Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя
Спецпропозиція

Харків - місто розваг

Ціна від
600
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Харків
Тривалість туру
1 день
Програма туру
Вартість
Екскурсійне обслуговування
Оглядова екскурсія по м. Харків
Під час оглядової екскурсії Харковим ви побачите унікальний вигляд міста, безліч пам'ятників Слобожанщини, прогуляєтеся Університетською гіркою, побачите Успенський і Благовіщенський собори, пам'ятник Т.Г.Шевченку, площу Свободи, національний університет і будівлю Держпрому. А також почуєте безліч історичних фактів і красивих легенд про місто.
Не додавати до оплати
Увімкнено
Екопарк Фельдмана
Це затишний острівець живої природи, де діти і дорослі можуть цікаво і пізнавально провести своє дозвілля. В екопарку ви поринете в світ, де немає агресії, а є тільки любов, дружба і взаємодопомога.
Не додавати до оплати
Увімкнено
Рекомендовані об'єкти
Морський музей
Вартість відвідування
Діти: 85 грн
Дорослі: 85 грн
Харківський морський музей пропонує вашій увазі історію мореплавання в моделях. Ви побачите, як будували і спускали на воду кораблі, зможете зазирнути всередину військового корабля XVII століття, дізнаєтеся, як встановлювали і працювали зі знаряддями на старовинному вітрильнику, розповімо, як діставали золото з затонулих галеонів.
Не додавати до оплати
Увімкнено
Музей "Космос"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 30 грн
У музеї експонуються зразки, що розповідають про великих космонавтів і історію космонавтики, аномальні зони планети і послання землян іншим цивілізаціям, метеорити, астрономічні дані про можливість життя в інших світах, спостереження льотчиків і космонавтів, знімки NASA
Не додавати до оплати
Увімкнено
Музей природи
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 15 чол.: 450 грн
Історія музею почалася ще в 19 столітті. Для навчання студентів Імператорського університету, який зараз відомий, як Харківський національний університет ім. Каразина, граф Потоцький викупив дві колекції експонатів з різних країн На їх основі й був створений музей у квітні 1807 року. Музей настільки великий, що в його залах вміщується скелет 20-ти метрового кита, який є другою за величиною твариною на нашій планеті
Не додавати до оплати
Увімкнено
Аквапарк "Джунглі"
Вартість відвідування
Діти: 200 грн
Дорослі: 240 грн
Найбільший на сьогодні критий аквапарк в Україні. Тут ви відчуєте весь затишок тропічної природи, отримаєте відмінний настрій, позитивні емоції, адреналін і вічне літо (30 грн. застава за шафу).
Не додавати до оплати
Увімкнено
Планетарій
Вартість відвідування
Діти: 90 грн
Дорослі: 90 грн
Харківський планетарій - це особливий астрономічний центр, що поєднує в собі переваги театру і аудиторії. Акторами в цьому незвичайному театрі виступають Сонце, зірки, планети, галактики, комети.
Не додавати до оплати
Увімкнено
Стадіон "Металіст"
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 50 грн
Під час прогулянки ви побуваєте в чаші стадіону, приміщеннях для футболістів та офіційних представників команд, дізнаєтеся про історію стадіону та клубу, а також відвідаєте дитячу футбольну академію ФК "Металіст".
Не додавати до оплати
Увімкнено
Аеропорт
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 100 грн
Хочете відкрити завісу таємниць аеропорту? Тоді ми запрошуємо вас за лаштунки повітряної гавані Харкова. Під час екскурсії ви зможете відвідати новий термінал «А», стійки реєстрації пасажирів та зали вильотів і прильотів, де відкривається захоплюючий панорамний вид на злітно-посадкову смугу. Ви дізнаєтеся про всі подробиці підготовки повітряних суден до рейсів і побачете зворотний бік повітряної гавані, а саме: ангари, де представлені літаки малої авіації, пожежну частину і перон, з якого ви поблизу зможете поспостерігати за зльотами і посадками літаків. Ну і звичайно ж, в рамках екскурсії ви побачите «святая святих» всіх аеропортів — центральну діспетчерську. Також ви поринете в історію української авіації та аеропорту "Харків" і відвідаєте його перший термінал, який є пам’ятником архітектури і на даний момент виконує функції VIP терміналу.
Не додавати до оплати
Увімкнено
Музей театральних ляльок
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 25 грн
Найстаріший в Україні, а за багатством зібраних експозиційних матеріалів, що зберігаються в його архівах, на усій території пострадянського простору поступається тільки Московському музею. Сьогодні фонд Музею налічує понад 11 тисяч різних експонатів, які зберігають історію театрального мистецтва та пов'язаних з ним ляльок і людей
Не додавати до оплати
Увімкнено
"ЛандауЦентр" Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 50 грн
Був створений в січні 2014 року за ініціативою Університетської громадськості та Асоціації випускників, викладачів і друзів університету. Центр стимулює відродження втраченого інтересу до науки, та засновує унікальний в межах України перший осередок інтелектуального дозвілля, в якому проводить просвітницьку роботу національний університет
Не додавати до оплати
Увімкнено
WOOM – Музей наукових відкритів
Вартість відвідування
Діти: 110 грн
Дорослі: 110 грн
Програма "Цікава № 2": наукова екскурсія - 1 год.. майстер-клас на вибір - 45 хв. вільний час - 30 хв.
Не додавати до оплати
Увімкнено
Музей Фотоіллюзій
Вартість відвідування
Діти: 200 грн
Дорослі: 200 грн
Музей Фотоілюзій - це оптичний обман, який руйнує кордони між реальністю і уявою. Потрапивши до музею, ви автоматично стаєте повноцінним учасником дії, яка відбувається на картинах і декораціях. Тут кожен знайде щось особливо близьке саме йому, адже картини охоплюють найцікавіші для людства теми.
Не додавати до оплати
Увімкнено
Парк Горького
Парк Горького – унікальний, один з найбільших в Європі розважальних центрів просто неба. На його доглянутій території, що займає близько 130 га, розташовані новітні атракціони від провідних європейських виробників, фонтани та озера, скульптури та екзотичні рослини.
Не додавати до оплати
Увімкнено
ГРУПА (ЧОЛ) 44 + 4 40 + 8 30 + 3 34 + 6 27 + 3 15 + 2
1 день 600 грн 650 грн 680 грн 730 грн 740 грн 875 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування
  • Супровід представником фірми
  • Обід
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Застава за ключ-браслет в аквапарку - 30 грн., яка повертається на виході
  • Супровід медпрацівником