Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя

Перлина біля моря

Ціна від
390
грн
Тип туру
ЖД
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Одесса
Тривалість туру
1 день
2 дня
1 ніч
3 дня
2 ночі
Програма туру
Вартість
ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА
Оглядова пішохідна екскурсія Одесою
вул. Дерибасівська, Потьомкінські сходи, пам'ятник Д. Рішельє, Приморський бульвар, театр опери і балету, «Золоте дитя», «Пам'ятник закоханим», пам'ятник Катерині II, творцеві джазу Утьосову і «13-й стул», Воронцовський Палац, особняк Потоцького, Гагаріна, Толстого та інші резиденції, Спасо-Преображенський Собор і це лише частина того, що Ви пабачите під час екскурсії. Прогулянка Одеським морським вокзалом - першокласним портом Чорного моря.
РЕКОМЕНДУЄМО ТЕМАТИЧНІ ЕКСКУРСІЇ
Тематична екскурсія "Дворики Одеси"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 30 чол.: 1 000 грн
Побувавши на екскурсії по Одеським двориках, Ви поринете в справжню атмосферу міста і відчуєте на собі ту саму Одесу, яку знає весь світ, але мало хто може знайти і відчути! Ви зробите подорож по місцях, які приховані від очей перехожих. Ви побачите те, що не бачать багато корінних жителів, і почуєте таємниці, накопичені протягом двох століть, cсуто Одеськими дворами і підворіттями. Гід розповість про архітектуру Одеських двориків, про непростий і веселий побут звичайних одеситів, про який складено чимало анекдотів. Звичайно ж, не залишаться без уваги знаменитості, які були народжені в цих самих незабутніх двориках старої Одеси, й ті, хто одного разу побувавши в Одесі, не зміг пїїхати звідси. (Рекомендовано для для туру від 2 днів).
Тематична екскурсія "Літературна Одеса"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 30 чол.: 1 000 грн
На карті старої Одеси навряд чи знайдеться вулиця або провулок, який не був би пов'язаний з ім'ям когось із класиків світової літератури. Вирушаючи на екскурсію по Одесі, постійно опиняєшся біля пам'ятних місць, де жили великі автори або ж їх безсмертні персонажі. Не дарма своє місто і таку прогулянку ми, не соромлячись, називаємо «Літературною Одесою». Одеську Оперу відвідували Пушкін, Адам Міцкевич, Микола Васильович Гоголь. Тут з хвилюванням очікували своїх прем'єр Чайковський, Чехов, Нечуй-Левицький. Марк Твен спеціально приїжджав до Одеси, щоб побачити на власні очі диво світа - «Гігантськи сходи», нині відому як Потьомкінські. І це далеко не повний список одеських літераторів, про яких ви дізнаєтеся на цій екскурсії. Вони бували в Одесі або писали про неї в різні роки. (Рекомендовано для для туру від 2 днів).
Автобусна екскурсія "Тайна Одеських катакомб" (Музей партизанської слави)
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 40 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 1 500 грн
Музей партизанской славы – один из немногих в Украине подземных музеев. Музей партизанской славы был создан в 1969 году в поселке Нерубайское Одесской области. Подземная часть экспозиции музея расположена в одной из старинных поземных выработок, где в XIX веке ручным способом добывался камень-ракушечник для строительстве Одессы. Катакомбы здесь находятся на глубине 12-14 метров под землей. Во время Великой Отечественной войны катакомбы в поселке Нерубайское были местом дислокации одного из самых крупных партизанских отрядов региона. В Музее партизанской славы представлены предметы быта партизан, образцы оружия и штабного оборудования, архивные документы, фотографии и личные вещи партизан.
Оглядова автобусна екскурсія територією морського порту Одеси
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 60 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 1 300 грн
Під час екскурсії Ви переконаєтесь, що Одеса зароджувалася звідси. І тільки проїхавши по всій режимній території, ви відкриєте для себе феномен Одеського порту - мабуть, головної визначної пам'ятки міста. Одеський порт - це музей під відкритим небом, де збереглися до нині архітектурні та скульптурні пам'ятники історії; це міні-місто у великому місті з власною розвиненою інфраструктурою: дорожніми розв'язками, вулицями, набережними, скверами та площами, бюветами, поліклінікою, навчальним центром, спорткомплексом , автозаправною станцією й автомийкою та навіть дендропарком. Екскурсія можлива лише в будні дні.
Екскурсія Одеським національним академічним театром опери та балету
Вартість відвідування
Діти: 150 грн
Дорослі: 150 грн
Інші умови: (від 50 до 350 грн. з ос. за дод. пл.)
Для всіх, хто має бажання поринути в незвичайну, загадкову атмосферу театру, пройтися його розкішними залами і коридорами, відвідати музейну експозицію, познайомитися з історією театру, а також, звичайно, зробити фотографії в його інтер'єрах, запрошуємо відвідати екскурсії. Супроводжувати вас будуть професійні гіди, знавці історії театру, які неодмінно поділяться цікавими та захоплюючими історіями з життя театру.
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Археологічний музей із Золотою коморою
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 75 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 200 грн
Сьогодні в експозиції Одеського Археологічного музею зберігається понад 200 тисяч експонатів, більшість з яких присвячена історії Північного Причорномор'я, грецьких міст-держав, розташованих тут, та римських міст і поселень, що прийшли їм на зміну. Величезну частину колекції складають монети й медалі, знайдені під час розкопок цих населених пунктів. Експозиція Археологічного музею Одеси розділена на декілька залів, присвячених різним періодам історії Причорномор'я, від моменту появи людини на цих територіях і до другого тисячоліття до нашої ери, елліністичному періоду, періоду римського володарювання, варварському періоду, часам Візантії.
Вистави та концерти в Одеському національному академічнимому театрі опери та балету
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 60 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 200 грн
Дельфінарій "Немо"
Вартість відвідування
Діти: 300 грн
Дорослі: 300 грн
Однією з головних визначних пам'яток Одеси є культурно-оздоровчий комплекс «Немо», який включає океанаріум, центр дельфінотерапії і, звичайно ж, дельфінарій. «Немо» дивує сучасною архітектурою, чудовою набережній з площею фонтанів, а також кращої в Європі шоу-програмою за участю дельфінів сімейства Афалін, південноамериканських морських котиків і левів.
Катакомба Кантакузена
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 50 грн
Музей знаходиться в старовинній каменоломні, потрапити до нього можна занурившись в підземний простір міста. Ви познайомитеся з експозиціями історії видобування каміння, цегельно-черепичного і кахельного виробництва. Дізнаєтеся цікаві подробиці будівництва Одеси на зорі становлення, та про перших її забудовників – князя Кантакузена і купця Новікова, а також історію появи знакових для Одеси будівель. На вас чекає виставка різних предметів, знайдених в катакомбах під містом, які розповідають самі про себе
Катакомба на Розумовській
Вартість відвідування
Діти: 150 грн
Дорослі: 250 грн
Одеські катакомби – одна з найцікавіших пам’яток південної частини України. Їхня довжина – приблизно 2,5-3 тис. км. А скільки таємниць приховують вони вже впродовж століть свого існування! Тут можна побачити справжнє бандитське логово, бункер часів холодної війни. Ліхтарі та каски видають екскурсоводи, тому туристам достатньо мати при собі теплий одяг і зручне (бажано спортивне) взуття.
Музей воскових фігур «У баби Уті»
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Музей дає можливість дізнатися більше про історію Одеси, уявити як виглядають/виглядали знаменитості в повний зріст, зробити «селфі» з Гаррі Поттером, двометровим Аватаром і Мерілін Монро. Та найголовніше, дає можливість весело і з користю провести час дорослим і дітям! Після реконструкції музей налічує понад 70 фігур
Музей змій
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 50 грн
Музей Цікавої Науки
Вартість відвідування
Діти: 90 грн
Дорослі: 180 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 150 грн
«Музей Цікавої Науки» - це перший на Півдні України науково-розважальний інтерактивний музей, де зібрано безліч унікальних експонатів зі світу науки. Якщо в інших музеях, до цінних експонатів не можна навіть доторкнутися, то тут не лише можна, а неодмінно слід це зробити, щоб все перевірити та побачити, як народжуються диво просто у ваших руках.
Музей контрабанди
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 90 грн
Перший в країні музей контрабанди відкрив в Одесі підприємець і колишній військовослужбовець О. Отдєльнов. Музей розташований в підвалі старовинного будинку на вулиці Катерининській. Наразі його експозиція невелика, але поступово з'являються нові зразки. На полицях музею зібрані понад 150 предметів конфіскованої контрабанди та ілюстрацій способів їх незаконного ввезення. Зокрема, можна побачити фарфорові сервізи з героїном усередині, кокаїнові схованки в різних предметах, автомобільні двері нашпиговані пачками цигарок, макет підземного ходу, прокопаного під державним кордоном на межі з Ужгородом
Музей шоколаду
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 100 грн
В Музеї Ви можете: - побачити скульптури ручної роботи, картини, фігурки з шоколаду; - послухати екскурсію про виникнення і історії шоколаду; - взяти участь в дегустації гарячого шоколаду.
Одеська кіностудія
Вартість відвідування
Діти: 75 грн
Дорослі: 100 грн
Одеса без сумніву - колиска світового кінематографа! На території Одеської Кіностудії розташовується два музеї: Музей екпозиції Кіно і Музей Техніки Кіно. Відвідувачі будь-якого віку не будуть нудьгувати, адже Одесі є чим порадувати і здивувати любителів цього мистецтва!
Одеський Літературний музей
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
Екскурсія для групи до 25 чол.: 250 грн
Одеський Літературний музей – один з найбільших літературних музеїв світу. Експозиція музею – система символів і знаків, в яку вписані реальні документи часу: книги, рукописи, газети, журнали, фотографії, особисті речі письменників, предмети епохи. Дизайн музею поєднує яскраве художнє рішення з чітким літературно-історичним наповненням. Музей представляє понад 300 письменницьких імен, чиї долі та творчість були пов'язані з Одесою. Двадцять залів музею, розташованих анфіладою на двох поверхах палацу, в хронологічній послідовності розповідає історію літературної Одеси.
Океанаріум "Немо"
Вартість відвідування
Діти: 130 грн
Дорослі: 130 грн
Якщо Вам хочеться прогулятися по дну океану, помилуватися на мешканців коралових рифів, побачити життя підводного світу, познайомитися з мешканцями річок, озер, тропічних лісів і жарких пустель, то здійснити Ваше бажання простіше, ніж Ви собі уявляєте. В океанаріумі зібрані найбільш цікаві, барвисті, незвичайні представники тваринного світу нашої планети. Ви побачите риб-снайперів і сліпих риб - мешканців печер Мексики, дивовижних прісноводних скатів і легендарних піраній, грізних морських хижаків - акул і мурен, прекрасні підводні сади і, звичайно, знаменитого Немо і його рідню! Вибравшись з морських глибин на сушу, Ви познайомитеся з найшвидшою ящіркою в світі і найбільшою і отруйною жабою, величезними павуками і скорпіонами, побачите водяних драконів і «крокодилів пустелі», удостоїтеся аудієнції у змій-королев ... Всього в колекції океанаріуму «Немо» в Одесі зараз зібрано 218 видів тварин і риб - 101 вид риб, 72 види безхребетних і 42 види рептилій і амфібій.
Сад скульптур
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
Екскурсія для групи до 25 чол.: 250 грн
Сад скульптур Одеського літературного музею, це експозиція сучасної скульптури, виконаної в різних художніх жанрах, від традиційних до дуже незвичайних. Ця пам'ятка Одеси унікальна, іншої подібної немає ніде у світі. Наразі тут знаходиться понад 10 скульптур. Окрім літературних героїв і геніїв, в Саду скульптур можна побачити відомих половецьких баб – стародавні статуї, створені народами Причорномор'я тисячу років тому
Стадіон "Чорноморець" та "Музей футболу"
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 60 грн
Під час ексклюзивного туру по стадіону, ви зможете зануритися в атмосферу професійного футболу і побачити, як виглядає роздягальня команди, кімната тренера і все приміщення, де футболісти готуються, і відновлюються після футболу. Потім ви побуваєте в чаші стадіону, де зможете побачити футбольне поле з місця головного тренера команди у кромки футбольного поля, і відчути неймовірні емоції. Після чого, пройшовши через трибуни і адміністративні приміщення стадіону, ви потрапляєте в музей футболу ФК «Чорноморець», де вам розкажуть про основні етапи розвитку футбольного клубу і стадіону.
ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
1 день 390 грн 450 грн 485 грн 580 грн
2 дня / 1 ніч 940 грн 1040 грн 1095 грн 1200 грн
3 дня / 2 ночі 1460 грн 1570 грн 1640 грн 1800 грн
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 577 грн 820 грн
Дорослий 668 грн 956 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскусійне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в хостелі (для туру 2 дні / 1 ніч та 3 дні / 2 ночі)
  • Харчування (1 обід для туру 1 день; 1 сніданок, 2 обіди для туру 2 дні / 1 ніч; 2 сніданки, 3 обіди для туру 3 дні / 2 ночі)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею
  • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти
  • Тематичні екскурсії
  • Трансфер Запоріжжя-Дніпропетровськ
  • Трансфер в Одесі (вокзал - хостел; хостел - вокзал)
  • Автобусне обслуговування в Одесі