Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя
Спецпропозиція

Асканія-Нова

Ціна від
470
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Асканія-Нова
Тривалість туру
1 день
Про подорож
Програма туру
Вартість

Запрошуємо поринути у світ дикої  природи та відвідати разом з нами "АСКАНІЯ-НОВА"

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" імені Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна - найстаріший степовий резерват миру, одне з 7 природних чудес України, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети ...

Екскурсійне обслуговування
Біосферний заповідник "Асканія - Нова"
Біосферний заповідник "Асканія-Нова" ім. Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна - найстаріший степовий резерват миру, одне з 7 природних чудес Україна, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети ... До складу заповідника входять дендрологічний парк загальнодержавного значення і зоопарк, колекція тварин якого є національним надбанням України.
Не додавати до оплати
Увімкнено
Рекомендовані об'єкти (один на вибір)
Страусина ферма "Страус-Юг"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
Ферма займається виведенням великих птахів з 2002 року. За цей час тут встигли випробувати та обрати найсучасніші методи, ґрунтовані на технологіях і досвіді світових експертів. Екскурсія проводиться найцікавішими місцями, і повірте, подивитися є на що. Величезні загони, розташовані на декількох гектарах, приручені птахи, які не бояться людей. Вони точно знають, що відвідувачі принесли їм щось смачненьке і тому охоче підходять до огорожі.
Не додавати до оплати
Увімкнено
Кінна школа "Centaur"
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 90 грн
"Centaur" — найбільш розвинений кінно-спортивний комплекс в Запорізькій області. Це простора стайня, відкрите поле і критий манеж для тренувань в будь-який час року.
Не додавати до оплати
Увімкнено
Екскурсія "Ретрофотосафарі"
Вартість відвідування
Діти: 150 грн
Екскурсія можлива за попереднім замовленням. Це екскурсія на автомобілі, яка продовжується біля 2 годин. Екскурсанти знайомляться з напіввільним утриманням диких тварин. Для їх утримання відведено 2320 гектарів. Ви зможете побачити сайгаків, бізонів, оленів, зебр, антилоп канна, муфлонів, страусів та багато інших тварин.
Не додавати до оплати
Увімкнено
Приватний зоопарк Пилишенко
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
Це місце де пліч-о-пліч з людьми живуть дивовижні істоти – грізні і зворушливі, люті і водночас дуже лагідні та беззахисні леви. Ми почуємо історії про знаменитих мешканців зоопарку Самсона і Катю, подивимося на колишніх міністерських тигрів Чіпу і Чапу, почастуємо варенням і яблуками клишоногих ведмедиків Мішу, Машу, Коливана, Шпунтика і їх нову сусідку Симону. Зоопарк Пилишенко неможливо порівнювати зі звичайним зоопарком, тут панує атмосфера тепла, любові та турботи. Побувавши лише одного разу хочеться повертатися сюди знову і знову .
Не додавати до оплати
Увімкнено
Історико - культурний заповідник "Кам'яна Могила"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 45 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 350 грн

Десятки тисяч туристів прагнуть відвідати унікальний пам'ятник первісного мистецтва - Кам'яну Могилу, що розташована у заплаві річки Молочна, поблизу селища Мирне Мелітопольського району Запорізької області. На Кам’яній Могилі сконцентроване доісторичне скельне мистецтво, датування якого охоплює проміжок часу від палеоліту до середньовіччя. Комплекс петрогліфів, виявлених на пам’ятці, перевищує тисячу одиниць і відзначається різноманітністю образів і стилів їх виконання. Фактично кожна історична спільність, що мешкала у Північному Причорномор’ї, зафіксувала на плитах Кам’яної Могили власну ідеологію та мистецьку традицію.

Показати зображення
Не додавати до оплати
Увімкнено
ГРУПА (ЧОЛ) 44 + 4 40 + 8 30 + 3 34 + 6 27 + 3 15 + 2
1 день 470 грн 510 грн 540 грн 570 грн 590 грн 680 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування
  • Екскурсійне обсулговування згідно програми туру
  • Супровід представником фірми
  • Відвідування біосферного заповідника "Асканія-Нова"
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Обід
  • Супровід медпрацівником