Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпредложение
Популярный

А ми на морe! (Асканія Нова, Кам'яна могила + відпочинок на морі)

Цена от
1885
грн
Тип тура
Автобусний
Выезд из
Запоріжжя
Маршрут
Генічеськ
Мелітополь
Асканія-Нова
Продолжительность тура
3 дня
2 ночи
Дата тура
О путешествии
Программа тура
Стоимость

Ми зустрінемо кожного туриста на залізничному вокзалі м. Запоріжжя.

Орієнтовно о 7 годині вирушемо до унікального пам'ятника первісного мистецтва - Кам'яна Могила, одного з 7 природних чудес України! Далі ми продовжемо нашу подорож до Біосферного заповідника "Асканія-Нова" імені Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна. Асканія Нова - це найстаріший степовий резерват миру, і такаож одне з 7 природних чудес України, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети ...

km3-1
km2-1.jpg
askan

Ми також проведемо незабутній відпочинок на узбережжі Азовскького моря, де у Вас буде унікальна можливість відвідати справжній гейзер, рожеве озеро та солоне озеро. 

askan

Повернемось на залізнични вокзал Запоріжжя 24.08 орієнтовно о 22 годині. 

Для наших гостей із Києва, рекомендуємо наступні поїзди:

Київ-Запоріжжя: поїзд № 38 або поїзд № 116.

Запоріжжя-Київ поїзд № 10 або поїзд № 116.  

 

Екскурсійне обслуговування
Рожеве озеро

Рожеве озеро - місце з неймовірними червоно-рожевими марсіанськими пейзажами, що знаходиться біля самого початку Арабатської стрілки у селі Приозерне. Також біля озера знаходяться залишки зруйнованого солезаводу.

Це солоне озеро лиманного походження, яке наповнюється водою з Сивашу, є найбільшим у Генічеському районі. Площа його поверхні 9.2 км². Солоність влітку досягає 22-26%. Раніше на озері видобували сіль, тому воно розділене дерев’яними стовпчикам на сектори — чеки, між ними вільно циркулює насичений соляний розчин (рапа), з якого осідає на дно сіль. Чим посушливіше літо, тим насиченіший колір озера, і навпаки, після сильних дощів яскравість озера зменшується. На дерев'яних стовпчиках виростають білі та рожеві химерні соляні друзи кристалів, та відламувати їх на сувеніри немає сенсу, вони дуже крихкі.

Фантастичний колір озеро має завдяки мікроводорості Dunaliella salina, що здатна жити у дуже солоній воді. Вона виробляє каротиноїди, які не лише надають воді червоно-рожевих відтінків, а й мають корисні властивості. Крім того, у воді міститься велика кількість мікроелементів. Тому сіль та рапа з озера вважаються лікувальними. Між чеками може бути багнюка (теж корисна), але ходити можливо (краще босоніж). За чеками під рожевою водою, густою, наче сироп (але зовсім іншого смаку), лежить товстий шар солі, там теж можна ходити, глибина не досягає навіть коліна, але будьте дуже обережні, під сіллю знаходиться мул, а соляна корка може подряпати шкіру.

Показать изображения
Солене озеро

На Арабатській Стрілці є декілька солоних озер, одне з них вже отримало назву в народі "Мертве" озеро. Майже як Мертве Море тільки в Україні і трошки поменше.

Концентрація солі в цьому озері на стільки велика, що люди, які не вміють плавати, з легкістю тримаються на поверхні озера. Всі ці чудеса природи відбуваються через солі, що сильно підвищують щільність води. Цікаве відчуття можна випробувати - коли лежиш у воді і не тонеш.

Після таких процедур люди отримують масу задоволення, також помічено що подряпини і рани, заживають швидше. Лікувальні властивості солоного озера пов'язано також зі збільшеним вмістом йоду.

Не дивуйтеся, якщо Ви побачите біля озер безліч людей обмазаних гряззю. Це лікувальна і дуже корисна грязь.

Рекомендовані об'єкти
Историко - культурний заповедник "Кменная Могила"
Стоимость посещения
Дети: 30 грн
Взрослые: 45 грн
Экскурсия для группы до 30 чел.: 350 грн
Десятки тысяч туристов стремятся посетить уникальный памятник первобытного искусства - Каменную Могилу, расположенную в пойме реки Молочная, вблизи поселка Мирное Мелитопольского района Запорожской области. На Каменной Могиле сконцентрировано доисторическое скальное искусство, которое охватывает промежуток времени от палеолита до средневековья. Комплекс петроглифов, обнаруженных на памятнике, превышает тысячу единиц и отличается разнообразием образов и стилей их выполнения. Фактически каждая историческая общность, которая жила в Северном Причерноморье, зафиксировала на плитах Каменной Могилы собственную идеологию и художественную традицию.
Показать изображения
Биосферный заповедник "Аскания - Нова"
Стоимость посещения
Дети: 50 грн
Взрослые: 70 грн
Биосферный заповедник "Аскания-Нова" им. Фридриха Эдуардовича Фальц-Фейна - старейший степной резерват мира, одно из 7 природных чудес Украины, входящее в сотню наиболее известных заповедных территорий планеты… В состав заповедника входят дендрологический парк общегосударственного значения и зоопарк, коллекция животных которого является национальным достоянием Украины.
Показать изображения
Экскурсия "Ретрофотосафари"
Стоимость посещения
Дети: 150 грн
Взрослые: 150 грн
возможна по предварительному заказу. Экскурсия Это экскурсия на автомобиле, которая продолжается около 2 часов. Экскурсанты знакомятся с полусвободным содержанием диких животных. Для их содержания отведено 2320 гектаров. Вы сможете увидеть сайгаков, бизонов, оленей, зебр, антилоп канна, муфлонов, страусов и многих других животных.
Показать изображения
Гейзер в Геническе
Стоимость посещения
Дети: 5 грн
Взрослые: 5 грн
Гейзер (он же горячий или термальный источник) - это разогретые до высокой температуры подземные воды. Их высокая минерализация и уникальный химический состав способствуют общему оздоровлению, помогают излечивать болезни. Гейзер г. Геническ насыщен гидрокарбонатом, йодом, сульфатами и прочими не менее полезными соединениями.
Показать изображения
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
3 дня / 2 ночі 1885 грн
Цены могут отличаться! Перед бронированием уточняйте у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Проживання в пансіонаті на Арабацькій Стрілці (2 ночі, двомісні та тримісні номери з усіма зручностями)
  • Страховка
Дополнительно оплачивается
  • Рекоменовані об'єкти та екскурсії
  • Харчування