Екскурсійні авіатури
Екскурсійні авіатури
Індивідуальні
Популярний
для туристів з України
з Літви
з Німеччини
з Польщі
з Румунії
з Угорщини
з Чехії

ОГО! Мілан + Швейцарія!

Ціна від
430 €
Тип туру
Авіа
Виїзд з
Будапешт
Варшава
Краків
Прага
Гданськ
Берлін
Гамбург
Дюссельдорф
Кельн
Мюнхен
Франкфурт-на-Майні
Штутгарт
Яси
Вільнюс
Тривалість туру
7 днів
6 ночей
Дата туру
02.12.2023
Інші дати
02.12
16.12
13.01
10.02
02.03
16.03
23.03
Програма туру
Вартість
1 ДЕНЬ

Виліт з обраного міста

Приліт в Мілан. Зустріч із представником компанії в аеропорту.
Трансфер і розміщення в готелі. Вільний час

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок

Оглядова пішохідна екскурсія Міланом

Мілан - це одне з найбільших міст Італії з багатою культурною спадщиною. Оглядова пішохідна екскурсія дозволить вам побачити найвідоміші пам'ятки міста і познайомитися з його історією та культурою. Під час екскурсії, ви прогуляєтеся центральною частиною міста, відвідаєте середньовічний замок Сфорца - фортецю, яка була побудована у XV столітті для захисту міста від нападів. Сьогодні це музей зі значною кількістю картин, скульптур та інших творів мистецтва. Тут можна побачити відомий твір Леонардо да Вінчі "Остання вечеря". Пройдетеся центральною вулицею Данте. Окрім того, побачите зовні шедевр готичного мистецтва - Думський Собор, який займає центральне місце на площі. Після цього пройдете через всесвітньо відому торгову галерею Віктора Еммануїла II - величезний покритий перехід, який сполучає площу Дуомо з театральною площею Ла Скала. Галерея була споруджена в XIX столітті і має вражаючу архітектуру зі скляним дахом, на стінах якого розміщені картини та фрески. Закінчимо екскурсію навпроти легендарного оперного театру - Ла Скала, який вважається центром світової класичної музики.

Екскурсія можлива тільки для туристів, що прилітають в суботу

Вільний час або екскурсія на вибір

Музей Театру Ла Скала
Вартість відвідування
Діти: 30 €
Дорослі: 30 €

Музей Театру Ла Скала був відкритий в 1913 році з метою збереження історії та культурної спадщини театру. У музеї зберігаються цінні колекції, що представляють історію театру Ла Скала та оперного жанру в Італії взагалі. Тут ви зможете побачити експонати, які відображають різноманітні аспекти театру, включаючи костюми оперних спектаклів, архітектурні макети та декорації для сцени, музичні інструменти, фотографії, аудіо- та відеозаписи, що відображають незабутні моменти вистав. Найцікавіші експонати музею включають інтерактивну виставку, яка присвячена відомим диригентам, які керували оркестром театру Ла Скала протягом останніх століть, а також колекції, пов'язані з відомими оперними співаками, такими як Марія Каллас, Лучано Паваротті та інші. Під час екскурсії ви також відвідаєте зал Театру Ла Скала, де вам дадуть можливість детально розглянути всі деталі і розкішність інтер'єру. Ви побачите різноманітні елементи дизайну, зокрема, високі світильники, ковані деталі, вітражі і мозаїки на стелях, сцена і багато іншого. Музей Театру Ла Скала - це незабутнє місце для любителів опери та культури. Він дає можливість ознайомитися з історією цього видатного театру, побачити унікальні виставкові експонати та дізнатися багато цікавого про оперний жанр в Італії.

Міланський Собор
Вартість відвідування
Діти: 25 €
Дорослі: 25 €

Міланський Собор - це справжнє диво архітектури та мистецтва. Цей катедральний храм, який розташований на площі Дуомо в центрі Мілана, був побудований у XIV столітті та завершений лише у XX столітті. Спочатку зовнішній вигляд собору може здатися вам дещо суворим, але він приховує в собі безліч неймовірно красивих деталей. Фасад собору оформлений гранітними колонами, а фігури, що прикрашають фасад, створюють враження, що вони збираються спуститися на вас з висоти. Якщо ви увійдете в собор, ви побачите безліч різноманітних мистецьких витворів, таких як статуї, вітражі та розписи. Головний алтар є найбільш вражаючою частиною собору, на якому розміщена крижмова каплиця та скульптури, виконані в стилі ренесансу. При бажанні, ви можете піднятися на дах Міланського Собору. Піднімаючись по величезних сходах, у вас буде можливість роздивитися кожен елемент архітектури собору, а також насолодитися неповторними видами на місто з висоти. Загалом, екскурсія Міланським Собором - це чудова можливість побачити найбільший собор в Італії, пізнати його історію та захоплюючу архітектуру, а також насолодитися видами на Мілан з висоти.

Поїздка на оз. Маджоре
Вартість відвідування
Діти: 55 €
Дорослі: 55 €

Озеро Маджоре розташоване в двох регіонах Італії – Ломбардії і П'ємонту, а його північна частина належить до Швейцарії. Географічне положення та комфортний клімат цілий рік зробили саме це озеро популярним у аристократичних сімей. Відомий факт - озеро Маджоре любила Савойська королівська родина. Під час поїздки на Вас чекають водна прогулянка озером.

Острів Ізола Белла (Isola Bella)
Вартість відвідування
Діти: 17 €
Дорослі: 17 €

У XVII столітті почесний рід міланських вельмож Борромео звернув палаючий погляд на марні камені, що біліли серед блакитної озерної гладі. Острови, що становлять близько 20 гектарів тверді, оточеної відносно спокійними водами, було вирішено перетворити на квітучі камеї. Першим було освоєно острів Ізола Белла (Isola Bella) – «Прекрасний острів». Щоб надати скелястому скелі ограновану красу знадобилися значні зусилля: з узбережжя Ларго-Маджоре було привезено все, аж до родючого шару землі. В 1632 Карл III Борромео почав будівництво палацу, який збирався піднести в подарунок своїй дружині Ізабеллі, проте будівництво затяглося на десятки років: південний фасад палацу був закінчений лише в 1958 році. Палац і сади були спочатку задумані в єдиній композиції: в результаті острів перетворився на якусь подобу корабля з садибою на носі та садом на кормі. Нині у палаці Борромео влаштовано музей, відкритий для туристів. Безліч залів великої та величної садиби Борромео прикрашені гобеленами, дорогими меблями, скульптурами, картинами, ліпниною та мозаїкою. До палацу примикає сад, який вважається найкращим прикладом барокового саду в Італії з багатоярусними майстерно прикрашеними терасами, нішами та фонтанами. Окрім рідкісних видів рослин, у тому числі й екзотичного походження, тут можна спостерігати білих павичів із чудовим оперенням.

Повернення в готель.
Вільний час

3 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок.
Вільний час або екскурсія

Екскурсія до Верони
Вартість відвідування
Діти: 60 €
Дорослі: 60 €

Верона - одне з найдивовижніших міст у світі, батьківщина Ромео та Джульєтти. На екскурсії ви побачите амфітеатр Арена, він на 40 років старший за Колізей і краще зберігся. Арку Гаві, римського періоду, що чудово збереглася античні ворота Борсарі. Площа зелених лотків із ринком, середньовічної колоною, ганебним стовпом, палацами з фресками. Поховання роду Делла Скала є вершиною готичного мистецтва. Побачите дім Ромео і пройдетеся тією дорогою, якою він ішов на побачення до Джульєтти. Постоїте під її балконом і загадаєте бажання.

Поїздка на оз. Гарда
Вартість відвідування
Діти: 10 €
Дорослі: 10 €

Екскурсія до Верони передбачає додаткову можливість відвідування озера Гарда в одному з найзнаменитіших європейських озерних курортів із природними термальними джерелами-містечку Сірміоне. У вас буде можливість викупатися і скуштувати найсмачніше морозиво.

Повернення в готель

4 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок.
Вільний час або екскурсія

Екскурсія "Стопами Леонардо"
Вартість відвідування
Діти: 65 €
Дорослі: 65 €

Під час екскурсії ви пройдете стопами Леонардо да Вінчі, генія епохи Відродження, почуєте про його твори та вплив.  Екскурсія розпочнеться біля пам'ятника Леонардо да Вінчі на площі Ла Скала, потім перейдемо до королівського палацу, на території якого на той час знаходилася студія Леонардо да Вінчі. Пройшовши повз пінакотеку Амброзіана, в якій зберігається один із щоденників Леонардо да Вінчі, а також його знаменитий портрет музиканта, ми наблизимось до замку сім'ї Сфорца, внутрішні оздоби якого прикрашав сам великий художник. Далі пройдемо на територію колишнього монастиря Санта Марія делле Граціє, де знаходиться неперевершена ніким до сьогоднішнього моменту фреска Леонардо да Вінчі "Таємна вечеря" (що б її відвідати, необхідно замовляти квитки за кілька місяців до приїзду в Мілан)

Повернення в готель

5 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок.
Вільний час або екскурсія

Екскурсія в Лугано
Вартість відвідування
Діти: 70 €
Дорослі: 70 €
Інші умови: залізн. квиток за дод. пл.

Лугано – райський куточок Швейцарії. Лугано розташований у бухті мальовничого озера в оточенні двох невисоких, покритих зеленими лісами гір – Монте Бре та Монте Сан Сальваторе. Це місто є одним із улюблених місць для відпочинку. Лугано славиться своїми парками з пишною рослинністю, архітектурою в ломбардійському стилі, історичними пам'ятками, затишними площами з численними кафе, що запрошують насолодитись на свіжому повітрі гостинністю та давніми традиціями Тичино. На екскурсії Лугано ви дізнаєтеся цікаві деталі з історії міста, побуваєте в одному з найдавніших соборів Лугано, що носить ім'я Св. Лаврентія, побачите фрески Бернардо Луїні в церкві Марії з ангелами, пройдете чарівними вуличками і площами старого міста, прогуляєтеся парком, що справляє враження екзотичною рослинністю та витонченою віллою братів Чіані

Повернення в Мілан

6 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок.
Вільний час на шопінг

7 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт вильоту

Оберіть тур
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
 • Авіапереліт
 • Зустрічі в аеропортах представником компанії (під всі рейси аеропорт Мальпенса)
 • Транспортне обслуговування згідно програми туру
 • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру (Мілан)
 • Проживання у готелях 3*
 • Сніданки
 • Ручна поклажа розміром до 40×20×25 см
Додатково оплачується
 • Факультативні екскурсії 
 • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти
 • 1 місце багажу 20 кг (ціна уточнюйте у менеджерів)
 • Туристична страховка на період туру
 • Навушники на протязі всієї програми
 • Місце в 1 ряді автобуса
 • Місця в 2 ряді автобуса
 • Місця в 3 ряді автобуса
 • Мсця в решті рядів автобуса
 • Доплата за одномісне розміщення
 • Усі тур. збори
 • Трансфер з/до аеропорта Мілан Бергамо