Туры для школьников
Тури для школярів
Спецпредложение

Будапешт

Цена от
185 €
Тип тура
Авіа
Выезд из
Запоріжжя
Маршрут
Будапешт
Естергом – Вишеград – Сентендре
Продолжительность тура
4 дня
3 ночи
О путешествии
Программа тура
Стоимость

Запрошуємо Вас до чарівної Угорщини! Будапешт – справжнісінька "перлина" Угорщини та Європи. Він розташований на березі Дунаю, де раніше знаходилися три міста - Буда, Обуда і Пешт. Сьогодні - всі три історичні райони міста входять до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Ви зможете відвідати термальні купальні та один з найстаріших зоопарків Європи, а також некваплячись прогулятися чудовими вуличкамим Будапешту. 

А ще на Вас чекатиме неймовірний Закрут Дунаю та незабутьня прогулянка Дунаєм. 

1 ДЕНЬ

Виліт в Будапешт

Прибуття в Будапешт. Трансфер в готель.

Вільний час

Вечірня екскурсія Будапештом
Стоимость посещения
Дети: 26 €
Взрослые: 26 €

Вечірній Будапешт - це щось приголомшливе! Чудовий, тонучий в нічних вогнях, він повною мірою відповідає своїй славі найгарнішого з європейських міст. Навіть якщо ви добре знаєте всі цікаві місця міста, побачивши його ввечері, ви будете вражені розкішною панорамою тисяч різнокольорових вогнів! Сяючий вогнями проспект Андраші, знаменита площа Героїв, грізний замок Вайдахуняд і безліч інших місць просто вражають уяву, а панорама вечірнього міста, яка відкривається з вершини гори Геллерт, стане найяскравішим моментом всієї екскурсії!

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія Будапештом

Будапешт – чарівне місто, поділене на дві половинки (Буда і Пешт) найшвидшою європейською річкою Дунай. Прекрасні ажурні мости, горбиста Буда, метушливий Пешт та Дунай! "Париж на Дунаї" – саме так називають це місто його гості, які отримують це враження з перших хвилин перебування тут. А мешканці Будапешта скромно звуть його "Душою Угорщиною".

Вільний час. За бажанням можна відвідати:

Термальні купальні Сечені
Стоимость посещения
Дети: 16 €
Взрослые: 16 €
Другие условия: 4 години

Купальні Сечені – головні купальні Будапешта і найбільший термальний спа-комплекс Угорщини. Купальні Сечені - неймовірно туристичне місце, де кожен зобов'язаний побувати, будучи в турі. Термали ззовні нагадують палац, в якому панує вода: термальна, лікуюча та заспокійлива. Багато туристів з досвідом подорожей віддають перевагу саме Сечені. На території комплексу діє велика кількість критих та відкритих басейнів. Їх загальна площа складає 2711,9 м2. Вони тримають температуру від 18 до 34 градусів. Для дітей працюють резервуари глибиною до 1м. А дорослі можуть добре відпочити в басейнах глибиною 1,5 – 2 м. Басейни різняться напрямками застосування: для лікування, занурення, розваг та ін.
Купальні Сечені - це те, що змушує туристів щороку приїжджати в Будапешт, не залежно від пори року.

Будапештський зоопарк
Стоимость посещения
Дети: 9 €
Взрослые: 9 €

Один із найстаріших у світі будапештський зоопарк відчинив свої двері в далекому 1866 р. Тоді це був дуже скромний звіринець, у якому з екзотичних тварин мешкали лише мавпи, кенгуру та верблюди. Сьогодні у столичному зоопарку налічується близько 3000 живих істот майже 800 видів. І їм дуже комфортно завдяки просторим вольєрам та різноманітності зелених насаджень. Крім різноманітності представників фауни та флори, місце примітне і прекрасною архітектурою початку 20 століття у стилі ар-нуво. Серед мешканців зоопарку: тигри, леви, слони, носороги, бегемоти, жирафи, верблюди, різні види мавп, мурахоїди, тапіри, екзотичні тварини... Багатьох тварин можна годувати (їжа для них продається додатково). Існує контактний міні зоопарк для дітей.

3 ДЕНЬ. ФАКУЛЬТАТИВНЕ ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Вільний день в Будапешті. За бажанням можна відвідати:

Закрут Дунаю
Стоимость посещения
Дети: 60 €
Взрослые: 60 €

Якщо Ви відпочиваєте в Будапешті, обов'язково скористайтеся нагодою і побувайте на екскурсії в Закрут Дунаю. Тут, де Дунай робить крутий поворот на 90 градусів, розташувалися мальовничі міста Естергом, Вишеград та Сентендре. Їх неодмінно потрібно відвідати, щоб відчути угорський колорит і перейнятися духом часу.

Естергом – центр католицької церкви Угорщини та колишня столиця. Ви побачите перший собор Угорщини – Естергомську базиліку, загляньте у скарбницю храму. А з оглядового майданчика базиліки Вам відкриється чудовий панорамний вид на місто та Дунай.

Вишеград — інша колишня столиця, згодом літня резиденція угорських королів. Головною пам'яткою міста є середньовічна фортеця "у хмарах" XIII-XV століть з музейною експозицією.

Сентендре — місто художників, музеїв, центр православ'я в Угорщині. У вас буде можливість відвідати Музей марципана, прогулятися історичним центром, вулицею сувенірних крамничок.

Вартість включає: обід.

Прогулянка на кораблику по Дунаю
Стоимость посещения
Дети: 20 €
Взрослые: 25 €
Другие условия: тривалість 1,5 години

Перед Вами відкриється Будапешт, якого Ви ще не бачили... Ви поринете у справжню казку ілюмінації, побачите набережну столиці, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацький Бастіон, набережна Корзо та найдорожчі готелі міста у вечірніх вогнях. І саме тут у Вас буде можливість  загадати найпотаємніші бажання, які неодмінно збудуться!

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю.

Трансфер в аеропорт. Виліт до Запоріжжя 

ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
4 дня / 3 ночі 185 € 195 € 210 € 225 €
Цены могут отличаться! Перед бронированием уточняйте у менеджера!
Що входить у вартість
  • Проживання в готелі 3* в Будапешті
  • Груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт
  • Оглядова екскурсія Будапештом
  • Харчування (3 сніданки)
  • Страхування
Дополнительно оплачивается
  • Авіапереліт Запоріжжя - Будапешт - Запоріжжя
  • Факультативні екскурсії
  • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти
  • Додаткове харчування (обіди, вечері)
  • Особисті витрати