Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя
Спецпропозиція
Популярний

Осінні фарби Харкова: Парад хризантем+Краснокутський дендропарк

Ціна від
1110
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Харків
Краснокутськ
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Дата туру
Інші дати
10.10
24.10
Про подорож
Програма туру
Вартість

Ми вирушемо із Запоріжжя у нашу подорож о 6 годині.

На Вас чекає квіткова феєрія хризантем у Фельдман Екопарку, шоу фонтанів у саду ім. Т. Шевченка та парк Горького. А під час оглядової екскурсії Харковим, ви побачите головні пам'ятки міста та дізнаєтесь безліч історичних фактів і красивих легенд про місто.

Другий день - не менш яскравий. Ми відвідаємо один із найстаріших дендропарків України - Краснокутський, що вважається одним з найцікавіших зразків садово-паркової архітектури України XVIII століття.

Ми повернемось у Запоріжжя орієнтовно о 19:30 годині.

Екскурсійне обслуговування
Парад хризантем
На Вас чекає квіткова феєрія хризантем у Фельдман Екопарку! Ви станете учасниками фантастичного квіткового шоу, а токож зможете поринути в затишний куточок живої природи, сучасний зоопарк з рідкісними хижаками та контактний зоопарк.
Оглядова екскурсія по м. Харків
Під час оглядової екскурсії Харковим ви побачите унікальний вигляд міста, безліч пам'ятників Слобожанщини, прогуляєтеся Університетською гіркою, побачите Успенський і Благовіщенський собори, пам'ятник Т.Г.Шевченку, площу Свободи, національний університет і будівлю Держпрому. А також почуєте безліч історичних фактів і красивих легенд про місто.
Сад им. Т. Шевченко
Сад імені Т. Шевченка – міський парк Харкова, створений на основі природного дубового гаю. Особливої уваги у саду Шевченка заслуговують фонтани – це справжні архітектурні витвори Харкова. Та звичайно ж улюбленець харківчан та й усіх українців - величний фонтан "Каскад".
Парк Горького
Парк Горького – унікальний, один з найбільших в Європі розважальних центрів просто неба. На його доглянутій території, що займає близько 130 га, розташовані новітні атракціони від провідних європейських виробників, фонтани та озера, скульптури та екзотичні рослини.
Рекомендовані об'єкти
Краснокутський дендропарк
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 35 грн
Парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Краснокутський" - один із найстаріших дендропарків України, історія якого налічує понад 200 років. За однією з версій, парк заснований у 1793 році та розташований у мальовничій місцевості Харківської області. Краснокутський дендропарк вважається одним з найцікавіших зразків садово-паркової архітектури України XVIII століття.
ГРУПА (ЧОЛ) 44 + 4 40 + 8 30 + 3 34 + 6 27 + 3 15 + 2
2 дня / 1 ніч 1110 грн 1220 грн 1200 грн 1285 грн 1280 грн 1500 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування
  • Екскурсійне обсулговування згідно програми туру
  • Проживання в хостелі
  • Супровід представником фірми
  • Харчування (1 сніданок, 2 обіди)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Супровід медпрацівником