Екскурсії
Екскурсії
Екскурсії в Запоріжжі

Запрошуємо у Запоріжжя

Ціна від
1400
грн
Оглядова єкскурсія по Запоріжжю
3 години
Супровід представником фірми
Про екскурсію
Перелік об‘єктів
Вартість

Під час оглядової екскурсії містом ви познайомитеся з історією міста і побачите основні визначні пам'ятки: проспект Соборний - одну з найдовших вулиць Європи та центральну артерію міста, своєрідний музей під відкритим небом - "Фонтан Життя" на пл. Маяковського, пам'ятник ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи.

1

2

3

Годинник закоханих на бульварі Шевченка - музичний годинник, який щогодини програє уривок мелодії з пісні "Коли весна прийде ...", кольорові фонтани і гранітні скульптурні композиції, пам'ятник воїнам-інтернаціоналістам, стелу на честь працівників металургійної промисловості, греблю ДніпроГЕСу - шедевр промислової архітектури, символ індустріального Запоріжжя, а також о. Хортиця - одне з чудес України, унікальний природний та історичний оазис в серці промислового міста.

 

 

РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ НА О. ХОРТИЦЯ
Історико-культурний комплекс "Запорозька Січ"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 60 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 330 грн

Так хто ж такі були запорозькі козаки? Розбійники або степові лицарі? Чому кошового при вступі на "посаду" посипали землею? Хто такі гречкосії та навіщо вони приручали видр? На нашій екскурсії вас чекає багато цікавих фактів та відкриттів. Наша Січ – це узагальнений образ  столиці Вольностей Війська Запорозького Низового. До вашої уваги представлені  житло та господарські будівлі козаків, побут та звичаї запорожців. Як дорослі, так і діти відкриють для себе щось нове та цікаве з історії нашого краю. І тільки тут ви відчуєте дух козацької доби. Байдужим не залишиться ніхто!

Козацький бойовий герць
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн
Біля ІКК "Запорізька Січ" історичні реконструктори відомого в Україні колективу "Січові козаки" пропонують туристам інтерактивні програми, показують козацькі поєдинки, на власному прикладі виступають живими носіями запорозьких традицій.
Кінний театр "Запорозькі козаки"
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн
У південній частині острова Хортиця, біля "Музею судноплавства", ви можете подивитися виступи Кінного театру "Запорозькі козаки". Яскраві виступи артистів не залишать байдужими навіть найвибагливіших гостей: майстерне виконання трюків на конях, що біжуть, красені вершники в козацькому обмундируванні, ігри, танці та пісні - це незабутнє видовище.
Музейні студії "Місто за порогами"
Вартість відвідування
Діти: 18 грн
Дорослі: 36 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 330 грн
"Де є бої – там є герої. Українському козацтву присвячується…" Виставка присвячена славетній історії українського козацтва та її найяскравішому епізоду – Національно-визвольній війні під проводом Богдана Хмельницького. Цю експозицію створювали, надихаючись полотнами Давіда Тенірса молодшого із зображенням Брюсельської галереї Ерцгерцога Леопольда Вільгельма. На виставці представлені картини різноманітних жанрів: портрети, батальні полотна й пейзажі. Проте провідним обрали натюрморт, створений з музейних предметів. Колекція налічує понад 1000 експонатів періоду запорозького козацтва – це предмети зброї та побуту, картини та скульптури. Більшість з них унікальні.
ЕКСКУРСІЇ НА О. ХОРТИЦЯ
Екскурсія "Рослини у козацькі часи та сьогодні"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 30 чол.: 480 грн
Під час екскурсії ви дізнаетесь про дерева та чагарники, що були властивими для доби козацтва, почуєте цікаві легенди і факти. Крім того, ви ознайомитесь із рослинами, що були завезені на острів.
Екскурсія "Священна Хортиця"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 30 чол.: 600 грн
Сутність Хортиці як "острова святилищ" розкриває екскурсія, присвячена історії мегалітичних пам’яток епохи міді-бронзи. Ви побачите курганні насипи та кам’яні закладки прадавніх часів. Для наших пращурів вони були не тільки релігійними об’єктами, але і своєрідними обсерваторіями для спостереження за небесними світилами. Не дарма Хортиця у багатоьох народів вважалась місцем священним. Чи чули ви про загадковий чорний камінь та енергетику хортицьких святилищ? Може перевірите? Попереджаємо, це довготривала пішохідна екскурсія по пересіченій місцевості, розрахована на фізично міцних, здорових людей. Але воно того варте!
Екскурсія "Протовче"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 50 чол.: 600 грн

Меморіально-туристичний комплекс, розташований на місці середньовічного поселення Протовче, на порозі плавневих озер, в самому серці заповідної природи острова Хортиця. Середньовічне поселення Протовче було знайдено археологами в 1976 році, при дослідженні було виявлено декілька культурних шарів поселення, що датуються IV-XVI століттями. Тут зібрані історичні пам'ятки різних періодів, а також відтворена атмосфера козацького зимівника XVIII століття. З внутрішнього двору МТК "Протовче" починається туристична стежка, що веде в заповідні плавні – країну казкових лісів, проток, озер, боліт та лугів. Протовче – це одне з найкращих місць на Хортиці для єднання з природою.

Показати зображення
Екскурсія "Острів Хортиця на Дніпрі"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 30 чол.: 540 грн

Пішохідна екскурсія північно-східним узбережжям острова Хортиця. Ви отримаєте загальну інформацію про Хортицю,  дізнаєтесь про Дніпрові пороги та будівництво Дніпргесу, побачите ймовірне місце загибелі Святослава Хороброго та скіфське городище, відвідаєте стародавнє святилище та лінію укріплень – редутів XVIII ст., а також погуляєте Тарасовою стежкою з видами на оповиті легендами хортицькі скелі (1 година).

Показати зображення
Екскурсія "Там, де закінчуються пороги"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 30 чол.: 480 грн
Маршрут пролягає над мальовничими кручами північного узбережжя Хортиці. Ви побачите скелясті острови, що нагадують про колись грізні Дніпрові пороги, дізнаєтесь про історію створення ДніпроГЕСу, почуєте перекази і легенди від часів «батька історії» Геродота до козацької доби.
Екскурсія "Стежками заповідної Хортиці 2"
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 20 чол.: 900 грн
Довготривала пішохідна екскурсія по пересіченій місцевості, розрахована на фізично міцних, здорових людей. 1 варіант – від Музею історії запорозького козацтва північно-східною частиною острову до "ЦИМЕЖу" 2 варіант – від МТК "Протовче" південною частиною острову до селища Старий Дніпро. Маршрут проходить двома частинами острова і являє собою подорож, яка ознайомить туристів із найбільш цікавими пам’ятками історії та природи Хортиці. Маршрут включає як проходження заповідними стежками острову та екскурсії по туристичним об’єктам, так і відвідування місць відпочинку (4 години).
Музей судноплавства
Вартість відвідування
Діти: 18 грн
Дорослі: 36 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 330 грн

Тут можна ознайомитися з Козацьким човном 1736-1739 рр., Дніпровської дюбель-шлюпкою 1737г., Бригантиною 1736-1739 рр. - військовими суднами XVIII століття, Байдаком XIX століття - вантажне судно, човном-довбанкою тощо. А також, на вас чекає найбільша колекція якорів в Україні, яка налічує близько сотні експонатів. Найдавніші з них датуються Х століттям. На захоплюючій екскурсії ви дізнаєтеся про історію створення козацького флоту, про конструкцію кораблів і їх призначення, навіть про консервації та реставрації судів, а також зробите оригінальні фото на пам'ять.

ПРОГУЛЯНКИ ПО ДНІПРУ
Прогулянка на козацькій чайці по Дніпру
Вартість відвідування
Інші умови: (за дод. плату 100-170 грн./ос.)
Унікальна можливість поринути в козацькі часи та пройти водами сивого Дніпра-Славутича, як колись наші предки – запорізькі козаки.
Прогулянка на теплоході по Дніпру
Маршрут № 1
Вартість відвідування
Діти: 160 грн
Дорослі: 185 грн
Запорізький річковий порт - шлюз - навколо о-ва Хортиця - річковий вокзал "Дубовий гай" (тривалість 2 год. 15 хв.).
Прогулянка на теплоході по Дніпру
Маршрут № 2
Вартість відвідування
Діти: 140 грн
Дорослі: 165 грн
Річковий вокзал "Дубовий гай" - навколо о-ва Хортиця - річковий вокзал "Дубовий гай" (тривалість 2 години).
Прогулянка на теплоході по Дніпру
Маршрут № 3
Вартість відвідування
Діти: 145 грн
Дорослі: 165 грн
Річковий вокзал "Дубовий гай" - вздовж лінії Набережної - шлюз - Запорізький річковий порт (тривалість 1 год. 30 хв.).
МУЗЕЇ
Краєзнавчий музей
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 200 грн

Запорізький обласний краєзнавчий музей був заснований 1921 року за ініціативою Я. П. Новицького, який став його першим директором. У 1991 році експозиція музею відкрилася в будівлі колишньої Земської управи (1915 р.), в якій перебуває і дотепер. Зібрання Запорізького краєзнавчого музею налічує понад 140 тис. одиниць зберігання. Основна експозиція представляє історію краю з найдавніших часів до сьогодення, показує його природу, життя і побут запорозьких козаків. Велику історичну цінність мають археологічні, етнографічні, нумізматичні колекції, гербарії, стародруки. Серед колекцій: палеонтологічні залишки тварин неогенового та антропогенового періодів, археологічні знахідки із Запорізького кургану, сарматські прикраси, колекції комах, чучела рідкісних птахів, зброя й предмети побуту запорозьких козаків. Окрема виставкова зала ("Запоріжжя на зламі імперій") присвячена подіям Української революції 1917–1921 років у степах Запоріжжя. Подіям сучасності присвячені виставки "Майдан — початок незалежності" та "АТО — війна за незалежність".

Музей історії зброї
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 40 грн
Приватна колекція музею налічує понад 4 тис. екземплярів. Тут є зброя, що брала участь, якщо не в троянській війні, то в інших війнах того періоду і на тій території. Серед іншого, зброя половців і шведів, шотландців і індусів, народів Африки та Кавказу, скіфів і сарматів, російська зброя часів козацтва, та зброя козаків, а також озброєння першої й другої світових воєн. Багата колекція не залишить байдужим жодного відвідувача.
Музей ретро автомобілів і військової техніки "Фаетон"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 80 грн
В експозиції музею знаходяться унікальні експонати минулого століття: військова техніка періоду Другої світової війни, невіддільна частина історії міста – "ЗАЗ - 965 А" - в народі іменований "Запорожець" 1964 року випуску і багато інших шедеврів епохи. Також в музеї представлена колекція матеріалів з історії Другої світової війни: газети, ордени, медалі, нагрудні знаки, відмінності радянської та німецької армій.
Музей Техніки Богуслаєва
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 10 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 65 грн
В експозиції мезею представлені авіаційні двигуни виробництва ВАТ "Мотор Січ", від перших поршневих зіркоподібних авіамоторів, до сучасних турбореактивних двигунів, а також моделі перших верстатів підприємства, мініатюрні моделі літаків і вертольотів, 26 моделей ретро-мотоциклів, товари народного споживання та ін. На території музею під відкритим небом представлені дивізійні гармати ЗІС-3 і Д-44, протитанкові гармати МТ-12 і 45-мм зразка 1942 р БМ-13 "Катруся", БМ-21 "Град", гаубиці "Гвоздика" 2С1 і "Акація" 2С3, зенітний комплекс "Шилка" і ін. Передбачається розмістити ще більшу кількість зразків військової техніки.
Дніпровська ГЕС
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 15 грн
Дніпровська ГЕС - це перша ГЕС, яка збудована на річці Дніпро, та п’ята (передостання) ступінь Дніпровського каскаду гідроелектростанцій. Довжина споруди становить 1300 метрів, а висота 60 метрів. Після зведення греблі рівень води в Дніпрі піднявся на 37,5 метрів, а об'єм басейну, що утворився, складає понад 3 мільярдів кубічних метрів. Гребля створює перепад рівня води, а турбіни, встановлені в машинних залах, виробляють електроенергію. Встановлена потужність станції на початку 2020 року складає 1553,8 МВт. Дніпровська ГЕС складається з двох електростанцій: Дніпровської ГЕС-1 та Дніпровської ГЕС-2, які утворюють єдиний комплекс гідротехнічних споруд, розташованих під однією греблею. Екскурсії проводяться по буднях до 14:00.
Музейні студії "Місто за порогами"
Вартість відвідування
Діти: 18 грн
Дорослі: 36 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 330 грн
"Де є бої – там є герої. Українському козацтву присвячується…" Виставка присвячена славетній історії українського козацтва та її найяскравішому епізоду – Національно-визвольній війні під проводом Богдана Хмельницького. Цю експозицію створювали, надихаючись полотнами Давіда Тенірса молодшого із зображенням Брюсельської галереї Ерцгерцога Леопольда Вільгельма. На виставці представлені картини різноманітних жанрів: портрети, батальні полотна й пейзажі. Проте провідним обрали натюрморт, створений з музейних предметів. Колекція налічує понад 1000 експонатів періоду запорозького козацтва – це предмети зброї та побуту, картини та скульптури. Більшість з них унікальні.
РЕКОМЕНДОВАНІ ЗАМІСЬКІ ЕКСКУРСІЇ (без вартості автобусного обслуговування)
Заміська екскурсія "Український кремль"
Вартість відвідування
Діти: 180 грн
Дорослі: 260 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 300 грн
Під час екскурсії ви відвідаєте "Садибу Попова" з її підземеллями, що збудована у 1894 р. в стилі неоромантизму з елементами готики та бароко і нагадувала середньовічні європейські замки. Побачите картини Н. Річки, які виконані в різних жанрах, техніці та напрямку, а також роботи інших майстрів народної творчості, що виставляються в Галереї народної творчості Н. Річки. У вас буде можливість насолодитися спілкуванням з дивовижними тваринами в Приватному зоопарку Пилишенко та в найбільш розвиненому кінно-спортивному комплексі "Centaur" (автобусне обслуговування за дод. плату).
Заміська екскурсія "Таємниці Кам'яної Могили"
Вартість відвідування
Діти: 155 грн
Дорослі: 280 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 650 грн
Під час екскурсії ви відвідаєте унікальний пам'ятник первісного мистецтва - історико - культурний заповідник "Кам'яну Могилу", що розташована у заплаві річки Молочна, поблизу селища Мирне Мелітопольського району Запорізької області. На Кам’яній Могилі сконцентроване доісторичне скельне мистецтво, датування якого охоплює проміжок часу від палеоліту до середньовіччя. По дорозі на вас чекає Страусина ферма "Страус-Юг" з прирученими птахами, які не бояться людей і живуть у величезних загонах, розташованих на декількох гектарах. Ферма займається виведенням великих птахів з 2002 року. Ви відвідаєте джерела в с. Терпіння, вода яких має унікальні властивості. У вас буде можливість побачити "Садибу Попова", що збудована у 1894 р. в стилі неоромантизму з елементами готики та бароко і нагадувала середньовічні європейські замки, а також насолодитися спілкуванням з дивовижними тваринами в Приватному зоопарку Пилишенко (автобусне обслуговування за дод. плату).
Заміська екскурсія "Панське озеро"
Вартість відвідування
Діти: 130 грн
Дорослі: 160 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 300 грн
Під час екскурсії ви побуваєте на Панському озері в Запорізькій області. Його називають цілющим місцем, воно надає особливі сили. 25 підземних джерел живлять Панське озеро, а стіни та дно обмуровані вапняком. Внаслідок цього температура води завжди однакова, +12 і в січні, і в серпні. На популярне озеро їдуть з навколишніх сіл і великих міст. Місцеві жителі кажуть, що озерна вода допомагає позбутися від хронічних хвороб. Завітаєте до Монастиря Успіння Пресвятої Богородиці, де головною святинею є ковчег з частками святих мощей (пожертвування на розсуд туристів). У вас буде можливість побачити "Садибу Попова" з її підземеллями, що збудована у 1894 р. в стилі неоромантизму з елементами готики та бароко і нагадувала середньовічні європейські замки, а також поспілкуватися з дивовижними тваринами в найбільш розвиненому кінно-спортивному комплексі "Centaur" (автобусне обслуговування за дод. плату).
Заміська екскурсія "Великий став"
Вартість відвідування
Діти: 200 грн
Дорослі: 250 грн
Екскурсія магічними місцями сили "Terra Vita – земля життя". Гід, козак характерник, проведе до дивних місць сили та магії: енергетичного лабіринту, ідентичного Соловецькому лабіринту, храму вітрів, святилища 4 стихій, місця жіночої та чоловічої сили, каменю кохання. Розповість історію заснування таких місць, а також, яким чином вони пов'язані зі скіфськими племенами. Зміряє ваше біополе. Тут ви зможете зануритися у світ козацтва і дізнатися історію його розвитку. Насолодитися демонстрацією можливостей козацької сили, взяти участь в козацьких ігрищах. На вас чекая стрільба з лука, гвинтівки, козацької гармати, і багато іншого (розваги за дод. плату). Також ви завітаєте до Свято-Михайлівського жіночого монастиря, що побудований ще в 1863 році. Він є однією з небагатьох історичних споруд на території Запорізької області, що збереглася в первозданному вигляді (пожертвування на розсуд туристів). Автобусне обслуговування за дод. плату.
Заміська екскурсія до контактного зоопраку "AQUAZOO"
Вартість відвідування
Діти: 140 грн
Дорослі: 160 грн
Контактний зоопарк "AQUAZOO" - це власне сільське господарство, ціллю якого є поширення сільського побуту серед "дітей асфальту". В "AQUAZOO" ви насолодитеся спілкуванням з тваринами на свіжому повітрі (розважальна програма за дод. плату). Крім цього ви побачите музей сільгосптехніки! Тут є зернозбиральний комбайн, найбільший і прохідний трактор радянського періоду КІРОВЕЦЬ К-701, сельхоз вантажівка ЗІЛ-130, сівалки, культиватори, і інша сільгосп техніка.В кожному зразку можна посидіти в кабіні, пофотографуватися, полазити (автобусне обслуговування за дод. плату).
ГРУПА (ЧОЛ) 10 + 0
1 день 1400 грн
2 дня 2800 грн
3 дня 4200 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Оглядова екскурсія по Запоріжжю (3 години)
  • Супровід представником фірми (до 8 годин)
Додатково оплачується
  • Автобусне обслуговування
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Харчування
  • Проживання