Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя
Новорічні та різдвяні тури

Гірськолижні катання в Поляні

Ціна від
1360
грн
Тип туру
ЖД
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Поляна
Львів
Ужгород
Мукачево
Косино
Берегово
Пилипець
Тривалість туру
2 дня
2 ночі
3 дня
3 ночі
Про подорож
Програма туру
Вартість

Курортне селище Поляна знаходиться в західній частині українських Карпат у Свалявському районі біля підніжжя гори Стрижелець. Передусім курорт відомий своїми мінеральними водами на кшталт "Боржомі" – "Поляна Квасова", "Поляна Купіль" і "Лужанська", відомі в Україні і за її межами. Їх слушно вважають цілющими і унікальними. Але взимку тут можна покататися на лижах з двох невеликих гірок. У центрі села працює бугель готелю "Катерина", а на виїзді в бік Жденієво функціонує новий комплекс "Ведмежа". Обидві гірки мають системи штучного засніження.

Траси:

 • Перепад висот 42 метри. Траси для початківців
 • Урочище "Ведмежий" –  довжина траси 500 м
 • "Катерина" – протяжність траси близько 800 метрів, ширина - 150 м

Пушки:  Так

Нічне катання:  Так

Витяги: 

 • 1 бугельний (450-700 м) – від 20 грн./1 підйом
 • 1 мультиліфт (250 м) – від 10 грн./1 підйом

Вартість прокату інвентаря:

 • Комплект лиж та черевики – від 200 грн./1 день
 • Сноуборд – від 200 грн./1 день
 • Санки – від 50 грн./1 день

Розваги:

Катання на снігоходах, екскурсії, оздоровлення

Альтернатива:

Жденієво (30 км) і Подобовець (65 км), Синяк (30 км)

Розміщення:

Гостьові будинки з 3-4 х місними номерами

ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Гірськолижні катання на ГК "Поляна"
На Вас чекає захоплююче катання на лижах, сноубордах, сноутюбах та інші розваги.
РЕКОМЕНДОВАНІ ЕКСКУРСІЇ (транспортне обслуговувааня за дод. плату)
Пішохідна оглядова екскурсія "Старий Львів"
Під час екскурсії ви дізнаєтеся історію стародавнього міста, побачите Площу Ринок, порохову вежу, Успенський собор, Латинську катедру, Вірменський собор, ринок сувенірів "Вернісаж", пам'ятник Т. Г. Шевченку та інше.
Пішохідна екскурсія "Ужгород стародавній та сучасний"
Гуляючи старими вуличках, ви опинитеся в різних історичних епохах, відкриєте невідомі сторінки європейської історії і побачите дивовижне поєднання архітектури різних часів і стилів: вулиця Корзо, Хрестовоздвиженський греко-католицький собор, палац єпископів, хасидська синагога, липова алея, чеський квартал (квартал сакур).
Музей архітектури та побуту
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Музей розташований в історичній частині міста, на південному схилі Замкової гори, поряд із середньовічним замком. Планування експозиції музею співставлене з географічною картою Закарпаття. Із заходу на схід розміщені житло та садиби лемків, бойків та гуцулів, а також по одній садибі угорського та румунського населення краю. Музейні пам'ятки включають: садиби, житлові будівлі, церкву, дзвіниця, школу, кузню, млин, ступу-сукновальня, корчму. На особливу увагу заслуговує церква з села Шелестово Мукачівського району (1777 р.) — одна з двох аутентичних лемківських церков, які збереглися на території України.
Ужгородський замок
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Ужгородський замок розташований в центрі міста на Замковій горі. Це унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях, шедевр романського архітектурного стилю. Споруди фортеці відносяться до XII – XIII ст. Ужгородський замок розташувався на високій горі вулканічного походження, що нависає над річкою Уж. Муроване укріплення було зведено у XIII ст. на місці давньоруського городища IX—XIII ст. Протягом XIII – першої половини XVI ст. замок неодноразово витримував облоги, руйнувався й відбудовувався. Найзначнішою була перебудова замку наприкінці XVI ст., виконана під керівництвом італійських майстрів на основі новітніх досягнень тогочасного фортифікаційного мистецтва. В цей час формується планування системи замкових укріплень, що дійшло до наших днів.
Корчма Деца у Нотаря
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 5 грн
Інші умови: (за дод. плату)
Унікальна корчма-музей, основною концепцією якої став живий народний закарпатський гумор. Заклад етнографічної спрямованості відкрив в 1995 р місцевий історик, сатирик і карикатурист П. Чучка, обігравши кожну деталь інтер’єру зі своїм фірмовим гумором.
Оглядова екскурсія стародавнім Мукачевом
Історичний центр міста Мукачева: Білий палац, міська Ратуша, католицький костел Св.Мартина, будинок Грінштейна, Латоричний двір.
Замок Паланок
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 25 чол.: 150 грн
Замок Паланок - один з п'яти найбільш потужних і укріплених замків Східної Європи. Не дарма найголовнішу реліквію Угорського королівства одного разу зберігали в самому надійному місці королівства - замку Паланок. Замок приховує багато й інших таємниць... Паланок – це дубовий частокіл, яким обнесено рів на замковій горі. За ним колись жили ковалі, теслярі та інші майстри, які працювали у фортеці. Від частоколу походить і назва замку.
Комплекс "Термальні води "Косино"
Вартість відвідування
Інші умови: 450 грн. з ос. - 3 год, оренда шафки за дод. пл.

Косино – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс , розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини. Наявність унікального термального родовища на Берегівщині було виявлено ще в 1988 році. Згодом тут побудували перші “басейни – близнюки”, які були копією термальних басейнів міста Егер (Угорщина). З часом комплекс почав активно розбудовуватись. Зараз комплекс налічує сім різних басейнах з термальними та прісними водами. Термальна вода в басейни подається безпосередньо зі свердловини 16Т. Вона не проходить жодної фільтрації, щоб Ви сповна могли відчути її цілющі властивості.

Комплекс "Жайворонок"
Вартість відвідування
Інші умови: 220 грн. з ос. - 2,5 год + 20 грн. оренда шафки, за дод. плату
Термальні води басейнів оздоровчого комплексу "Жайворонок" відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Тут розміщений єдиний в Україні унікальний критий басейн з термальною водою. Вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці та, завдяки цьому, гості мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.
Санаторій "Квітка Полонини"
Вартість відвідування
Інші умови: за дод. плату
Екскурсія до санаторію "Квітка Полонини", відвідування бювету, дегустація мінеральних вод "Лужанська 4", "Лужанська 7", "Поляна Квасова", "Сонячне Закарпаття". Відвідування ринку сувенірів.
РЕКОМЕНДОВАНИЙ АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КОМПЛЕКС (ТРАНСПОРТНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗА ДОД. ПЛАТУ)
Гірськолижний курорт Жденієво
Вартість відвідування
Інші умови: за дод. плату
Жденієво - невеликий гірськолижний курорт біля підніжжя головного Бескидського хребта з найвищою точкою гори Пікуй (1405 м над рівнем моря). Розташований в західній частині українських Карпат на висоті 542 м над рівнем моря в мальовничій місцевості серед багатих лісів на березі гірської річки Жденіевка. Всього одна гірськолижна траса довжиною 800 метрів з перепадом 200 метрів. Функціонує бугельний підйомник. Є пункт прокату гірськолижного спорядження. Розваги: каток, катання на снігоходах, катання на квадроциклах.
Гірськолижний курорт Синяк
Вартість відвідування
Інші умови: за дод. плату
Гірськолижний курорт Синяк  розташований в одному з наймальовничіших куточків Закарпаття, в 28 км від міста Мукачево. Синяк  являє собою тихе і затишне містечко, де можна без особливої товкучки і метушні покататися на гірських лижах. Траси дають можливість кататися як початківцям лижникам, так і досвідченим. Всього можна виділити  3 траси: лижна траса №1 (протяжність 1200 м, перепад висот 220 м), лижна траса №2 (протяжність 950 м, перепад висот 220 м) і траса для початківців (протяжність 400 м, перепад висот 50 м). Є 2 бугельні витяги: 350 і 1200 м. Для дітей встановлений мультиліфт. Є прокат інвентарю (лижі, санки), послуги інструкції, рятувальна служба. Поруч з витягами працює зимовий павільйон-кафе, в якому запропонують калорійні смачні закарпатські страви.
Гірськолижний курорт "Подобовець"
Вартість відвідування
Інші умови: за дод. плату
Гірськолижний курорт "Подобовець" розташований в красивому гірському селі у Міжгірському районі на висоті 950 метрів над рівнем моря, біля підніжжя гори Великий Верх на полонині Боржава. Початківців тут очікують прості схили, а для дітей обладнані дитячі траси. На г/к "Подобовець" на Вас чекають 3 червоні траси, 1 синя траса, 3 бугельні витяги, лижна школа, пункт прокату спорядження, освітлення спусків (тільки одна траса).
ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
2 дня / 2 ночі 1360 грн 1500 грн 1430 грн 1640 грн
3 дня / 3 ночі 1905 грн 2075 грн 1990 грн 2240 грн
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 658 грн 1277 грн
Дорослий 760 грн 1580 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
 • Проживання в приватних садибах
 • Харчування (3 сніданки, 3 обіди)
 • Страховка
Додатково оплачується
 • Проїзд залізницею
 • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти
 • Рекомендовані екскурсії
 • Користування витягами
 • Прокат гірськолижного спорядження
 • Супровід представником фірми (за бажанням)