Тури для школярів
Тури для школярів із Києва

Запоріжжя – місто козацької слави

Ціна від
590
грн
Тип туру
ЖД
Виїзд з
Київ
Маршрут
Запоріжжя
Тривалість туру
1 день
2 дня
1 ніч
Програма туру
Вартість
ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія по Запоріжжю
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 50 чол.: 400 грн

Під час екскурсії ви побачите головний проспект Запоріжжя, пл. Маяковського, парк "Веселка", бул. Шевченка, о. Хортиця, панорама ДніпроГЕС. Відвідаєте оглядовий майданчик, з якого відкривається прекрасний вид на Дніпровську гідроелектростанцію. З верхньої частини греблі відкривається панорамний вид на колиску українського козацтва – о. Хортиця, оточений скелястими острівцями та залишками Дніпровських порогів.

Показати зображення
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ НА О. ХОРТИЦЯ
Історико-культурний комплекс "Запорозька Січ"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 60 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 420 грн

Так хто ж такі були запорозькі козаки? Розбійники або степові лицарі? Чому кошового при вступі на "посаду" посипали землею? Хто такі гречкосії та навіщо вони приручали видр? На нашій екскурсії вас чекає багато цікавих фактів та відкриттів. Наша Січ – це узагальнений образ  столиці Вольностей Війська Запорозького Низового. До вашої уваги представлені  житло та господарські будівлі козаків, побут та звичаї запорожців. Як дорослі, так і діти відкриють для себе щось нове та цікаве з історії нашого краю. І тільки тут ви відчуєте дух козацької доби. Байдужим не залишиться ніхто!

Показати зображення
Козацький бойовий герць
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн
Біля ІКК "Запорізька Січ" історичні реконструктори відомого в Україні колективу "Січові козаки" пропонують туристам інтерактивні програми, показують козацькі поєдинки, на власному прикладі виступають живими носіями запорозьких традицій.
Кінний театр "Запорізькі козаки"
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн

У південній частині острова Хортиця, біля "Музею судноплавства", ви можете подивитися виступи Кінного театру "Запорізькі козаки". Яскраві виступи артистів не залишать байдужими навіть найвибагливіших гостей: майстерне виконання трюків на конях, що біжуть, красені вершники в козацькому обмундируванні, ігри, танці та пісні - це незабутнє видовище.

Показати зображення
ЕКСКУРСІЇ НА О. ХОРТИЦЯ
Екскурсія "Священна Хортиця"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 30 чол.: 600 грн

Сутність Хортиці як "острова святилищ" розкриває екскурсія, присвячена історії мегалітичних пам’яток епохи міді-бронзи. Ви побачите курганні насипи та кам’яні закладки прадавніх часів. Для наших пращурів вони були не тільки релігійними об’єктами, але і своєрідними обсерваторіями для спостереження за небесними світилами. Не дарма Хортиця у багатоьох народів вважалась місцем священним. Чи чули ви про загадковий чорний камінь та енергетику хортицьких святилищ? Може перевірите? Попереджаємо, це довготривала пішохідна екскурсія по пересіченій місцевості, розрахована на фізично міцних, здорових людей. Але воно того варте!

Показати зображення
Екскурсія "Протовче"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 50 чол.: 600 грн

Меморіально-туристичний комплекс, розташований на місці середньовічного поселення Протовче, на порозі плавневих озер, в самому серці заповідної природи острова Хортиця. Середньовічне поселення Протовче було знайдено археологами в 1976 році, при дослідженні було виявлено декілька культурних шарів поселення, що датуються IV-XVI століттями. Тут зібрані історичні пам'ятки різних періодів, а також відтворена атмосфера козацького зимівника XVIII століття. З внутрішнього двору МТК "Протовче" починається туристична стежка, що веде в заповідні плавні – країну казкових лісів, проток, озер, боліт та лугів. Протовче – це одне з найкращих місць на Хортиці для єднання з природою.

Показати зображення
Екскурсія "Острів Хортиця на Дніпрі"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 30 чол.: 540 грн

Пішохідна екскурсія північно-східним узбережжям острова Хортиця. Ви отримаєте загальну інформацію про Хортицю,  дізнаєтесь про Дніпрові пороги та будівництво Дніпргесу, побачите ймовірне місце загибелі Святослава Хороброго та скіфське городище, відвідаєте стародавнє святилище та лінію укріплень – редутів XVIII ст., а також погуляєте Тарасовою стежкою з видами на оповиті легендами хортицькі скелі (1 година).

Показати зображення
Музей судноплавства
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 25 чол.: 540 грн

Тут можна ознайомитися з Козацьким човном 1736-1739 рр., Дніпровської дюбель-шлюпкою 1737г., Бригантиною 1736-1739 рр. - військовими суднами XVIII століття, Байдаком XIX століття - вантажне судно, човном-довбанкою тощо. А також, на вас чекає найбільша колекція якорів в Україні, яка налічує близько сотні експонатів. Найдавніші з них датуються Х століттям. На захоплюючій екскурсії ви дізнаєтеся про історію створення козацького флоту, про конструкцію кораблів і їх призначення, навіть про консервації та реставрації судів, а також зробите оригінальні фото на пам'ять.

Показати зображення
ПРОГУЛЯНКИ ПО ДНІПРУ
Прогулянка на козацькій чайці по Дніпру
Вартість відвідування
Інші умови: 100-170 грн./ос., за дод. плату
Унікальна можливість поринути в козацькі часи та пройти водами сивого Дніпра-Славутича, як колись наші предки – запорізькі козаки.
Прогулянка на теплоході по Дніпру
Маршрут № 1
Вартість відвідування
Діти: 160 грн
Дорослі: 185 грн
Запорізький річковий порт - шлюз - навколо о-ва Хортиця - річковий вокзал "Дубовий гай" (тривалість 2 год. 15 хв.).
Прогулянка на теплоході по Дніпру
Маршрут № 2
Вартість відвідування
Діти: 140 грн
Дорослі: 165 грн
Річковий вокзал "Дубовий гай" - навколо о-ва Хортиця - річковий вокзал "Дубовий гай" (тривалість 2 години).
Прогулянка на теплоході по ДніпруМаршрут № 3
Вартість відвідування
Діти: 145 грн
Дорослі: 165 грн

Річковий вокзал "Дубовий гай" - вздовж лінії Набережної - шлюз - Запорізький річковий порт (тривалість 1 год. 30 хв.).

Показати зображення
МУЗЕЇ
Краєзнавчий музей
Вартість відвідування
Діти: 18 грн
Дорослі: 36 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 200 грн
Запорізький обласний краєзнавчий музей був заснований 1921 року за ініціативою Я. П. Новицького, який став його першим директором. У 1991 році експозиція музею відкрилася в будівлі колишньої Земської управи (1915 р.), в якій перебуває і дотепер. Зібрання Запорізького краєзнавчого музею налічує понад 140 тис. одиниць зберігання. Основна експозиція представляє історію краю з найдавніших часів до сьогодення, показує його природу, життя і побут запорозьких козаків. Велику історичну цінність мають археологічні, етнографічні, нумізматичні колекції, гербарії, стародруки. Серед колекцій: палеонтологічні залишки тварин неогенового та антропогенового періодів, археологічні знахідки із Запорізького кургану, сарматські прикраси, колекції комах, чучела рідкісних птахів, зброя й предмети побуту запорозьких козаків. Окрема виставкова зала ("Запоріжжя на зламі імперій") присвячена подіям Української революції 1917–1921 років у степах Запоріжжя. Подіям сучасності присвячені виставки "Майдан — початок незалежності" та "АТО — війна за незалежність".
Музей історії зброї
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 40 грн
Приватна колекція музею налічує понад 4 тис. екземплярів. Тут є зброя, що брала участь, якщо не в троянській війні, то в інших війнах того періоду і на тій території. Серед іншого, зброя половців і шведів, шотландців і індусів, народів Африки та Кавказу, скіфів і сарматів, російська зброя часів козацтва, та зброя козаків, а також озброєння першої й другої світових воєн. Багата колекція не залишить байдужим жодного відвідувача.
Музей ретро автомобілів і військової техніки "Фаетон"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 80 грн
В експозиції музею знаходяться унікальні експонати минулого століття: військова техніка періоду Другої світової війни, невіддільна частина історії міста – "ЗАЗ - 965 А" - в народі іменований "Запорожець" 1964 року випуску і багато інших шедеврів епохи. Також в музеї представлена колекція матеріалів з історії Другої світової війни: газети, ордени, медалі, нагрудні знаки, відмінності радянської та німецької армій.
Музей Техніки Богуслаєва
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 10 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 65 грн
В експозиції мезею представлені авіаційні двигуни виробництва ВАТ "Мотор Січ", від перших поршневих зіркоподібних авіамоторів, до сучасних турбореактивних двигунів, а також моделі перших верстатів підприємства, мініатюрні моделі літаків і вертольотів, 26 моделей ретро-мотоциклів, товари народного споживання та ін. На території музею під відкритим небом представлені дивізійні гармати ЗІС-3 і Д-44, протитанкові гармати МТ-12 і 45-мм зразка 1942 р БМ-13 "Катруся", БМ-21 "Град", гаубиці "Гвоздика" 2С1 і "Акація" 2С3, зенітний комплекс "Шилка" і ін. Передбачається розмістити ще більшу кількість зразків військової техніки.
Дніпровська ГЕС
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 15 грн
Дніпровська ГЕС - це перша ГЕС, яка збудована на річці Дніпро, та п’ята (передостання) ступінь Дніпровського каскаду гідроелектростанцій. Довжина споруди становить 1300 метрів, а висота 60 метрів. Після зведення греблі рівень води в Дніпрі піднявся на 37,5 метрів, а об'єм басейну, що утворився, складає понад 3 мільярдів кубічних метрів. Гребля створює перепад рівня води, а турбіни, встановлені в машинних залах, виробляють електроенергію. Встановлена потужність станції на початку 2020 року складає 1553,8 МВт. Дніпровська ГЕС складається з двох електростанцій: Дніпровської ГЕС-1 та Дніпровської ГЕС-2, які утворюють єдиний комплекс гідротехнічних споруд, розташованих під однією греблею. Екскурсії проводяться по буднях до 14:00.
ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
1 день 590 грн 645 грн 790 грн 865 грн
2 дня / 1 ніч 1390 грн 1475 грн 1735 грн 1860 грн
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 499 грн 874 грн
Дорослий 564 грн 1065 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскусійне та транспортне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в хостелі (для туру 2 дні / 1 ніч)
  • Харчування (1 обід для туру 1 день, 1 сніданок, 2 обіди для туру 2 дні / 1 ніч)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею
  • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти