Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя
Популярний

Місто Святого Миколая, Очаків та Фарби Миколаївщини

Ціна від
1475
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Миколаїв
Парутине
Очаків
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Програма туру
Вартість
1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
06:00

Виїзд із Запоріжжя. Переїзд в Миколаїв (в дорозі 380 км)

Оглядова екскурсія по Миколаєву
Під час екскурсії ви прогуляєтеся центральною вулицею міста - Соборна, побачите яхт-клуб, пам'ятник юним героям -підпільникам, флотський бульвар, пам'ятник визволителям міста, містечко "Казка".
РЕКОМЕНДУЄМО ОДИН З ОБ'ЄКТІВ (НА ВИБІР)
Музей суднобудування та флоту
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 30 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 50 грн
Це єдиний музей такого профілю в Україні. Його вважають перлиною корабельного краю та однією з візиток міста Миколаєва. Експозиція демонструє розвиток кораблебудування в Північному Причорномор'ї від найдавніших часів до сучасності - більше 100 моделей кораблів XVIII-XX ст. Зокрема, представлені моделі першого корабля Миколаївської судноверфі - 44-гарматного фрегата "Святий Миколай", легендарного 20-гарматного брига "Меркурій", бунтівного броненосця "Потьомкін", авіаносного крейсера "Київ", науково-дослідного судна "Академік Сергій Корольов" та ін. Також представлені фрагменти старовинних суден, навігаційні прилади, рідкісні карти і документи. Один з найцікавіших експонатів - діорама "Будівництво перших вітрильних кораблів на миколаївському Адміралтействі"
Миколаївський зоопарк
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 80 грн

Миколаївський зоопарк вважається одним з кращих і найстаріших в Європі, входить до Всесвітньої асоціації зоопарків і акваріумів (WAZA). Його колекція налічує 460 видів тварин в кількості понад 5600 особин. Миколаївський зоопарк окрім вольєрів з тваринами має на своїй території акваріум, тераріум і сад метеликів. Крім того, сама територія являє собою ботанічний сад, в якому висаджені сотні різноманітних видів дерев і чагарників, а також численні квіти.

Краєзнавчий музей "Старофлотські казарми"
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 30 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 50 грн

Старофлотські казарми в Миколаєві - частина комплексу будівель Адміралтейства, який був побудований в сер. XIX ст. для морського відомства. В головний будинок переїхав Миколаївський краєзнавчий музей, який раніше розміщувався на території костелу Св. Йосипа. Музей був створений в 1913 р. на основі кабінету рідкостей при штабі Чорноморського флоту, де були зібрані різні знахідки з територій Причорномор'я. Вони склали основу колекції, яка зараз налічує вже понад 160 тис. експонатів. В експозиції, зокрема, представлені предмети, знайдені під час археологічних досліджень Ольвії, інструменти Київської Русі, зброя козацтва.

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Національний історико-археологічний заповідник "Ольвія"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 40 грн

Розкопки стародавнього грецького міста-держави Ольвія, яке існувало на березі Бузького лиману з VI століття до н.е. по IV століття н.е. Ольвія була однією з чотирьох найбільших античних держав Північного Причорномор'я. У перекладі з давньогрецької "Ольвія" означає "Щаслива".

Оглядова екскурсія по Очакову
Місто має цікаву історію, яка залишила безліч археологічних пам'ятників - залишки поселень скіфів, сарматів, древніх слов'ян. Очаків - місто, вулицями якого ось уже 700 років ходять люди. Це в ньому знаходилася фортеця Османської імперії, це тут розгорнулася битва за вигнання турок в грудні 1788 року за керівництвом О. В. Суворова. Очаків розташований в чудовому місці: Чорне море, Березанський лиман, Дніпро - Бузький лиман, Кінбурнська коса, легендарний острів Березань.

Вільний час на морі

15:00

Виїзд в Запоріжжя (в дорозі 410 км)

22:30

Орієнтовне прибуття в Запоріжжя

ГРУПА (ЧОЛ) 44 + 4 40 + 8 30 + 3 34 + 6 27 + 3 15 + 2
2 дня / 1 ніч 1475 грн (Готель) 1610 грн (Готель) 1620 грн (Готель) 1705 грн (Готель) 1705 грн (Готель) 1980 грн (Готель)
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування із Запоріжжя
  • Екскурсійне обсулговування згідно програми туру
  • Проживання в готелі
  • Харчування (1 сніданок, 2 обіди)
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Проїзд громадським транспортом 
  • Додаткове харчування