Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя
Популярний

Добропарк - Межигір'я - Київ

Ціна від
2120
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Решетилівка
Мотижин
Київ
Мгар
Тривалість туру
3 дня
2 ночі
Програма туру
Вартість
1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
06:00

Виїзд із Запоріжжя. Переїзд в Одесу (в дорозі 610 км)

Решетилівська майстерня художніх промислів "Соломія"
Вартість відвідування
Дорослі: 25 грн
Решетилівка здавна відома своїми талановитими майстрами художніх народних промислів. Майстерня "Соломія" - виробник ручних килимів та гобеленів великого розміру. Роботи її майстрів за малюнками відомих решетилівських художників прикрашають інтер'єр Верховної Ради, Адміністрацію Президента, Український дім в Києві, низку музеїв України. Під час екскурсія по цехам майстерні вам продемонструють виробничий процес (ручна, комп’ютерна та машинна вишивка, ручне ткання вовняних килимів та гобеленів, виставкова зала). Ви зможите придбати або замовити хенд-мєйд вироби та сувеніри.
Добропарк
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 150 грн
Інші умови: діти до 14 років
Добропарк – це те місце, де можна помилуватися розмаїттям природи, де квіти, рослини, дерева, безкраї простори ландшафтого дизайну та свіже повітря об’єдналися задля Вашого відпочинку! Тут можна насолодитися різними локаціями та відпочити відміської метушні.

Запрошуємо вас на сезон тюльпанів 2021!

Тюльпани настільки унікальні рослини, що у природі кількісно налічують близько 2000 сортів. У ботанічну колекцію Добропарку 2021  увійшло 130 з них!
Протягом 2 місяців садівники висаджували цибулинки за унікальною технологією комбінування сортів, щоб продовжити період цвітіння тюльпанового поля.
З 28 квітня розквітнуть ранні сорти, за ними доповнять поля лілієцвітні та гібриди, в слід за ними, аж до середини травня, чаруватимуть відвідувачів бахромчаті та пізні сорти. Таким чином, з кожним тижнем барви поля тюльпанів змінюватимуться...

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія Києвом

Під час оглядової екскурсії містом познайомитеся з історією столиці України та побачите головні пам'ятки Києва: Михайлівський собор, пам'ятники княгині Ользі, Золоті ворота, Хрещатик, Софіївську площу, пам'ятник Б. Хмельницькому, скляний міст і багато іншого. Пройдете крізь вікову історію міста з давніх часів до сучасності.

3 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Національний парк Межигір'я
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 150 грн

Донедавна колишня резиденція Януковича вважалася секретною територією. Але з 23 лютого 2014 року у кожної людини є можливість відвідати екскурсії в Межигір'ї та побачити кожен куточок музею корупції своїми очима. Ви дізнаєтеся найцікавіші факти з історії північної місцевості Києва, матимете змогу прогулятися красивими місцями, завітати до «Клубного будинку Хонка» і зоопарку Межигір'я (екскурсія за дод. плату).

Ретрогараж в Межигір'ї
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія ретрогаражем
Кінологічним центр в Межигір'ї
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія кінологічним центром "Антеус" (за попереднім записом)
14:00

Виїзд в Запоріжжя (в дорозі 600 км)

Мгарський Спасо-Преображенський монастир
Мгарський Спасо-Преображенський монастир знаходиться недалеко від міста Лубни, на правому березі річки Сули. Існує переказ, що свята обитель бере свій початок ще в домонгольський період, нібито до ХIII століття вона стояла на цьому місці. 
23:00

Орієнтовне прибуття в Запоріжжя

РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ (2 день, на вибір)
Аптека-музей на Подолі
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 80 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 200 грн

Аптека вперше відчинила свої двері в далекому 1728 році. Того часу її власником був німець, Йоган Гейтер. Це була перша приватна київська аптека. У 1986 році старовинна аптека перетворилася на музей, для якого збирали експонати з усієї України. Таким чином, експозиція присвячена не лише історії саме цього місця, а і розвитку фармацевтичної справи в країні загалом. Наразі тут понад 2 тисяч унікальних експонатів XVIII-XIX століть. Є старовинні меблі, аптекарська книга, склянки з парфумами та чорнилами, зубний порошок, крем й пудра, різні лікарські засоби багатого та бідного покупця, заспиртовані у банках змії й краби, з яких колись, нібито, робили лікарські препарати.

Архітектурно-історичний заповідник Софія Київська
Вартість відвідування
Діти: 75 грн
Дорослі: 185 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 130 грн

"Софійський музей" знаходиться у центрі Києва. На території заповідника, площею 5 гектарів, розташована чудової краси пам'ятка вітчизняної архітектури XI-VIII ст. Найцінніше спорудження заповідника Софійський собор – всесвітній пам'ятник архітектури та монументального живопису XI ст., головний митрополичний храм Київської Русі-України, де відбувалися церемонії "посадження" князів на київський престол, прийоми іноземних послів, укладалися політичні угоди, велося літописання та було створено першу відому на Русі бібліотеку. Ви побачите давню архітектуру та унікальний за своєю цілісністю комплекс мозаїчного (260 м2) і фрескового (3000 м2) живопису ХІ ст., дізнаєтесь про присвяту собору. Вашу увагу приверне величне зображення Богоматері Марії Оранти, золочений дерев’яний іконостас ХVІІІ ст., прикрашений різьбленням мармуровий саркофаг, у якому 1054 р. був похований великий київський князь Ярослав Мудрий.

Ботанічний сад ім. М. М. Гришка
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 80 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 400 грн

Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка НАН України входить до природно-заповідного фонду України. Це об'єкт комплексної охорони й належить до земель природного та історико-культурного призначення, що охороняються як національне надбання держави. Колекція Ботанічного саду налічує близько 12000 видів, різновидів, форм і сортів рослин.

Виставка бойової техніки та озброєння
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 40 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 50 грн

На території Національного музею Великої Вітчизняної війни розташована велика виставка військової техніки, в експозиції зібрані унікальні зразки озброєнь Червоної Армії від довоєнних часів до 70-х років минулого сторіччя.

Київський Зоопарк
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 120 грн

Київський зоологічний парк загальнодержавного значення — це природоохоронна, науково-дослідна та культурно-освітня установа, що є штучно створеним об'єктом природно-заповідного фонду загальнодержавного значення. Колекція тварин Київського зоопарку налічує 2170 екземплярів тварин 300 видів та формується з урахуванням природоохоронного статусу видів, науково-дослідницьких інтересів та просвітницької цінності. Тут можна побачити найбільших сухопутних хижаків та травоїдних нашої планети: слона, жирафів, бегемота, левів, тигрів, казуара, горилу та ін. Київський зоопарк - це центр збереження біорізноманіття, осередок науково-дослідницької роботи, просвітницький, екологічний заклад, а також улюблене місце відпочинку киян та гостей столиці, зелений парк у центрі мегаполісу. Вас очікує незабутня подорож у країну дитинства!

Кіностудія FILM.UA
Вартість відвідування
Діти: 300 грн
Дорослі: 300 грн
Екскурсія на кіностудію групи компаній FILM.UA дозволить вам повністю зануритися у світ кіно. Дивовижна прогулянка розкриє всі секрети кіновиробництва від зародження ідеї фільму до втілення її на екрані у будь-якій точці планети, зі спецефектами та об'ємним звуком. На студії знімалися відомі фільми та серіали, а також усіма улюблені передачі "Україна має талант", "Х-фактор", "Топмодель по-українськи" і багато інших.
Музей іграшок
Вартість відвідування
Діти: 35 грн
Дорослі: 45 грн

Основою музейних зборів є унікальна колекція іграшок, відлік часу якої йде з 30-х років минулого століття і до наших днів. Загальна кількість експонатів складає понад 15 000 найменувань. Серед них: промислові зразки іграшок 30-х – 90-х років ХХ ст., неповторні авторські зразки іграшок, єдині в Україні збори настільно-друкарських ігор. У трьох виставкових залах представлені близько 2 тисяч різноманітних іграшок, об'єднаних трьома темами: "Історія іграшки", "Українська народна іграшка", а також зал змінної експозиції.

Музей історії Туалету
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 120 грн

Музей туалету в Києві розповідає історію появи і зміни цієї важливої частини нашого життя. Територія музею розділена на кілька секторів, що показують історію розвитку туалету - від горщиків, які спустошувалися прямо у відкриті вікна до унітазів з сенсорним управлінням. Саме тут ви дізнаєтеся, що таке туалет "три в одному", лотріна, клоака і так далі. До слова, мета у музею дуже благородна - нести ідею гігієни та культурного життя в маси.

Меморіальний будинок-музей Т.Г. Шевченко
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 40 грн
Третій за часом відкриття музей, пов'язаний з життям Тараса Шевченка в Києві і другий меморіальний. Хата на вулиці Вишгороду в київському районі під назвою "Пріорка" побудована на початку 1850-х. Шевченко жив тут два тижні в серпні 1859 року у свій останній приїзд в Київ й Україну. Нині в музеї зібрані предмети побуту того часу: посуд, широко представлені глиняні вироби, національні костюми, фотографії та картини із зображеннями Кобзаря, предмети меблів й начиння.
Музей історичних коштовностей України
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 125 грн

Музей, більш відомий як "Музей скіфського золота" – філія Національного музею історії України. Розташований на території Києво-Печерської Лаври. Відвідувачі побачать чаші та культові вази скіфської епохи з царських курганів. Головний скарб колекції – славетна "Золота пектораль" (царська нагрудна прикраса) із зображенням сцен з життя скіфів-кочівників, знайдена в 1971 р. в кургані Товста могила, в Дніпропетровській області. До числа експонатів музею також входять старовинні східні золоті прикраси з поховання сарматської цариці, вироби староруських ювелірів, майстрів XIV-XVI ст. Колти, сережки, підвіски, браслети вражають різноманітністю форм, сюжетів і тонкістю роботи. Унікальною є золота діадема, прикрашена різнокольоровою перегородчастою емаллю.

Музей О. Пушкіна
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 40 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 120 грн

Музей Пушкіна знаходиться у будинку, в якому колись жив інший великий письменник М. Булгаков. Заснований він в 1999 році, в період святкування двохсотріччя поета. Експозиція спирається на колекції киянина-пушкініста Якова Бердичівського. Від'їжджаючи в Німеччину, він подарував її місту за умови, що буде створений музей. Тут ви дізнаєтеся про життя поета, познайомитеся з унікальними рукописними творами, та політичним й культурним життям того часу.

Музей Гетьманства
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 30 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 150 грн

Це державний культурно-освітній і науково-дослідний заклад історичного профілю, центр пам'яток матеріальної та духовної культури, пов'язаних з історією і традиціями козацько-гетьманського періоду. Музей розташований у будинку відомому як "будинок Мазепи" – пам'ятці архітектури кінця XVII ст. з надбудовами XIX ст.

Музей видатних діячів української культури
Вартість відвідування
Діти: 15 грн
Дорослі: 45 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 90 грн

Музей видатних діячів української культури розташований в центрі Києва, на території району з незвичайною назвою Паньківщина. Саме тут, поруч, навмисно оселилися сім'ї київської інтелігенції – Тетеруки (сім'я Лесі Українки), Старицькі, Лисенки. Ці сім'ї об'єднував інтерес до української ідеї, завдяки чому вони створили на цій території культурну зону, яку представники українського руху того часу називали українським Парнасом (вартість кожного з музеїв).

Музей залізничного транспорту
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 100 грн

Музей історичного рухомого складу Південно-західної залізниці працює з 2011 року на вокзалі "Киев-Пассажирский". Він освітлює різні етапи розвитку залізничного транспорту в Україні: дореволюційний, радянський і сучасний. Тут представлені три паровози (серії Л, Ер, СО17), чотири пасажирських і чотири вантажні вагони, водяна колонка і семафор. Найцікавіше – пасажирські вагони класу "люкс", з кухнею, ванною кімнатою, конференц-залом і багато іншого, що можна побачити своїми очима, адже всередину вагонів й паровозів пускають без проблем. Величезний інтерес викликає устаткування вагонів-салонів для вищих чиновників: особистий вагон першого секретаря ЦК КПУ В. Щербицкого (1957 р.) і вагон прем'єр-міністра Російської імперії П. Столипіна (1910 р.), на якому він прибув в Київ в 1911 р., де і був убитий.

Національний музей історії України у Другій світовій війні
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 40 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 50 грн

Комплекс охоплює територію понад 10 гектарів і налічує близько 400 тисяч експонатів, німих свідків багатьох війн, від Великої вітчизняної в афганській. Над будівлею музею височіє 102-метровий монумент "Батьківщина-Мати" вагою в 530 тонн. Сам музей має 5 поверхів, кожен з яких присвячений певній темі. Серед них зал Бойової Слави, в центрі якого ви побачите орден Перемоги діаметром в п'ять метрів.

Музей Київська фортеця
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 60 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 160 грн

Національний історико-архітектурний музей "Київська фортеця" – це унікальний музейний комплекс загальною площею завбільшки 10 га, створений на базі Госпітального укріплення Київської фортеці. Музей включає наступні експозиції: експозицію "Історії вітчизняної фортифікації", експозицію "Історії використання споруджень Київської фортеці", а також експозицією просто неба з оборонними валами, кріпосною стіною й капоніром та найбільший в Європі Лисогірський форт, площею 118,7 га в Голосіївському районі Києва.

Музей книги та друкарства
Вартість відвідування
Діти: 15 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 150 грн

Музей розташований в старовинній архітектурній пам'ятці Києво-Печерської Лаври – будинку монастирського видавництва, яке функціонувало безперервно понад 300 років – з початку XVII століття до початку XX століття. У Музеї зібрані унікальні скарби книжкової культури українського народу. Експозиція висвітлює історію вітчизняної книги та видавничої справи з часів Київської Русі й до наших днів.

Музей М. Булгакова
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 200 грн

Літературно-меморіальний Музей Михайла Булгакова – місце, просотане атмосферою творчості. У цьому будинку письменник ріс разом зі своєю сім'єю, й саме цей будинок став "героєм" в "Днях Турбіних". Саме тут історії реальної сім'ї Булгакових та персонажів книг письменника переплітаються в єдине ціле. Кожна кімната розповідає окремий епізод з життя Михайла, в цьому будинку приховано безліч таємниць. До експозиції музею увійшли 2500 експонатів, пов'язаних з життям і творчістю письменника. А ще будинок увійшов до 20 кращих літературних музеїв світу!

Музей мікроскопічної мініатюри майстра Миколи Сядристого
Вартість відвідування
Діти: 55 грн
Дорослі: 70 грн
Розташований на території Києво-Печерської Лаври. У колекції музею представлені роботи тільки одного автора і не дивно – талантом та умінням підкувати блоху володіють не багато людей. Особливістю творчості М. Сядристого є те, що усі свої твори він виготовляє власноруч, за технологією, яку винайшов особисто, для кожної з робіт. Тільки у Музеї мініатюри у Києві можна побачити унікальні твори, що вражають талантом творця, точністю виконання і, звичайно ж, більш ніж дрібними розмірами. Мікромініатюри з колекції музею, розширюють уявлення про межі людських можливостей. Руками Сядристого був створений найменший у світі електромотор, він діє і має розмір 1/20 мм3. Цей прилад майже у 20 разів менше макового зернятка. Частина колекції знаходиться в музеї Андорри, частина в московському Політехнічному інституті, 15 робіт в угорському Сентендре — відомому містечку художників.
Музей медуз
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 130 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 200 грн
Інші умови: діти до 13 років

Медузи – загадкові й неймовірно красиві. Ви познайомитеся наживо з колекцією медуз і дізнаєтеся про них безліч цікавих та корисних фактів: скільки мешкає на планеті відомих людині медуз, які смертельно отруйні, та яка з них єдина безсмертна істота на планеті.

Музей під відкритим небом "Україна в мініатюрі"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 200 грн

Територія парку відносно невелика, так що втомитися ви не встигнете, але позитивні враження забезпечені. Тут в усій красі Києво-Печерська Лавра, Андріївська церква та Хрещатик, Будинок з Химерами та Михайлівський собор, міжнародний аеропорт Бориспіль і багато іншого. Загалом в музеї знаходяться близько 50 експозицій, а лялькове населення «маленького Києва»; складає понад 700 осіб.

Музей пожежної справи

Музей знаходиться на території пожежної частини, найбільшої в Україні та одній з найбільших в Європі . Тут розташований навчальний центр пожежників, де складають іспити й проводять змагання, та гуртожиток. Експонати зображують усі етапи розвитку пожежної справи в Києві. Познайомитися з пожежною технікою можна не лише по фотографіях на стендах, але і в масштабі 1:1 у вигляді реальних відреставрованих і працездатних зразків. Ви дізнаєтеся як виглядала пожежна техніка протягом останніх 100 з гаком років. Деякі з них не мають аналогів й перебували на озброєнні виключно київського гарнізону.

Музей популярної науки та техніки "ЕКСПЕРИМЕНТАНІУМ"
Вартість відвідування
Діти: 135 грн
Дорослі: 250 грн

Музей "Експериментаніум" – це навчально-розважальний центр для людей та дорослих. Постійна експозиція налічує понад 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму та акустиці. Окрім цього тут є анатомічний відділ, відділи “Таємниці води” і “Новітні технології”. Також в музеї ви знайдете оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти.

Електричне "Тесла шоу" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 85 грн
Дорослі: 85 грн
Фізичне шоу "Екстремал" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 65 грн
Дорослі: 65 грн
Хімічне "Реактив шоу" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 80 грн
Шоу "Експерименти на кухні" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 65 грн
Дорослі: 65 грн
Шоу "Кріо-лабораторія" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 80 грн
Шоу "Лабораторія звуку" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 65 грн
Дорослі: 65 грн
Музей сиру
Вартість відвідування
Діти: 160 грн
Дорослі: 250 грн

Музей сиру – це місце, де ви не лише дізнаєтеся про сироваріння в Україні та світі, але й спробуєте "сирну історію" на смак. У експозиції музею побачите старовинні інструменти для приготування сиру – прес, унікальну колекцію сирних ножів і багато інших "сирних" родзинок.

Музей телебачення
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 80 грн

Музей створений працівниками українського телебачення – тими, хто стояв коло джерел професійного телевізійного мовлення в Україні; хто вперше в країні ставав біля телекамер на Хрещатику 26; хто першим натиснув кнопку "ефір" в 1951 році; хто від першої цеглини зводив теперішній телецентр на Сирці по вул. Мельникова 42. Експозиція музею налічує понад 800 експонатів. Серед них унікальні раритети: телевізор зі збільшувальною лінзою КВН- 49, кіно і телевізійні камери, радіоприймачі довоєнних часів, галерея ескізів декорацій телепередач та макети студій.

Музей фотоілюзій
Вартість відвідування
Діти: 140 грн
Дорослі: 160 грн
Інші умови: 1 зал

Це новий формат музею, в якому фотографування не лише не заборонена, але і невід'ємна частина чарівного дійства. Відвідувачі музею не просто глядачі, а повноправні учасники полотен. Тут кожен знайде щось особливо близьке саме йому, адже картини охоплюють найцікавіші для людства теми (1 зал).

Національний музей "Чорнобиль"
Вартість відвідування
Діти: 12 грн
Дорослі: 24 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 78 грн

У музеї "Чорнобиль" ви познайомитеся з історією ядерної аварії на Чорнобильській АЕС – найважчій катастрофі ХХ століття, наслідки якої не мають аналогів і відрізняються від інших відомих природних і техногенних катастроф.

Національний музей історії України
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 125 грн

У Музеї історії України ви побачите процес розвитку суспільства на території України від стародавності до сьогодення. Серед експонатів – предмети побуту перших трипільських поселень, зброя й обладунки древніх половців, матерія періоду Київської Русі. Тут висвітлена й епоха Радянської влади та періоду незалежності.

Національний музей медицини України
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн

У музеї представлений розвиток медицини в Україні з прадавніх часів до наших днів. У основу організації музею покладена новітня концепція музеєзнавства, яка дозволила використати науково-методичні й документальні матеріали та експонати в комплексі з архітектурними, художньо-технічними й аудіовізуальними засобами.

Національний музей народної архітектури та побуту в Пирогові
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 80 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 300 грн

Територія музею є пагористою місцевістю площею 150 гектарів, на якій розташовані понад 300 експонатів, зібраних з усієї території країни. Музей в Пирогові дає можливість прогулятися тихими вуличками унікального українського села, в якому представлені архітектурні форми і побут усіх куточків України

Національний науково-природничий музей НАН України
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 120 грн
Інші умови: екскурсія додатково 40 грн. з особи

Музей налічує 24 зали загальною площею 8000 кв. метрів. Тут зібрані понад 30 тис. експонатів, що розповідають про виникнення, будову та еволюцію Землі, її рослинний і тваринний світ, їх минуле і сьогодення. Знайомлять з історією матеріальної культури племен і народів, які населяли територію України. Центральне місце музею займає комплекс діорам – 24 біогруп та ландшафтних експозицій.

Національний парк Межигір'я
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 150 грн

Донедавна колишня резиденція Януковича вважалася секретною територією. Але з 23 лютого 2014 року у кожної людини є можливість відвідати екскурсії в Межигір'ї та побачити кожен куточок музею корупції своїми очима. Ви дізнаєтеся найцікавіші факти з історії північної місцевості Києва, матимете змогу прогулятися красивими місцями, завітати до «Клубного будинку Хонка» і зоопарку Межигір'я (екскурсія за дод. плату).

НСК "Олімпійський"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
Головна спортивна і культурна арена України. З моменту відкриття після останньої реконструкції у 2011 році на стадіоні проведені понад 200 футбольних матчів у рамках Євро 2012, Ліги Європи, Ліги чемпіонів УЄФА, кваліфікації чемпіонату Європи та Кубку світу і Української Прем'єр-ліги. 26 травня 2018 НСК "Олімпійський" приймав Фінал Ліги Чемпіонів УЄФА. Тут відбулися успішні концерти популярних українських і світових музикантів, серед яких – Океан Ельзи, Мадонна, Red Hot Chili Peppers, Enrique Iglesias та інші. Під час екскурсії дізнаєтеся багато цікавих фактів з історії стадіону й оціните грандіозність і масштабність найбільшої спортивної арени України.
Океанаріум "МОРСЬКА КАЗКА"
Вартість відвідування
Діти: 160 грн
Дорослі: 220 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 150 грн
Інші умови: діти до 13 років

Музей з живими експонатами – мешканцями морів і океанів планети. У океанаріумі ви побачите кораловий комплекс, хижих піраній і крокодилів, доброзичливих морських скатів, та інших представників прісноводних і морських вод. У "Морській казці" ви зануритеся в атмосферу чарівного оточення підводного світу.

Парк "Феофанія"
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 30 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 200 грн

Парк "Феофанія" є пам'яткою садово-паркового мистецтва та одним з найкрасивіших місць в передмісті Києва. Це велика територія, з дзеркальними ставками та багатою різноманітною флорою, ідеальне місце для спокійного і затишного відпочинку. Здавна парк Феофанія вважається однією з кращих природних зон для оздоровлення організму та укріплення душевних сил. Однією з пам'яток "Феофанії" є Свято-Пантелеймонівський жіночий монастир.

Планетарій
Вартість відвідування
Інші умови: 200 - 350 грн. з особи

Київський планетарій – найстаріший і найбільший планетарій в Україні. Сьогодні це унікальний науковий, просвітницький, культурний і розважальний простір для розвитку і відпочинку. У програмі планетарію: сучасні повнокупольні фільми у форматі 360, пізнавальні відео лекції й програми з астрономії та природничих наук.

Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 120 грн

Cтародавня і вагома пам'ятка Києва, яка має величезне історичне, релігійне, культурне і політичне значення. Києво-Печерська лавра втілює тисячоліття становлення, боротьби за незалежність, непохитності і вірності ідеалам нашого народу. Вона є місцем паломництва й однією з головних святинь для православних християн всього світу впродовж багатьох сторічь. Сьогодні на території Заповідника площею 23,36 га розташовані: 144 будівлі, серед яких 2 підземні комплекси, храми, пам'ятки архітектури XI-XIX ст.

Учбовий ангар Національного Авіаційного Університету
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 120 грн

Запрошуємо вас на екскурсію в навчальний ангар Національного Авіаційного Університету. Ви побачите величезну колекцію літаків, від маленьких планерів до трансконтинентальних пасажирських гігантів, від старовинних моделей, що підкорювали повітря на початку минулого століття, до сучасних гордих красенів. У літаки та вертольоти можна заходити, сидіти за штурвалом, фотографуватися, а в деяких машинах можна натискати на важелі й керувати закрилками й лопатями.

Шоколадна фабрика "ROSHEN"
Вартість відвідування
Діти: 140 грн
Дорослі: 140 грн

Запрошуємо всіх хто бажає відвідати Київську кондитерську фабрику й вирушити у подорож до місця де народжується Шоколад. Під час екскурсії відвідувачі будь-якого віку зможуть пройти інструктаж, завітати у Виробничий цех і відділі Пакування та створити власний дизайн Шоколадного десерту.

Астрономічна обсерваторія Київського університету
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 60 грн

Музей налічує близько 20 000 експонатів, пов'язаних з наукою, технікою і краєзнавчими пам'ятками. Тут також є старі астрономічні інструменти, зокрема: переносний телескоп 1838 року, астрограф 1895 року і меридіанний круг 1870 року. У 1892 році в Києві вперше зі спектроскопом на астрографі отримали спектри Сонця

Зоопарк "XII місяців"
Вартість відвідування
Діти: 110 грн
Дорослі: 190 грн

Зоопарк ХІІ місяців займає територію 16 га та побудований за сучасними технологіями. Тут ви побачите більше, ніж 100 видів тварин. Серед його мешканців - білий лев Людвиг, львиці Іванна та Аіша, білий тигр Шерхан, чорний ягуар, червоні вовки Вогник та Арія, гепард генерал Ернст і його супутниця- Мадам Каррі, пума Паріс, гієни Жужа й Шашлик, камчатські ведмеді, різноманітні мавпи, верблюд Льоша, Його Величність носоріг Арчибальд Арчибальдович, антилопа канна, бізони, альпаки Ніна, Надін та Едуард, а також багато-багато інших тварин, знайомих нам з мультфільмів, багатьох з яких можна годувати з рук (вартість включає екскурсією зоопарком).

Зоопарк EKZOland
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 120 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 200 грн

ЕКЗОЛЕНД - це новий зоопарк де ви побачите всю різноманітність дикої природи в мініатюрі, такими як вольєр "міні джунглі" з кумедними Едіповим Тамарін (різновид мавпи), водойма з піраньями, астронотусамі і скатам, вольєр з лемурами, найменшу мавпочку в світі - карликову мармозетки , мавпочок игрунок, папуг, пітонів і інших екзотичних тварин

Квест "Золото гетьмана" на території Софійського монастиря
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
У далекому ХVІІІ ст. було заховано скарб. Про це написав у своєму листі відомий київський митрополит. Лист цей зберігся фрагментарно, його частини розкидано по багатьох будівлях монастиря. У гравців квесту буде можливість відновити цей лист, дізнатись про його автора і знайти скарб.
Маріїнський Палац
Вартість відвідування
Діти: 75 грн
Дорослі: 150 грн
Маріїнський палац був побудований в стилі бароко архітектором Растреллі в 1744-1752 р.р. при правлінні Єлизавети Петрівни. На початку 19 ст. він згорів, був реконструйований в 1870 р. при Олександрі 2. Використовувався як резиденція при відвідуванні Києва імператорською сім'єю. У 2007-2018 р.р. була проведена масштабна реконструкція і зараз палац є церемоніальною резиденцією президента України.
Ігровий дитячий центр Kidlandia
Вартість відвідування
Діти: 260 грн
Дорослі: 145 грн

Кідланд - дитячий парк професій. Тут більше 40 ігрових станцій. Кожна станція знайомить дітей з різними видами діяльності (близько 100 спеціальностей). Діти весело і з користю проведуть час, багато чому навчаться і збережуть яскраві, незабутні враження.

ГРУПА (ЧОЛ) 44 + 4 40 + 8 30 + 3 34 + 6 27 + 3 15 + 2
3 дня / 2 ночі 2370 грн (Готель) 2600 грн (Готель) 2600 грн (Готель) 2745 грн (Готель) 2735 грн (Готель) 3140 грн (Готель)
3 дня / 2 ночі 2120 грн (Хостел) 2215 грн (Хостел) 2240 грн (Хостел) 2365 грн (Хостел) 2370 грн (Хостел) 2750 грн (Хостел)
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування із Запоріжжя
  • Екскурсійне обсулговування згідно програми туру
  • Проживання
  • Харчування (2 сніданки, 3 обіди)
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Додаткове харчування
  • Проїзд громадським транспортом