Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя
Тури на весняні канікули

Перлина біля моря - Одеса

Ціна від
1585
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Одеса
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Програма туру
Вартість
1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
06:00

Виїзд із Запоріжжя. Переїзд в Одесу (в дорозі 500 км)

Оглядова пішохідна екскурсія Одесою
вул. Дерибасівська, Потьомкінські сходи, пам'ятник Д. Рішельє, Приморський бульвар, театр опери і балету, «Золоте дитя», «Пам'ятник закоханим», пам'ятник Катерині II, творцеві джазу Утьосову і «13-й стул», Воронцовський Палац, особняк Потоцького, Гагаріна, Толстого та інші резиденції, Спасо-Преображенський Собор і це лише частина того, що Ви пабачите під час екскурсії. Прогулянка Одеським морським вокзалом - першокласним портом Чорного моря.
РЕКОМЕНДУЄМО ОДИН З ОБ'ЄКТІВ (НА ВИБІР)
Музей Цікавої Науки
Вартість відвідування
Діти: 90 грн
Дорослі: 180 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 150 грн
«Музей Цікавої Науки» - це перший на Півдні України науково-розважальний інтерактивний музей, де зібрано безліч унікальних експонатів зі світу науки. Якщо в інших музеях, до цінних експонатів не можна навіть доторкнутися, то тут не лише можна, а неодмінно слід це зробити, щоб все перевірити та побачити, як народжуються диво просто у ваших руках.
Музей воскових фігур "У баби Уті"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Музей дає можливість дізнатися більше про історію Одеси, уявити як виглядають/виглядали знаменитості в повний зріст, зробити «селфі» з Гаррі Поттером, двометровим Аватаром і Мерілін Монро. Та найголовніше, дає можливість весело і з користю провести час дорослим і дітям! Після реконструкції музей налічує понад 70 фігур
2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Тематична екскурсія "Дворики Одеси"
Побувавши на екскурсії по Одеським двориках, Ви поринете в справжню атмосферу міста і відчуєте на собі ту саму Одесу, яку знає весь світ, але мало хто може знайти і відчути! Ви зробите подорож по місцях, які приховані від очей перехожих. Ви побачите те, що не бачать багато корінних жителів, і почуєте таємниці, накопичені протягом двох століть, cсуто Одеськими дворами і підворіттями. Гід розповість про архітектуру Одеських двориків, про непростий і веселий побут звичайних одеситів, про який складено чимало анекдотів. Звичайно ж, не залишаться без уваги знаменитості, які були народжені в цих самих незабутніх двориках старої Одеси, й ті, хто одного разу побувавши в Одесі, не зміг пїїхати звідси. (Рекомендовано для для туру від 2 днів).
РЕКОМЕНДУЄМО ОДИН З ОБ'ЄКТІВ (НА ВИБІР)
Катакомба Кантакузена
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 50 грн
Музей знаходиться в старовинній каменоломні, потрапити до нього можна занурившись в підземний простір міста. Ви познайомитеся з експозиціями історії видобування каміння, цегельно-черепичного і кахельного виробництва. Дізнаєтеся цікаві подробиці будівництва Одеси на зорі становлення, та про перших її забудовників – князя Кантакузена і купця Новікова, а також історію появи знакових для Одеси будівель. На вас чекає виставка різних предметів, знайдених в катакомбах під містом, які розповідають самі про себе
Катакомби на Розумовській
Вартість відвідування
Діти: 150 грн
Дорослі: 250 грн

Одеські катакомби – одна з найцікавіших пам’яток південної частини України. Їхня довжина – приблизно 2,5-3 тис. км. А скільки таємниць приховують вони вже впродовж століть свого існування! Тут можна побачити справжнє бандитське логово, бункер часів холодної війни. Ліхтарі та каски видають екскурсоводи, тому туристам достатньо мати при собі теплий одяг і зручне (бажано спортивне) взуття.

15:00

Виїзд в Запоріжжя (в дорозі 500 км)

23:30

Орієнтовне прибуття в Запоріжжя

ГРУПА (ЧОЛ) 44 + 4 40 + 8 30 + 3 34 + 6 27 + 3 15 + 2
2 дня / 1 ніч 1745 грн (Готель) 1910 грн (Готель) 1930 грн (Готель) 2035 грн (Готель) 2040 грн (Готель) 2355 грн (Готель)
2 дня / 1 ніч 1585 грн (Хостел) 1730 грн (Хостел) 1760 грн (Хостел) 1860 грн (Хостел) 1870 грн (Хостел) 2180 грн (Хостел)
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування із Запоріжжя
  • Екскурсійне обсулговування згідно програми туру
  • Проживання в номерах вибраної категорії
  • Харчування (1 сніданок, 2 обіди)
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Додаткове харчування