Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя
Новорічні та різдвяні тури

Гірськолижні катання в Пилипці

Ціна від
2030
грн
Тип туру
ЖД
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Пилипець
Ужгород
Синевир
Мукачево
Косино
Берегово
Плав'є
Іза
Тривалість туру
3 дня
3 ночі
Про подорож
Програма туру
Вартість

Гірськолижний курорт Пилипець розташований в одному з найбільших сіл Межигір'я на висоті 700-750 м, на березі гірської річки. Відомий своїми гірськими пейзажами. Звідси починається туристичний маршрут до мальовничого водоспаду Шипіт. Серед великої кількості трас, кожен знайде собі відповідну по рівню і стилю катання. Це одне з кращих місць в країні для позатрасового катання, ідеально відповідає рівню фрирайдерів-початківців. У 7 кілометрах розташоване село Келечин з унікальним джерелом природної газованої мінеральної води. Також неподалік села Пилипець знаходиться відомий Торунський перевал (36 км), легендарне озеро Синевир (38 км), районний центр Межигір'я (25 км).

Траси:

 • г. Ґимба - велика кількість трас, їх протяжність більше 20000 м. Найдовша з них 6000 м.
 • г. Жид Магура -  4 траси. Найдовша з них – 1500 м.
 • Усі траси укомплектовані ратраками.

Пушки:  Ні

Нічне катання:  Так (витяг б/в "Затишок")

Витяги: 

 • 6 бугельних (400-1560 м) – від 15 грн./1 підйом
 • 1 крісельний (1650 м) – від 35 грн./1 підйом

Вартість прокату інвентаря:

 • Комплект лиж – від 90 грн./1 день
 • Сноуборд – від 100 грн./1 день
 • Санки – від 45 грн./1 день

Розваги:

Катання на снігоходах, квадроциклах, конях, сауни, лазні, більярд, дитячі ігрові майданчики

Альтернатива:

Гірськолижний курорт "Ізки" (5 км), Плав'є (67 км)

Розміщення:

Гостьові будинки з 3-4 х місними номерами

ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Гірськолижні катання на ГК "Пилипець"
На Вас чекає захоплююче катання на лижах, сноубордах, снігоходах або квадроциклах, санках, кінні прогулянки та інші розваги.
РЕКОМЕНДОВАНІ ЕКСКУРСІЇ (ЗА ВІДСУТНОСТІ СНІГУ; транспортне обслуговувааня за дод. плату)
Екскурсія до водоспаду "Шипіт"
Вартість відвідування
Інші умови: (вхідний квиток та екологічний збір за дод. пл.)
Дорогою туристи побачать прекрасну гірську панораму та дізнаються старовинні легенди таємничих Карпат. Неподалік від водоспаду рекомендуємо здійснити підйом канатно-крісельною дорогою "Боржавські Полонини" на гору Гимба, звідки відкриваються дивовижні карпатські небосхили. Висота гори 1300 метрів над рівнем моря, довжина дороги 1600 метрів, час підйому - 15 хвилин (підйом канатною дорогою - за дод. пл.).
Пішохідна екскурсія "Ужгород стародавній та сучасний"
Гуляючи старими вуличках, ви опинитеся в різних історичних епохах, відкриєте невідомі сторінки європейської історії і побачите дивовижне поєднання архітектури різних часів і стилів: вулиця Корзо, Хрестовоздвиженський греко-католицький собор, палац єпископів, хасидська синагога, липова алея, чеський квартал (квартал сакур).
Музей архітектури та побуту
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Музей розташований в історичній частині міста, на південному схилі Замкової гори, поряд із середньовічним замком. Планування експозиції музею співставлене з географічною картою Закарпаття. Із заходу на схід розміщені житло та садиби лемків, бойків та гуцулів, а також по одній садибі угорського та румунського населення краю. Музейні пам'ятки включають: садиби, житлові будівлі, церкву, дзвіниця, школу, кузню, млин, ступу-сукновальня, корчму. На особливу увагу заслуговує церква з села Шелестово Мукачівського району (1777 р.) — одна з двох аутентичних лемківських церков, які збереглися на території України.
Ужгородський замок
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Ужгородський замок розташований в центрі міста на Замковій горі. Це унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях, шедевр романського архітектурного стилю. Споруди фортеці відносяться до XII – XIII ст. Ужгородський замок розташувався на високій горі вулканічного походження, що нависає над річкою Уж. Муроване укріплення було зведено у XIII ст. на місці давньоруського городища IX—XIII ст. Протягом XIII – першої половини XVI ст. замок неодноразово витримував облоги, руйнувався й відбудовувався. Найзначнішою була перебудова замку наприкінці XVI ст., виконана під керівництвом італійських майстрів на основі новітніх досягнень тогочасного фортифікаційного мистецтва. В цей час формується планування системи замкових укріплень, що дійшло до наших днів.
Національний природний парк "Синевир"
Вартість відвідування
Інші умови: (вхідний квиток та екологічний збір за дод. пл.)
На теренах парку на висоті 989 м розташоване озеро "Синевир" — найбільша водойма в Українських Карпатах.
Оглядова екскурсія стародавнім Мукачевом
Історичний центр міста Мукачева: Білий палац, міська Ратуша, католицький костел Св.Мартина, будинок Грінштейна, Латоричний двір.
Замок Паланок
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 25 чол.: 150 грн
Замок Паланок - один з п'яти найбільш потужних і укріплених замків Східної Європи. Не дарма найголовнішу реліквію Угорського королівства одного разу зберігали в самому надійному місці королівства - замку Паланок. Замок приховує багато й інших таємниць... Паланок – це дубовий частокіл, яким обнесено рів на замковій горі. За ним колись жили ковалі, теслярі та інші майстри, які працювали у фортеці. Від частоколу походить і назва замку.
Комплекс "Термальні води "Косино"
Вартість відвідування
Інші умови: 450 грн. з ос. - 3 год, оренда шафки за дод. пл.

Косино – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс , розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини. Наявність унікального термального родовища на Берегівщині було виявлено ще в 1988 році. Згодом тут побудували перші “басейни – близнюки”, які були копією термальних басейнів міста Егер (Угорщина). З часом комплекс почав активно розбудовуватись. Зараз комплекс налічує сім різних басейнах з термальними та прісними водами. Термальна вода в басейни подається безпосередньо зі свердловини 16Т. Вона не проходить жодної фільтрації, щоб Ви сповна могли відчути її цілющі властивості.

Комплекс "Жайворонок"
Вартість відвідування
Інші умови: 220 грн. з ос. - 2,5 год + 20 грн. оренда шафки, за дод. плату
Термальні води басейнів оздоровчого комплексу "Жайворонок" відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Тут розміщений єдиний в Україні унікальний критий басейн з термальною водою. Вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці та, завдяки цьому, гості мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.
РЕКОМЕНДОВАНИЙ АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КОМПЛЕКС (транспортне обслуговування за дод. плату)
Гірськолижний комплекс "Плай" (рекомендуємо)
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 16 чол.: 5 000 грн
Гірськолижний комплекс "Плай" діє з 2007 року. Довгі траси різних рівнів складності, сучасні крісельні підйомники, розвинена інфраструктура, доглянуті схили, наявність сучасної системи штучного засніження – невід’ємні переваги курорту.
Гірськолижний курорт "Ізки"
Вартість відвідування
Інші умови: за дод. плату
Гірськолижний курорт "Ізки" розкинувся біля підніжжя гори Жид-Магура на висоті 600 метрів над рівнем моря в мальовничій гірській місцевості в долині річки Репинка. Курорт здобув славу еко-курорту: він розташовується у найбільш екологічному районі країни. Траси курорту мають легкий та середній рівень складності, тому в "Ізках" буде цікаво як початківцям, так і досвідченим лижникам. На Вас чекають: 4 червоні траси, 4 сині траси, 1 крісельний витяг, 1 бугельний витяг, мультиліфт, прокат спорядження, можливість занять з інструктором, лижна школа.
ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
3 дня / 3 ночі 2030 грн 2200 грн 2120 грн 2375 грн
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 658 грн 1277 грн
Дорослий 760 грн 1580 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
 • Проживання в приватних садибах
 • Харчування (3 сніданки, 3 обіди)
 • Страховка
Додатково оплачується
 • Проїзд залізницею
 • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти
 • Рекомендовані екскурсії
 • Користування витягами
 • Прокат гірськолижного спорядження
 • Супровід представником фірми (за бажанням)