Авторські тури закордон
Авторські тури закордон
Індивідуальні
Популярний

Дюссельдорф WOW + замки Рейну!

Ціна від
299 грн
Тип туру
Авіа
Виїзд з
Київ
Одеса
Львів
Маршрут
Дюсельдорф
Рюдесхайм
Браубах
Санкт-Гоарсхаузен
Тривалість туру
4 дня
Програма туру
Вартість
1 ДЕНЬ

Виліт з України

Приліт в аеропорт Німеччини (Кельн, Дортмунд, Дюссельдорф) або інший. Менеджери підберуть найзручніший і вигідний маршрут). Зустріч з представником компанії в аеропорту.

Трансфер у Дюссельдорф

Екскурсія "Привіт Дюссельдорфу"
Вартість відвідування
Діти: 25 €
Дорослі: 25 €

На Вас чекає пішохідна екскурсія містом. Ми пройдемо Рейнською набережною, побачимо церкву Св. Ламберта, що зберігає шедеври церковної культури. Церква св. Андрія, Академія Мистецтв, Художні збори землі Північний Рейн Вестфалія, Опера, Міський сад, будинок, в якому народився великий поет Генріх Гейне, кінний пам'ятник Яну Веллему і це далеко не всі визначні пам'ятки, про які ви дізнаєтесь під час екскурсії. Проходячи вулицями старого міста, заглянемо в маленький провулок і привітаємо кравця Віббеля, адже це один із знаменитих персонажів міста поряд із Радшлегером – людиною, яка робить колесо. А Радшлегер у Дюссельдорфі – це сувенір, це фонтан, це численні постаті, що стоять по всьому місту.

Екскурсія проводиться при мінімальній кількості 10 осіб.

Трансфер в готель у Дюссельдорфі.
Вільний час. Відпочинок

2 ДЕНЬ. ФАКУЛЬТАТИВНЕ ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Вільний день.
Запрошуємо до одноденного туру долиною Рейну.

Протягом подорожі Ви будите спостерігати більш ніж 20 замків та почуєте цікаву історі. про кожен з них. 

Екскурсія "Замки та Долини Рейну"
Вартість відвідування
Діти: 50 €
Дорослі: 50 €

Наша подорож починається з території федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія, потім плавно перетікає на територію федеральної землі Райнланд-Пфальц і закінчується в Рюдесхаймі на Рейні – це федеральна земля Гессен. Німеччина у своїй історії переживала різні періоди: римляни, франки, феодальна роздробленість, війни та революції, наполеонівська навала та прусські королі. І у всі віки, незважаючи на всі події, швидкоплинний Рейн ніс свої води, то заспокоюючись, то знову загрожуючи повенями.
Про все це розповідатиме гід, і Ви матимете унікальну можливість відвідати середньовічний замок Марксбург (за дод. плату). Ви дізнаєтеся про те, як жили люди в середні віки, що вони їли, пили і як проводили свята та будні, навіть про те, як вони планували стать майбутньої дитини! Ви побуваєте в залі лицарського озброєння, у винному льоху, в замковій кухні та... катувальній. 

Після відвідування Марксбурга ми вирушаємо до міста Санкт-Гоарсхаузен, щоб продовжити нашу подорож на кораблі (за дод. плату). А далі, після та короткого переїзду Ви опинитеся у Мецці Рейнських паломників, винній столиці Німеччини – Рюдесхаймі. Проба вин, смажені на грилі свинячі ніжки з картопляним пюре та кислою капустою, прогулянка знаменитим провулком Дроздов – все це на Вас чекає у казковому фахверковому містечку Рюдесхайм.

Екскурсія проводиться при мінімальній кількості 10 осіб.

Повернення увечері.

Замок Марксбург
Вартість відвідування
Діти: 15 €
Дорослі: 15 €

Маркcбург - один з найбільш відомих, популярних і фотогенічних замків Рейну. Причиною тому є те, що він виявився єдиним замком долини Середнього Рейну, який зміг пережити чисельні війни і не здатися французам наприкінці XVII. Всі інші замки Романтичного Рейну були зруйновані або пошкоджені. Замок височіє на 150-метровій скелі над старовинних фахверковим містечком Браубах. На протилежному березі Рейну - не менш цікаве фахверкове містечко Ренс. Перша згадка про замок відноситься до 1231 року, де він згадується під назвою поселення, над яким він розташований - Браубах. На той момент замок належав могутньому конфюсту Зігфріду фон Епштайну - архієпископу Майнца. Відомо також, що замок на цьому місці існував задовго до 1200 року. 

Подорож на кораблі
Вартість відвідування
Діти: 15 €
Дорослі: 15 €

Під час подорожі Ви побачите легендарну скелю Лорелей, казкові старовинні замки та чудові панорами. А також об'єктами Вашої уваги стануть римська військова станція Обервезель, знамениті замки Кац та Райнфельс, замок на воді Пфальц та пам'ятник прусському фельдмаршалу Блюхеру у Каубі.

Повернення в Дюссельдорф

3 ДЕНЬ. ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ

Сніданок
Вільний день у Дюссельдорфі

4 ДЕНЬ

Прибуття вранці в аеропорт.
Зворотній виліт в Україну

Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
 • Авіапереліт
 • Зустрічі в аеропортах представником компанії
 • Проїзд на комфортабельному автобусі єврорівня
 • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
 • Трансфери
 • Проживання у комфортабельному готелі Дюсельдорфу (3 ночі)
 • Сніданки
 • Ручна поклажа розміром до 40×20×25 см
 • Дорожні, паркувальні збори, муніципальний податок
Додатково оплачується
 • Факультативні екскурсії 
 • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти
 • 1 місце багажу 20 кг (ціна уточнюйте у менеджерів)
 • Туристична страховка на період туру
 • Пляшка шампанського на двох для комфортного шляху (10 євро)
 • Гарантія місця в рядах з 1 по 3 (по можливості, якщо не було заброньовано заздалегідь) (15 євро)
 • Гарантія місця в рядах з 4 по 10 (по можливості, якщо не було заброньовано заздалегідь) (10 євро)
 • Доплата за одномісне розміщення