТУРУ 2 ДНЯ / 1 НІЧ)
Меджибіжська фортеця
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 100 грн
Головною визначною пам'яткою Меджибожа є Замок 1362-1540 років. Початок будівництва цієї унікальної споруди було покладено князями Коріатовичами. Замок був неприступною фортецею, що відображала напади татар. Назва «Білий лебідь» пішла в ті часи, коли стіни замку білили, а в відображенні річки можна було побачити силует лебедя. За часів володіння фортецею князів Чарторийських до величі даної споруди додалася і розкіш. Але це не єдине, чим цікаве це селище. Відоме воно, як і центр Хасидизму. Саме тут знаходиться могила, джерело і синагога Бешта – духовного лідера євреїв і кабаліста, який провів тут близько 20 років свого життя. На височині біля великої фортеці гордо стоять руїни Троїцького костелу 1632 року від якого так і віє відлунням минулого. Ви можете заглянути в історичний музей, який в 1846 році відвідував Тарас Шевченко.
Печера Кришталева
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 30 грн
Кришталева печера в селі Кривче – це десятки залів та коридорів із чарівними стінами природного походження, утвореними гіпсовою гірською породою. Усіяні вони химерними малюнками, об'ємним рельєфом і незвичайними фігурками з яскравим кристальним відтінком. Кожна зала має власну назву й цікаву історію. А ще, з гротом пов'язана одна досить цікава легенда про багатого володаря та його скарб. Загальна протяжність печери складає понад 22 км, її амплітуда – 10 м
ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
1 день / 1 ніч 1060 грн 1130 грн 1375 грн 1485 грн
2 дня / 1 ніч 1320 грн 1410 грн 1670 грн 1800 грн
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 550 грн 1008 грн
Дорослий 650 грн 1245 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскусійне та транспортне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в хостелі
  • Харчування (1 сніданок, 1 обід для туру 1 день / 1 ніч, 1 сніданок, 2 обіди для туру 2 дні / 1 ніч)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею
  • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти